رئیس مرکز بهداشت مهمانشهر رفسنجان:

مورد مثبت ابتلا به کرونا ویروس در مهمانشهر رفسنجان نداشتیم

  • شناسه خبر: 176024
مورد مثبت ابتلا به کرونا ویروس در مهمانشهر رفسنجان نداشتیم

رئیس مرکز بهداشت مهمانشهر رفسنجان گفت: غربالگری ۹۶ درصد جمعیت مهمانشهر رفسنجان انجام شده است و افراد بیمار تحت پیگیری هستند تا الان مورد مثبت مبتلا به کرونا در این مرکز نداشتیم.

خانه » آخرین اخبار » مورد مثبت ابتلا به کرونا ویروس در مهمانشهر رفسنجان نداشتیم

به گزارش خانه خشتی؛ دکتر شریعتی فرد رئیس مرکز بهداشت مهمانشهر رفسنجان در جمع خبرنگاران در خصوص اقدامات بهداشتی صورت گرفته در مهمانشهر رفسنجان اظهار داشت: در راستای برگزاری ستاد مقابله با کرونا تمامی سالن های ورزشی مهمانشهر تعطیل شده است.
وی بیان داشت: هسته های اصلی ستاد مبارزه با کرونا در این مرکز که عمتدا از نیروهای داوطلب مردمی ، نماینده هلال احمر و دانشجوها هستند تشکیل شد براساس تقسیم بندی این افراد در قالب کمیته های گشت و نظارت، بازرسی ورود و خروج افراد از مهمانشهر، آموزش به مردم و…ارائه خدمت می کنند.
رئیس مرکز بهداشت مهمانشهر رفسنجان افزود: در مرکز بهداشت مهمانشهر، بیماریابی فعال صورت می گیرد در صورت نیاز، بیماران به مراکز بیمارستانی ارجاع داده می شوند، ثبت مشخصات از طریق شماره ۴۰۳۰ در سامانه سیب صورت میگیرد، غربالگری ۹۶ درصد جمعیت مهمانشهر انجام شده است و افراد بیمار تحت پیگیری هستند تا الان مورد مثبت مبتلا به کرونا در این مرکز نداشتیم.
وی بیان داشت: چند نفر علائم مشکوک به کرونا داشتند که در قرنطینه خانگی تحت درمان هستند.
دکتر شریعتی فرد گفت: از ۱۶ اسفند نظارت بر ورود و خروج مهمانشهر صورت می گیرد و به افراد غیر، اجازه ورود و خروج داده نمی شود.
انتهای پیام/برچسب ها:
رئیس مرکز بهداشت مهمانشهر رفسنجان رفسنجان کرونا مهمانشهر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان