تهاجم نوشت:

تکرار یک تاکتیک قدیمی/ آیا رهبری از کاندیدای خاصی حمایت می کند

  • شناسه خبر: 18525
تکرار یک تاکتیک قدیمی/ آیا رهبری از کاندیدای خاصی حمایت می کند

تهاجم: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات زمزمه قدیمی از بعضی سایت ها و محافل شنیده می شود که فلانی با پیشنهاد رهبری پا به عرصه انتخابات گذاشته است و یا اینکه نظر رهبری فلان شخص است. این کار به سه علت می تواند باشد. اول: متأسفانه در بین بعضی افراد و جریانات سیاسی این […]

خانه » آخرین اخبار » تکرار یک تاکتیک قدیمی/ آیا رهبری از کاندیدای خاصی حمایت می کند

تهاجم: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات زمزمه قدیمی از بعضی سایت ها و محافل شنیده می شود که فلانی با پیشنهاد رهبری پا به عرصه انتخابات گذاشته است و یا اینکه نظر رهبری فلان شخص است.
این کار به سه علت می تواند باشد.
اول: متأسفانه در بین بعضی افراد و جریانات سیاسی این مسئله باب است که بجای اثبات توانایی های خود سعی بر استفاده از محبوبیت رهبری دارند و با این راه می خواهند در بین مردم جایگاهی پیدا کنند و اصطلاحاً  از رهبری هزینه می کنند.
دوم: عده ای به این علاقه دارند که شخص و یا جناحی را شخص و یا جناح مورد حمایت رهبری معرفی کنند تا با تخریب چهره او و یا شکست آن از این طریق به جایگاه ولایت صدمه ای را وارد سازند.
سوم: تفسیر به رأی شاخص هایی که از سوی رهبری معرفی می شوند.
متأسفانه در چند وقت اخیر شایعاتی بسیار باب شده است که فلان آیت الله و یا فلان شخص از فلان کاندیدای خاص حمایت کرده و بلافاصله بعد از آن شاید درج تکذیبیه آن هستیم.
در یکی از تازه ترین این اقدامات مطلبی به نقل از سایت شخصی در محافل مطرح گردید که ایشان به نقل از رهبری گفته بودند که نظر ایشان فلان شخص است و جالب است با مراجعه به سایت آن شخص مشخص گردید که اصلاً سایت مذکور از سال ۸۵ فعالیتی نداشته است!
امام خامنه ای حفظه الله در همه‌ی انتخابات ها همواره یک سیاست روشن داشته اند.
ایشان ضمن توصیه مردم به حضور حداکثری در انتخابات به بیان معیارهای اصلح پرداخته اند و از طرفی توطئه دشمن را نیز برای مردم آشکار نموده اند و همواره بر این نکته تاکید داشته اند که من هم به مانند همه‌ی مردم یک رأی دارم و کسی هم از آن خبر ندارد و خود این جمله گواه بر این است که ایشان قصد حمایت از کاندیدای خاصی را ندارند و این ما هستیم که تفسیر به رأی می کنیم.
رسانه ها بایستی در این در جهت خلق حماسه سیاسی حرکت کرده و سعی کنند از درج چنین اخباری پرهیز و یک فتنه سیاسی را رقم نزنند.
بایستی به این نکته توجه داشته باشیم که رهبری همواره شاخص ها را معرفی می کنند و ممکن است این شاخص ها به هرکسی بخورد و ما نباید تفسیر به رأی کنیم.
ممکن است شخصی روزی مسئولیتی داشته است و رهبری از او حمایت و یا تمجید کرده باشند و اما معنی این عمل حمایت از آن کار و آن خط خدمت بوده است.
بایستی بدانیم سیاست همیشگی ایشان  همواره دفاع از اصول، ارزشها، خط خدمت و ایستادگی تمام قد در مقابل انحرافات بوده است./

منبع: تهاجم

برچسب ها:
حمایت رهبری شاخص ها کاندیدای خاص
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • بنده خدا

    بعضی از این اقایون واقعا اگر ولایت و رهبری نبود دیگه میخاستن از چی مایه بگذارند برای جا انداختن خودشون تو دل مردم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان