علاقمندی شهرداری برای ورود به مساله مسکن جوانان با مشارکت دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

  • شناسه خبر: 206481
علاقمندی شهرداری برای ورود به مساله مسکن جوانان با مشارکت دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رفسنجان امروز ۲۴ مردادماه با حضور در قبور شهدای گمنام و شهید تحویلیان در دانشگاه ولی عصر (عج) به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. سپس از قسمت های مختلف دانشگاه بازدید کردند و بعد از آن جلسه ای در خصوص همکاری های بین دانشگاه و شهرداری رفسنجان در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

خانه » اجتماعی » علاقمندی شهرداری برای ورود به مساله مسکن جوانان با مشارکت دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

به گزارش خانه خشتی؛ رضا رنجبرکریمی رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با اشاره به فعالیت های گسترده مجموعه شورای شهر و شهرداری رفسنجان به ویژه فعالیت های فرهنگی اظهار داشت: از همکاری های شهرداری با دانشگاه در حوزه حمل و نقل عمومی دانشجویان و حوزه فرهنگی تشکر و قدردانی می کنم.

وی به سامانه نان و اینکه طرح مسئله در این سامانه برای آن دستگاه هیچ هزینه ای ندارد اشاره کرد و افزود: شما به عنوان نمایندگان مردم هر مسئله ای که در شهر وجود دارد را در سامانه نان مطرح کنید و دانشگاه نیز هر کاری که برای حل مسائل شهر از دستش بر بیاید انجام خواهد داد.

در ادامه سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان، دانشگاه ولی عصر (عج) را یک دانشگاه بزرگ خواند و ابراز کرد: دانشجویانی که در شهر رفسنجان تحصیل می کنند، بعد از اتمام تحصیل با یک سری خاطرات این شهر را ترک می کنند و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم که خاطرات آنها، خاطرات مثبتی باشد.

وی افزود: شهرداری در حوزه های مختلف فعالیت های خیلی خوبی در شهر انجام داده است و مشتاق است در حوزه دانشگاه ولی عصر (عج) نیز طبق ضوابط قانونی فعالیت کند تا در نقش آفرینی خاطرات خوب در ذهن مهمانان شهر رفسنجان حرکت خوبی انجام داده باشد.

رحیمی ضمن اشاره به نقش مهم دانشگاه در تربیت نسل ها، اظهار کرد: در این زمینه هیچ فرصت برگشتی وجود ندارد و دانشگاه ها باید با دقت تمام وظیفه خود را انجام دهند و یکی از زمینه هایی که شهرداری هم علاقه به ورود به آن مسئله با مشارکت دانشگاه دارد بحث مسکن جوانان است و نباید در این مسائل منتظر دستورالعمل از بالا باشیم و باید با همفکری هم در رفع مشکلات مردم کارها را شروع کنیم.

مجید کهنوجی شهردار رفسنجان نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه گفت: به جهت ارائه راهکارهای قانونی در اجرای همکاری های بین شهرداری و دانشگاه، کمیته ای با تعدادی از اعضای شورای شهر و مدیران دانشگاه تشکیل شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • دانشجو

    با سلام، لطفا شهرداری یک زحمتی بکشد و یک تابلو در بلوار ولایت که نشان دهنده دانشگاه هست در ابتدای جاده روبروی درب ورودی اصلی نصب نماید.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان