دکتر سعید جلیلی در جمع مردم رفسجان:

وظیفه دولت ایجاد حلقه مردم، مکتب و رهبری است/رهنمودهای رهبری باید عملیاتی شود

  • شناسه خبر: 20387
وظیفه دولت ایجاد حلقه مردم، مکتب و رهبری است/رهنمودهای رهبری باید عملیاتی شود

به گزارش خبرنگار خانه خشتی، جلیلی کاندید ریاست جمهوری دوره یازدهم در رفسنجان گفت :  اعتقادم اینست که حلقه مفقوده ی سه عنصر ( مردم ، مکتب و رهبری ) دولت خوب است و وظیفه دولت  اینست که  بستر رابرای ظهوراین سه ظرفیت  آماده کند. جلیلی افزود :  دولت و رئیس جمهور و کسیکه در راس […]

خانه » آخرین اخبار » وظیفه دولت ایجاد حلقه مردم، مکتب و رهبری است/رهنمودهای رهبری باید عملیاتی شود

به گزارش خبرنگار خانه خشتی، جلیلی کاندید ریاست جمهوری دوره یازدهم در رفسنجان گفت :  اعتقادم اینست که حلقه مفقوده ی سه عنصر ( مردم ، مکتب و رهبری ) دولت خوب است و وظیفه دولت  اینست که  بستر رابرای ظهوراین سه ظرفیت  آماده کند.
جلیلی افزود :  دولت و رئیس جمهور و کسیکه در راس این مسئولیت قرار میگیرد بایداین  وظیفه را برای خودش قائل باشد که  چرا ما بعضی ازقوانین بسیار خوبمان ، رهنمودهای مقام معظم رهبری و آموزه های دینی را نتوانسته ایم محقق کنیم ؟

وی گفت :   اگر ما بهترین قوانین ، رهنمودها و حتی بهترین مردم را هم داشته باشیم اینجا نیاز به حلقه ی وصلی داریم که بتواند این ظرفیتها را به گونه ای استفاده کند و مرتبط کند که آثار آن حیات طیبه  در جامعه و عرصه ظهور کند و همین رهنمودهایی که مقام معظم رهبری در ابتدای هر سال بیان نمودند اینها باید بیایند عملیاتی واجرا شوند

جلیلی اولویت را در این بیان کرد : که  تمام دستگاههای دولتی ، تمام سازو کارها و وزارت خانه های ما یک بستری باشند برای اینکه اینطور اعمال ، طبق قوانین عملی شوند که در پرتو ان مردم ما بتوانند  ظرفیتی را آزادکنند و در هر بخشی که خواستند تولیدات داشته باشند. وی افزود :قبل از هر چیزرئیس جمهور  رئیس قوه مجریه است و مهمترین وظیفه  اش این است ،  با همه امکانات و ظرفیتها و خیلی اختیارات  بسیاری از موانع تولیدات را بردارد.

گفتنیست این جلسه ساعت ۱۰ شامگاه گذشته در حسینیه نجارها رفسنجان برگزار شد

برچسب ها:
انتخابات ایران جلیلی خانه خشتی دکتر سعید جلیلی رئیس جمهور رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • حسین

    فقط روحانی
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان