حرف های درگوشی و تأیید نشده از انتخابات شورای شهر رفسنجان/ طنز اما جدی

  • شناسه خبر: 19886
حرف های درگوشی و تأیید نشده از انتخابات شورای شهر رفسنجان/ طنز اما جدی

خانه خشتی: – طبق شنیده ها یکی از ائتلاف ها از آنجا که زمان رسمی تبلیغات انتخابات شورای شهر آغاز نشده است حضور پر شوری در جلسات خانگی را دارند و خلاصه اینکه این جلسات عجیب رونقی پیدا کرده است/ ائتلاف محترم در این اوضاع اقتصادی به فکر جیب صاحب خونه هم که حتماً هستین؟ […]

خانه » آخرین اخبار » حرف های درگوشی و تأیید نشده از انتخابات شورای شهر رفسنجان/ طنز اما جدی

خانه خشتی:

– طبق شنیده ها یکی از ائتلاف ها از آنجا که زمان رسمی تبلیغات انتخابات شورای شهر آغاز نشده است حضور پر شوری در جلسات خانگی را دارند و خلاصه اینکه این جلسات عجیب رونقی پیدا کرده است/ ائتلاف محترم در این اوضاع اقتصادی به فکر جیب صاحب خونه هم که حتماً هستین؟
– می گن یکی از ائتلاف ها از همین حالا قول پست های مدیریتی شهرداری را می دهد/ ائتلاف محترم مرده این همه اعتماد به نفس شما هستیم، همین اخلاقایی دارید که همیشه نظر خودتون رو نظر مردم می دونید!
– طبق شنیده ها بعضی ها برنامه های ویژه ای برای سایت های فیلتر شده دارند/ اینترنت ما که این سایت ها رو باز نمی کنه باید از این بعضی ها پرسید از کدام شرکت اینترنت می گیرید که کلاً هم سرعتش بالاست و هم اینکه فیلترینگ نداره!
– شنیده شده یک ائتلاف به گفته خودشون ائتلاف متخصصین هستند/ متخصصین محترم نکنه شما همون تکنو کرات ها هستین و ما خبر نداریم.
– شنیده شده آقای که ماشین بسیار زیبا، جادار و مطمئنی دارند نیز ثبت نام نموده اند/ آقا باور بفرمایید از شما بعیده که نماز جمعه حضور پیدا نمی کنید اگر بیان از کلاس کاریتون چیزی کم نمی شه ها، از ما گفتن بود اصلاً از همین تریبون رسماً از جنابعالی جهت حضور منظم در نماز جمعه و یا همایش هایی که در این مکان برگزار می گردد دعوت بعمل می آوریم و حفاظت از ماشین شما را نیز تضمین می دهیم. آقا خجالت نکشید بیاد تا ما خبرنگارها هم چند تا عکس از شما بگیریم، گزارشی تهیه کنیم، سوالی بپرسیم و خیلی کارهای دیگر (کلید ماشینتون رو می دید دوری باش بزنیم) .
– بعضی از اساتید دانشگاه هم احساس تکلیف نموده اند و در صحنه حاضر شده اند/ اساتید محترم بسلامتی دانشگاه را آباد کردن، محیط آن مجموعه را اسلامی و… حالا نوبت شورای شهر رسیده، خوشحالیم، خسته نباشید، خوش آمدید.
– راستی تیم قبل که قرار بود نیان گویا باز به پیشنهاد بعضی ها احساس وظیفه نمودند و قدرتمندانه در صحنه حاضر شدند/ آقا خسته نباشید…
خوب دیگه همین قدر کافیه. امیدواریم به کسی بر نخورده باشه و نامزدین محترم همینجا روحیه انتقاد پذیری خودشون رو نشون بدن. البته مطلب در باب این صف طویل احساس وظیفه ها زیاد است…

برچسب ها:
حرف های درگوشی و تأیید نشده از انتخابات شورای شهر رفسنجان/ طنز اما جدی خانه خشتی رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • دوست شما

    هرکی بیاد بهتر از انسانهای دوره جهارم زمین شناسی هستند!!!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان