کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان خبر داد؛

پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ در رفسنجان

  • شناسه خبر: 186339
پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ در رفسنجان

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان از برگزاری پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ همزمان با سراسر کشور در رفسنجان خبر داد.

خانه » فرهنگی مذهبی » پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ در رفسنجان

به گزارش خانه خشتی، امیر زینلی نسب کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: امسال پانزدهمین دوره طرح ملی ۱۴۵۵ به مناسب هزار و چهارصد و پنجاه و پنجمین سال نزول قرآن با مشارکت نهادهای فرهنگی و امور قرآنی و چهار معاونت صدا و سیما همزمان با سراسر کشور در رفسنجان برپا می‌شود.
زینلی افزود: اجرای این طرح از پنجم تیرماه آغاز شده و تا ۱۲ شهریورماه به مدت ۱۰ هفته، معادل ۷۰ روز، ادامه پیدا می‌کند.

موضوع سال گذشته خانواده و با محوریت یکی از سوره‌های قرآن کریم اجرا شد و امسال با توجه به استقبال خوبی که سال قبل روی داد، مقرر شد تا همچنان موضوع‌ محور پیش برویم و شعار «قرآن، امید، زندگی» را تعیین کردیم.

زینلی اظهار کرد: به لحاظ موضوعی برای ۱۰ هفته ذیل شعار امسال، برای هر هفته موضوعاتی تعیین شد. هفته اول؛ موضوع بشارت و آینده روشن، هفته دوم؛ امید به مغفرت و گشایش مادی و معنوی، هفته سوم؛ مهربانی، برّ و احسان، هفته چهارم؛ شکر، هفته پنجم؛ ولایت و ولایت‌پذیری، هفته ششم؛ خانواده، هفته هفتم؛ زیست مجازی، زیست حقیقی، هفته هشتم؛ تواصی به حق، هفته نهم؛ حق الناس و هفته دهم؛ عقل، فکر و علم.
وی ادامه داد: سعی شده موضوعات مبتلابه جامعه مورد نظر قرار گیرند و با همراهی حجج اسلام محسن قرائتی و متوسل، انجام می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
1455 طرح ملی قرآنی 1455 قرآن
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان