بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه‌اندازی می‌شود

  • شناسه خبر: 203607
بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه‌اندازی می‌شود

مدیرکارخانه سولفات آمونیوم رفسنجان گفت: بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه رفسنجان در حال تجهیز کارگاه است و به زودی راه‌اندازی خواهدشد.

خانه » اسلاید شو » بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خانه خشتی؛ روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه رفسنجان در دهمین سه‌شنبه‌های صنعتی این منطقه در بازدید و دیدار با مهندس علی علی بساوند مدیر کارخانه سولفات آمونیوم، در جریان مراحل ساخت و راه‌اندازی کارخانه سولفات آمونیوم قرار گرفت و راه‌اندازی این کارخانه را فرصتی ارزشمند در راستای تأمین نیازهای اساسی کشور دانست.

علی بساوند مدیر کارخانه با بیان اینکه طرح توسعه این کارخانه نیز جزو برنامه های پیشرو است؛ اضافه کرد: با راه اندازی این کارخانه، تولیدات آن علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور قادر خواهد بود به سایر کشورها نیز صادر شود.

مدیر کارخانه سولفات آمونیوم ضمن اشاره به نیاز سالانه این کارخانه به ۲۸هزار تن اسید، بیان کرد: در فاز اول این این کارخانه ۶۰هزار تن سولفات آمونیوم گرانول و در فاز دوم ۳۰هزار تن سولفات آمونیوم کریستال تولید خواهد شد.

وی از اشتغالزایی ۲۰۰ نفر در این کارخانه گفت و تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود طی ۴ تا ۵ ماه آینده این کارخانه به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان