مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان در گفتگو با خانه خشتی مطرح کرد؛

شروع راهیم و تخریب چیزی را درست نمی کند/ عده ای می خواهند انگیزه را از تیم مس بگیرند؛ همانهایی که می خواستند مجتمع مس زیر مجموعه آنها باشد

  • شناسه خبر: 180531
شروع راهیم و تخریب چیزی را درست نمی کند/ عده ای می خواهند انگیزه را از تیم مس بگیرند؛ همانهایی که می خواستند مجتمع مس زیر مجموعه آنها باشد

مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان گفت: شروع راه هستیم و این تخریب کردن چیزی را درست نمی کند بهتره به جای تخریب کردن دست به دست هم داده و هر کس هر کاری از دستش بر می آید بدون نگاه کردن به پست و مقامش کمک کن.

خانه » ورزشی » شروع راهیم و تخریب چیزی را درست نمی کند/ عده ای می خواهند انگیزه را از تیم مس بگیرند؛ همانهایی که می خواستند مجتمع مس زیر مجموعه آنها باشد

مجید زیندینی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در گفتگو با خانه خشتی با اشاره به عملکرد باشگاه مس رفسنجان در سال گذشته گفت: در سال گذشته به خاطراینکه بخواهیم رفسنجان و ورزش این شهرستان را از حالت رکود بیرون آوریم، با هماهنگی مدیران شرکت مس مجتمع مس سرچشمه در رشته های مختلف ورزشی مانند بسکتبال، والیبال، وزنه‌برداری فوتسال بانوان و آقایان و کاراته ورود پیدا کردیم و در برخی دیگر از رشته هیا ورزشی را کمک کردیم.

وی با تاکید بر اینکه تقریباً یک جنب و جوشی در همه ورزشهای رفسنجان به وجود آمده است، گفت: بر عملکرد ما این انتقاد وارد بود که همه هزینه ها صرف فوتبال می شود دقیقا درست بود ما به سمت و سویی رفتیم که بشویم مثل کرمان، جاهای دیگر؛ رفسنجان شهرستانی کوچک است و هزینه برخی ورزش ها سنگین است.

زیندینی افزود: امروزه ورزش هزینه دارد، دغدغه همه هیئت ها و تیم های ورزشی سخت افزاری است از زمین فوتبال گرفته تا سالن ورزشی، بدنسازی، والیبال همه هزینه دارد.

وی تصریح کرد: اتفاقی که در سازمان تربیت بدنی افتاد به لحاظ قانونی که به آنها تحمیل شده بود و می خواستند هزینه هایش پوشش داده شود این بود که تمام اماکن ورزشی که توسط خیران احداث شده بود اجاره داده شد و آنها به خاطر پوشش هزینه ها و کرایه های خودشان این مکان ها را به تیم های مختلف ورزشی اجاره می دادند و برایشان تیم و برند مهم نبود.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان ادامه داد:  تمام سالن های ورزشی سازمان تربیت بدنی ار بین رفته قابل استفاده نیستند ولی در آنها فعالیت ورزشی صورت می گیرد.

وی عنوان کرد: با نظر دوستان هیئت مدیره و همکاری شرکت مس با حمایت مدیران خود شهرستان همه اماکن ورزشی که می‌توانستیم اجاره کنیم اجاره کردیم نه بخاطر اینکه باشگاه مس رفسنجان که هزینه دارد و پول دارد؛ با این حال این اماکن را استادارد سازی کردیم برخی هم بسازی کردیم و با همکاری سازمان تربیت بدنی شهرستان و هیات های ورزشی این سالن ها را در اختیار تیم های فعال قرار دادیم.

زیندینی یادآور شد: با رایزنی های جدید که انجام دادیم که دیگر سازمان ها هم ورود پیدا کنند و اینجور نباشد که فقط باشگاه مس باشد و نتواند پاسخگو باشد حتی باشگاه مس می‌تواند بخشی از هزینه هایی که دیگر سازمان ها نمی توان پرداخت کنند پرداخت نماید.

وی اذعان کرد: افرادی که در جامعه برند بودند مانند آقای علیزاده، هادوی زاده  و آقای برزگر هم دانشی داشتند به باشگاه تزریق کردیم سعی کردیم همه جا خردجمعی باشد فارغ از همه نگاه های شخصی سعی کردیم به سمت او سویی برویم که اخلاقیات را رعایت کنیم.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان با بیان اینکه سعی کردیم برخی چیزهای از دست رفته را برگردانیم و اعتماد و پشتوانه مردم را به باشگاه برگردانیم، خاطرنشان کرد: سال گذشته با همه‌ی نامهربانی های عده ای  با حمایت همه مردم رفسنجان و تیم مس و علی رغم مخالفت‌های همه، تیم به لیگ برتر رفت که از این طریق هم از نظر اقتصادی و گردشگری و سیاسی برای شهرستان مفید بود.

زیندینی افزود: بعد از صعود مسابقات ۲۴ ساعته در ورزشگاه کار می کنیم، تمامی بدهی های باشگاه به بالای ۱۰ میلیارد تومان بود پرداخت شده است بدون اینکه در سال گذشته بدهی داشته باشیم.

وی بیان کرد: سعی شده از همه دوستانی که توانمند هستند در باشگاه استفاده کنیم، سعی کردیم ابتدا از بچه های رفسنجان استفاده کنیم بعد جاهای دیگر، سعی کردیم از کسانی که می‌تواند به ما کمک کند کمک بگیریم یکی از آنها برادر آقای علیزاده بدون هیچ چشم داشتی، خدا می داند خدا می داند نه چشم داشتی داشته و نه یک ریال از باشگاه به ایشان پرداخت شده است.

زیندینی افزود: اینکه ایشان در تهران به ما کمک می کنند عده ای گفتند ایشان رزومه ورزشی ندارد در حالیکه اینچنین نبوده، عده ای از روی غرض برای تخریب آقای علیزاده و اینکه جوی را  متشنج نمایند حرف هایی را گفتند و  باعث می شود ما از انگیزه اصلی دور بیفتیم.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان بیان کرد: اگر واقعا دلمان برای رفسنجان می سوزد و اینکه بخواهیم رفسنجان در لیگ برتر بماند این صحبت ها و حرفها که قطعا  توسط دشمنان تیم و مردم رفسنجان گفته می شود باعث می شود انگیزه و قدرت کار را از  ما بگیرد.

وی افزود: کسانی که این حرف ها را می زنند اینها کسانی هستند که تیم مس سرچشمه را بیرون انداختند و نخواستند رفسنجان بلند شود اینها کسانی هستند که نخواستند ورزشگاه رفسنجان درست شود اینها کسانی هستند که می خواستند مردم رفسنجان زیر دستشان باشد اینها کسانی هستند میخواستند مجتمع مس سرچشمه زیر مجموعه آنها باشد و به آنها رسیدگی کنداینها دوستان هیچ کدام خواهان دوستی و پیشرفت مردم رفسنجان نبودند و نخواهند بود.

زیندینی گفت: اینها کسانی هستند که نمی خواهند فرودگاه رفسنجان از سر گرفته شود، مطمئن باشید خود بنده و تمام تیم در باشگاه تا جایی که ممکن است برای اعتلای مردم رفسنجان و شهر و باشگاه مس رفسنجان بدون توجه به این حرف ها جان می دهیم و کار خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان بیان کرد: ما دست پروده صاحب انسان هایی چون شهید محمدی و امینی، عابدینی و خیلی از بزرگان و شهدای بزرگ رفسنجان شهر دیار فاتحان اروند هستیم.

وی با اشاره به بازی اخیر تیم مس رفسنجان در مقابل استقلال گفت: به هر حال بازی اول را انجام دادیم و در جو سنگین باشگاه آزادی به تیم بزرگی چون استقلال با نتیجه دو بر هیچ باختیم ما نمی گوییم خوب بودیم ما بد بازی کردیم و باختیم .

زیندینی ادامه داد: شروع راه هستیم و این تخریب کردن چیزی را درست نمی کند بهتره به جای تخریب کردن دست به دست هم داده و هر کس هر کاری از دستش بر می آید بدون نگاه کردن به پست و مقامش کمک کند چرا که رفسنجان از آن همه مردم رفسنجان است.

وی بیان کرد: اگر انتقادی هست از طریق رسانه ها و باشگاه مطرح کنند بنده سعی کردم از تمام ظرفیت های رفسنجان استفاده کنم و هر کس پیشنهادی هم دارد ارائه دهد و اگر پیشنهادی هم ارائه داده شده اجرا شده است، اگر کسی پیشنهادی دارد اگر انتقادی دارد مطرح کنند این تهمت و افترا حتی در قرآن نهی شده و برای آن گناه و جزا گذاشته شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

برچسب ها:
لیگ برتر مجید زیندینی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان مس رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • نادر

    فارغ از هرگونه گرایش باید گفت حرفهای آقای زیندینی کاملا" درست و بجاست و واقعا" در چهل سال گذشته گروهی در مرکز استان هدفشان عدم بهره مندی رفسنجان و مردم این شهرستان از سرمایه خدادادی بوده و مصرا" دنبال مصادره و استفاده از منابع شهرستان هستند بخصوص مس سرچشمه رفسنجان .
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان