دستاوردهای انقلاب در رفسنجان به نمایش گذاشته شود

  • شناسه خبر: 202342
دستاوردهای انقلاب در رفسنجان به نمایش گذاشته شود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رفسنجان گفت: دستاوردهای انقلاب در رفسنجان به نمایش گذاشته شود.

خانه » آخرین اخبار » دستاوردهای انقلاب در رفسنجان به نمایش گذاشته شود

به گزارش خانه خشتی، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیده بان کشتی انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای هستند که با تدابیر خود موانعی که در راه انقلاب است را تذکر می دهند.

محمدعلی ضیاء الدینی با اشاره به اینکه تمامی مباحث اتاق فکر آمریکا به مسائل داخلی کشور ما معطوف شده است، بیان کرد: رهبر انقلاب در فرمایشات اخیر خود به این موضوع تاکید داشتند که دشمن بر این است که ایام دهه فجر امسال را کتمان و یا کمرنگ جلوه نماید.

وی افزود: این موضوع باعث شده که بحث جهاد تبیین که رهبر انقلاب به آن تاکید دارند ضرورت بیشتری پیدا کند هم چنین در ادامه جهاد خدمت رسانی و جهاد امید آفرینی هم باید مد نظر قرار گیرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رفسنجان بیان کرد: وحدت مسئولین در ایام دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن می تواند نقطه عطفی برای پایداری و بقای انقلاب داشته باشد.

وی افزود: امسال به واسطه حساسیت هایی که وجود دارد برنامه های دهه فجر باید با شکوه تر و جدیت خاصی برگزار شود.

ضیاالدینی خاطرنشان کرد: در دهه فجر  دستاوردهای انقلاب در رفسنجان با برپایی نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

وی گفت: مستند و کلیپ «روایت محله» دستاوردهای هر محله از اول انقلاب تا کنون با همکاری پایگاه های بسیج محلات از جمله برنامه هایی است که در ایام دهه فجر انجام می شود.

ضاالدینی بیان کرد: همه مسئولین با همکاری خانه مطبوعات و بسیج رسانه کلیپ یا موشن در خصوص دستاوردهای انقلاب اداره و ارگان مورد نظر را تدوین، منتشر و رسانه ای نمایند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رفسنجان بر پررنگ تر برگزاری کردن برنامه های دهه فجر و حضور مردم در راهپیمایی تاکید کرد و گفت: غبارویی گلزار شهدای انقلاب، تجلیل از خانواده شهدای انقلاب، برگزاری جشن انقلاب در مساجد، روستاها و محلات و راه اندازی موکب های فرهنگی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن را از جمله برنامه های ایام الله دهه فجر عنوان کرد.

برچسب ها:
دهه فجر رفسنجان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان