هوشیار باشید! دشمن قلب نظام را هدف گرفته است..

  • شناسه خبر: 19452
هوشیار باشید! دشمن قلب نظام را هدف گرفته است..

با نزدیک شدن به تاریخ تعیین شده از طرف شورای نگهبان برای اعلام صلاحیت افراد برای کاندیداتوری ریاست جمهوری زمزمه هایی باموضوع رد صلاحیت بعضی داوطلبان در میان بود؛ میگفتند اگر رد صلاحیت شوند چه میکنند؟یکی می گفت فتنه تکرار میشود، یکی میگفت دست از ادامه انجام وظیفه برمی دارند و خانه نشین میشوند مانند […]

خانه » آخرین اخبار » هوشیار باشید! دشمن قلب نظام را هدف گرفته است..

با نزدیک شدن به تاریخ تعیین شده از طرف شورای نگهبان برای اعلام صلاحیت افراد برای کاندیداتوری ریاست جمهوری زمزمه هایی باموضوع رد صلاحیت بعضی داوطلبان در میان بود؛ میگفتند اگر رد صلاحیت شوند چه میکنند؟یکی می گفت فتنه تکرار میشود، یکی میگفت دست از ادامه انجام وظیفه برمی دارند و خانه نشین میشوند مانند کاری که چند سال پیش مشابه آن انجام شد!

بگذریم؛نتایج اعلام شد حدس ها درست بود افرادی که صحبت رد صلاحیتشان بود رد شدند مهمتر از این،همه آماده هستند که اینها چه میکنند؟

تنها چیزی که شنیدیم این بود که یکی از این داوطلبان گفته: رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و آن را از طریق رهبری پیگیری می کنم!؟

چرا رهبری؟!

امروز شاهد خطاب های مستقیم شخصیت هایی که صلاحیتشان احراز نشده و یا شخصیت های شاخص و البته بی بصیرت و بعضا خودفروخته جامعه به حضرت آقا برای تجدید نظر در رای شورای نگهبان هستیم، جایگاهی که حضرت امام مخالفت با رای آن را فساد فی الارض و حکم آن را اعدام میدانند.

اینها باید بدانند که مرجع قانونی رسیدگی به اعتراض رای شورای نگهبان رهبری نبوده و این خطاب ها به ایشان کاملا با برنامه ریزی دشمن همسو بوده است. چراکه همراه با اعتراض سخنگوی وزارت خارجه آمریکا و اظهارات مداخله جویانه او درباره رای شورای نگهبان شاهد بیانیه ها و نامه های خطاب مستقیم آقای مشایی ، برخی اطرافیان حضرت امام خمینی(ره) و دیگر بی بصیرتان جامعه و بعضا تهدیدات ایشان تا به این لحظه بوده ایم.

آماده هجمه های بعدی به جایگاه رفیع ولایت و دفاع از ولایت تا پای جان چه در عرصه مجازی و چه در سطح جامعه باشید، این آخرین حربه دشمن برای از نفس انداختن نظام با هدف گیری قلب آن است، یعنی شکاف بین مردم و ولایت.

امام خامنه ای: «امروز انتخابات شما  به یک موضوع مهم بین‌المللى تبدیل شده است. دستگاههاى فکرى دشمنان  نشسته‌اند رصد میکنند مقدمات این انتخابات را، این حادثه‌ى بزرگ را؛ دارند  نگاه میکنند؛ نقشه هم دارند، هدف هم دارند.»

امیدواریم که با انجام وظیفه به موقع و بصیرت مردم این آرزو را به گور ببرد ان شالله.

برچسب ها:
هوشیار باشید! دشمن قلب نظام را هدف گرفته است..
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان