با حضور دکتر طهرانچی؛

«دکتر محمدمهدی فداکار» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

  • شناسه خبر: 178373
«دکتر محمدمهدی فداکار» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

مراسم معارفه «دکتر محمدمهدی فداکار» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر طهرانچی برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » «دکتر محمدمهدی فداکار» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

به گزارش خانه خشتی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم معارفه «دکتر محمدمهدی فداکار» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی و تکریم دکتر مجید مشکینی معاون سابق توسعه و مدیریت منابع دانشگاه امروز با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم، دکتر مجید مشکینی به عنوان مشاور و نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت‌های امنای استانی معرفی شد و حکم انتصاب وی توسط دکتر طهرانچی اعطا شد.

دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه، دکتر علی سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌ها، مهندس بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی و رئیس سازمان سما، دکتر سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی و مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم حکم انتصاب دکتر فداکار به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی توسط دکتر طهرانچی به وی اعطا شد که متن آن به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدمهدی فداکار

با اهدای سلام و تحیات

به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی، ارتقای علمی و حفظ کیان دانشگاه و با عنایت به مراتب تعهد، تحقق و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه» منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی و مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی مدیران واحدهای دانشگاهی و تأکید بر خلاقیت‌های فردی و مدیریت اسلامی، براساس محورهای ذیل اهتمام ورزید:

۱. برنامه‌ریزی عالمانه و مدیریت هوشمند بر سرمایه‌های عظیم معنوی و مادی دانشگاه

۲. پرهیز از تمرکزگرایی در عین هدایت و نظارت یکپارچه

۳. ارائه برنامه‌های اقتصادی مدون به منظور استفاده بهینه از سرمایه‌های دانشگاه

۴. اتخاذ رویه‌های مناسب برای جلوگیری از فتور و کندی در انجام امور در عین دقت و انضباط

در پایان از زحمات ارزشمند برادر گرامی جناب آقای دکتر مجید مشکینی در دوران تصدی آن معاونت در انضباط‌بخشی مالی و توجه خاص به منابع انسانی صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید

محمدمهدی طهرانچی

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
دانشگاه آزاد اسلامی دکتر محمدمهدی فداکار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان