رییس دانشگاه ولیعصر«عج» رفسنجان مطرح کرد؛

ضرورت پویایی دانشگاهها در حوزه علمی و فرهنگی

  • شناسه خبر: 181851
ضرورت پویایی دانشگاهها  در حوزه علمی و فرهنگی

رئیس دانشگاه ولیعصر«عج» با اشاره به همکاری این مرکز در برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی، بر لزوم پویایی دانشگاهها از لحاظ علمی و فرهنگی تأکید کرد.

خانه » آخرین اخبار » ضرورت پویایی دانشگاهها در حوزه علمی و فرهنگی

به گزارش خانه خشتی؛ حسن رنجبر عسکری در حاشیه جشنواره تئاتر خیابانی سردار آسمانی در گفتگویی با اشاره به اهمیت فعالیت ها و اقدامات مراکز علمی، دانشگاهها را مجموعه ای از نیروهای علمی عنوان کرد که باید در بطن جامعه باشند و افزود: دانشگاهها باید هم از لحاظ علمی و هم فرهنگی پویا شوند.

رئیس دانشگاه ولیعصر«عج» رفسنجان  با اشاره به ایجاد مرکز نوآوری دانشگاه ولیعصر«عج» با همکاری مس برای حمایت از صاحبان ایده و خلاقیت، از همکاری دانشگاه در کسب عنوان شهر خلاق کتاب در کشور خبر داد و گفت: هدف ما این است که دانشگاه ولی عصر «عج» به سمتی برود که در هر جایی اثری از آن هویدا باشد.

وی ادامه داد: مردم رفسنجان با فعالیتهای گسترده در حوزه اقتصادی و تقدیم شهدای گرانقدر شایسته بهترین ها هستند؛ لذا از هر گونه فعالیتی که رضایت مردم را بدنبال داشته باشد حمایت می کنیم.

رنجبر عسکری با اشاره به اینکه زبان هنر به عنوان راهی برای انتقال احساسات و اطلاعات به شمار می رود، تصریح کرد: ارسال پیام از روش های سمعی و بصری امکان دریافت پیام را راحت تر می کند.

رئیس دانشگاه ولیعصر«عج» رفسنجان در ادامه با اشاره به همکاری این مرکز در برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی در رفسنجان، گفت: این رویداد که با همکاری مجموعه فرمانداری ارشاد، مس، شهرداری و دانشگاه برگزار شده است، بسیار ارزشمند بوده و دانشگاه ولیعصر«عج» نیز ضمن همراهی با این رویداد برای همکاری در برپایی سایر رویدادهای فرهنگی و هنری در آینده آمادگی خود را اعلام میدارد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
حسن رنجبر عسکری دومین جشنواره تئاتر خیابانی سردار آسمانی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان