علیرضا علی احمدی:

تشخیص شورای نگهبان قانونی است و همه باید تمکین کنیم

  • شناسه خبر: 19319
تشخیص شورای نگهبان قانونی است و همه باید تمکین کنیم

خانه خشتی: در پی اعلام نتایج احراز صلاحیت ها برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، دکتر علیرضا علی احمدی  درباره احراز نشدن صلاحیت خود گفت: «رای شورای نگهبان، رایی قانونی است؛ طبق قانون اساسی و نظرات امام و رهبری تشخیص شورای نگهبان نهایی است و همه باید به قانون تمکین کنیم هرچند مخالف میل و […]

خانه » آخرین اخبار » تشخیص شورای نگهبان قانونی است و همه باید تمکین کنیم

خانه خشتی: در پی اعلام نتایج احراز صلاحیت ها برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، دکتر علیرضا علی احمدی  درباره احراز نشدن صلاحیت خود گفت: «رای شورای نگهبان، رایی قانونی است؛ طبق قانون اساسی و نظرات امام و رهبری تشخیص شورای نگهبان نهایی است و همه باید به قانون تمکین کنیم هرچند مخالف میل و سلیقه ما باشد».

علی احمدی به انگیزه خود از ثبت نام در انتخابات یازدهم اشاره کرد و گفت: «بنده پیرو دعوتی که مقام معظم رهبری از همه کسانی که فکر می کنند می توانند خدمت کنند به صحنه آمدم و با برنامه گسترده و تیمی هم که آماده کردم با تمام قوت در صحنه بودم تا در صحنه سیاسی حضور به هم رسانده و علاوه بر کمک به مشارکت حداکثری، در صورت اصلح شناخته شدن توسط مردم، به کشور و نظام خدمت کنم».

وی ادامه داد: «شورای نگهبان وظیفه قانونی داشت که بین افراد فراوانی که در صحنه حاضر شده بودند و برای انتخابات یازدهم ثبت نام کرده بودند، صلاحیت ها را بررسی کرده و اسامی کسانی که در تقدم شرایط احراز قرار می گیرند اعلام کند».

علی احمدی با تاکید بر اینکه فرآیند احراز صلاحیت ها «به خوبی طی شد» افزود: «خوشحالیم فرایند احراز صلاحیت ها به خوبی طی شد و هشت نفر واجد شرایط به ملت شریف معرفی شدند».

علی احمدی اظهار امیدواری کرد که همه مردم با امید به آیند و حضور کامل در صحنه، بین این هشت نفر که از میان سلایق متعدد سیاسی هستند، یکی را انتخاب کنند و با پشتوانه قوی رئیس جمهور آینده کار خود را آغاز کند.

علی احمدی گفت که وظیفه داشته در صحنه حاضر شود و الان که در لیست احراز صلاحیت شدگان قرار نگرفته، خداوند را شاکر است که مسئولیت از دوش وی برداشته شده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه در خدمت نظام و قوه مجریه کشور است، اعلام آمادگی کرد که به کاندیداهای حاضر در صحنه نیز کمک کند.

دکتر علی رضا علی احمدی متولد ۱۳۳۸ خمینی شهر اصفهان است که با مدرک تحصیلی دکترای مدیریت تولید، سابقه وزارت آموزش و پرورش در دولت نهم و ریاست دانشگاه پیام نور را در کارنامه خود دارد.

منبع: فارس

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان