پیش‌‌بینی درآمد سالانه ۱۵٠ میلیارد تومانی شهرداری رفسنجان با پروژه اقتصادمحور

  • شناسه خبر: 204215
پیش‌‌بینی درآمد سالانه ۱۵٠ میلیارد تومانی شهرداری رفسنجان با پروژه اقتصادمحور

 

شهردار رفسنجان گفت: بازیابی سرمایه پروژه اقتصادمحور شهرداری دوساله پیش‌بینی شده است که می‌تواند سالیانه ۱۵٠ میلیارد تومان درآمد برای شهرداری داشته باشد.

خانه » رفسنجان » پیش‌‌بینی درآمد سالانه ۱۵٠ میلیارد تومانی شهرداری رفسنجان با پروژه اقتصادمحور

به گزارش خانه خشتی، مهندس مجید کهنوجی در همایش شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان کرمان در تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج) اظهار کرد: از زمان مسئولیت در شهرداری با رویکرد محله محوری وارد حیطه کاری شدیم و شهر را به ۵٠ محله تقسیم کردیم و در ۳٠ محله شورای محلات تشکیل گردید.

شهردار رفسنجان تصریح کرد: در هر محله با محوریت مسجد ۵ نفر به عنوان اعضای شورای محله معرفی و یک نفر نیز به عنوان رابط و شهردار محله برای بیان و پیگیری مشکلات با شهرداری در ارتباط است.

وی افزود: برای هر محله به طور میانگین ۱٠ تا ۱۵ میلیارد تومان در حوزه های مختلف عمرانی، زیرساخت های ورزشی، فضای سبز و… هزینه شده است که خروجی آن رضایتمندی مردم را در پی داشته است.

مهندس کهنوجی از حل مشکلات محلات با همکاری مردم سخن به میان آورد و گفت: جابجایی مهمان شهر رفسنجان مطالبه مهم و جدی مردم شهرک یادگار امام بود که با حمایت استاندار و معاون عمرانی استانداری این مهم کلید خورد و تمامی مصوبات این پروژه اخذ و ساخت و ساز آغاز شد.

شهردار رفسنجان با اشاره به راه‌اندازی شرکت ره آورد مس، خاطرنشان کرد: به همت شورای شهر این پروژه اقتصاد محور با مشارکت صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران با میزان سهم پنجاه درصد شهرداری و پنجاه درصد سهم صندوق در راستای ایجاد درآمد پایدار اجرایی شده است.

وی افزود: این شرکت در حوزه‌های معدنی مجتمع مس شامل حفاری، انفجار، بارگیری و حمل مواد معدنی با هزینه ۳۰۰ میلیارد تومان و جذب ۲۰۰ نیروی کار در حال فعالیت است.

وی از جذب ۲٠ تا ۲۵ درصدی درآمد این شرکت برای شهر در سال‌ آینده خبر داد و افزود: بازیابی سرمایه این پروژه دوساله پیش‌بینی شده است که می‌تواند سالانه ۱۵۰ میلیارد تومان برای شهرداری درآمد داشته باشد.

برچسب ها:
تالار خیام مجید کهنوجی شهردار رفسنجان همایش شهرداران
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • علیزاده

    کهنوجی ! خسته نشدی از بس بیت المال را به هدر دادی و تجملات و ظاهرسازی کردی در شهر ؟؟ چرا برای آسفالت کوچه ها و خیابان ها بهانه در میاوری ؟؟!! به نام دین دنبال مقام دنیوی هستید و ذره ای از خدا نمی ترسید .
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان