پیش‌بینی در مورد پیوند عقبه فتنه و انحراف درست ازآب درآمد / شکستی تاریخی در انتظار ائتلاف فتنه و انحراف

  • شناسه خبر: 18542
پیش‌بینی در مورد پیوند عقبه فتنه و انحراف درست ازآب درآمد / شکستی تاریخی در انتظار ائتلاف فتنه و انحراف

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه پیش‌بینی‌ها در مورد پیوند جریان فتنه و انحرافی درست از آب درآمد. به گزارش خانه خشتی،سید علی‌محمد دانشی امروز  در یاسوج اظهار کرد: اکنون فضا پس از ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری برای تحلیل آینده آسان‌تر از گذشته شده است. دبیر حزب موتلفه استان کهگیلویه و بویراحمد […]

خانه » آخرین اخبار » پیش‌بینی در مورد پیوند عقبه فتنه و انحراف درست ازآب درآمد / شکستی تاریخی در انتظار ائتلاف فتنه و انحراف

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه پیش‌بینی‌ها در مورد پیوند جریان فتنه و انحرافی درست از آب درآمد.

به گزارش خانه خشتی،سید علی‌محمد دانشی امروز  در یاسوج اظهار کرد: اکنون فضا پس از ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری برای تحلیل آینده آسان‌تر از گذشته شده است.

دبیر حزب موتلفه استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: گروه‌ها و طیف‌های مختلف سیاسی اکنون با توجه به حضور کاندیداها، برنامه‌های خود را تدوین می‌کنند و به یقین بسیاری از برنامه‌های از پیش تعیین شده اکنون دچار تغییر آن هم از نوع محسوس خواهند شد.

دانشی تصریح کرد: جریان اصولگرایی تا پیش از حضور افراد و ثبت‌نام‌ها با یک استراتژی وارد شده بود و اکنون بی‌شک به گونه‌ای دیگر باید برای حضور و موفقیت در انتخابات برنامه‌ها را تدوین کرد.

این فعال سیاسی ادامه داد: اکنون همه پیش‌بینی‌های گذشته در ارتباط با همسویی برخی جریان‌ها درست از آب درآمده و می‌بینیم که جریان انحرافی و عقبه فتنه همراه باهم و با برنامه‌ای حساب شده در حال تدارک سناریوی خود هستند.

دانشی گفت: در این ‌جا اصولگرایان باید به صورت منسجم و با همه توان در قالب وحدت و همگرایی وارد عرصه شوند و بدانند که مردم هرچند در برخی موارد از جمله اقتصادی دلخوری‌هایی دارند، اما آن را به پای جریان اصولگرا نمی‌نویسند.

دبیر حزب مؤتلفه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با همه این ترفندها که جریان انحرافی و فتنه به کار گرفته‌اند در انتخابات آینده با شکستی از نوع سنگین و تاریخی روبرو خواهند شد.

منبع:فارس

برچسب ها:
انحراف پیش‌بینی در مورد پیوند عقبه فتنه و انحراف درست بود / شکستی سنگین در انتظار ائتلاف فتنه و انحراف فتنه فتنه وانحراف
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان