ناگفته های سرمربی سابق مس رفسنجان ؛ در باشگاه مس رفسنجان چه میگذرد؟!

حقیقت تلخ فوتبال رفسنجان از زبان سرمربی کروات

 • شناسه خبر: 164602
حقیقت تلخ فوتبال رفسنجان از زبان سرمربی کروات

سرمربی سابق مس رفسنجان گفت: امروز در تیم مس رفسنجان مهم نیست که چه مربی خوب است و چه مربی بد است ، مهم این است که چه کسی در چه گروهی است و این برای ورزش خیلی بد است این یکی از دیگر دلایل اصلی ام است برای رفتنم .

خانه » ورزشی » حقیقت تلخ فوتبال رفسنجان از زبان سرمربی کروات

میشو کریستوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال مس رفسنجان در گفت و گو با خانه خشتی در خصوص مشکلات پیش آمده اش با باشگاه مس اظهار داشت: در پایان آخر فصل سال گذشته من و مدیرعامل به تفاهمی برای همکاری برای فصل آینده رسیدیم و فصل آینده از همان روز با من صحبت شد ولی تا این لحظه من هیچ قراردادی امضاء نکردم.

میشو بیان داشت: آقای زیندینی یکبار به من گفتند می خواهم مثل شما صادق و درستکار باشم، با ایشان ارتباط خوبی داشتم و دارم،قطعا با ایشان هیچ مشکلی نداشتم، فکر من این است که با کمیته فنی باشگاه مشکل دارم یا آنها با من مشکل دارند.

وی تصریح کرد: بنده این مطلب را در اینترنت خواندم که باشگاه با یک کمک مربی دو ماه قرارداد بسته است ، واقعا نمی دانستم کریمی کیست و چهره اش را به یاد نمی آوردم و به عنوان شخصی شناختی از او نداشتم.

میشو در خصوص ماجرای روز سه شنبه ۲۵ تیرماه که منجر به ترک باشگاه توسط وی شد بیان داشت: آقای مدیرعامل زنگ زدند گفتند می خواهم با من جلسه بگذارند صحبت کردیم در مورد مشکلات، با آقای زین الدینی هر مشکلی بود حل کردیم، مربی دوازه بان پیدا نکرده بودیم با همه این مشکلات مربی به ما اضافه کردند که نمی شناختمش مشکل بازیکنان هم قطعا داشتیم، در جلسه همه چیز حل کردیم و رفتیم تمرین، بعد از تمرین من را صدا زدند که بیایم باشگاه جلسه داریم.

به کمیته فنی اعتماد ندارم / امیرپناهی مورد اعتماد من در رفسنجان است

میشو ادامه داد: این جلسه دو دقیقه طول کشید،مدیرعامل شروع کردند در مورد اعتماد و صداقت گروهی و صداقت در بین خانواده صحبت کردن و مدیرعامل، سرمربی و کمیته باید اینجور باشند، جلوی صحبت کردن ایشان را گرفتم و گفتم به چه روشی می توانم به این کمیته اعتماد کنم، وقتی با محمد امیرپناهی نمی خواهد قرار داد ببندد که نفریک و مورد اعتماد من در رفسنجان است و یک مربی را آوردند که نمی شناسمش، در کل دنیا این قانون و عرف است که سرمربی کادر خود را انتخاب کند.

وی افزود: قطعا من نمی توانم به این کمیته اعتماد کنم، به من گفتند امیرپناهی ۶ روز است که گوشی اش خاموش بوده و نتوانستیم با او تماس بگیریم و گفتند که ما ایشان را نمی خواهیم و برایمان مشکل درست کرده است.

میشو در ادامه ی شرح این جلسه بیان داشت: علی علیزاده شروع به صحبت کردن کرد و گفت من این باشگاه را در دنیا بیشتر از همه دوست دارم.

سرمربی سابق مس رفسنجان گفت: کمیته فنی باشگاه مس از روزی که وارد شدم تلاش می کردند من را اذیت کنند ، این کمیته از آقایان هادوی، علیزاده معاون فنی  و زبردست مدیرفنی و حیدررضایی سرپرست و آقای خالقی صادق ترین عضو کمیته تشکیل شده است.

میشو ادامه داد: اگر بنا بر اخراج بنده بود باید بگویم ما هیچ قراردادی امضا نکردیم، پول قبل من را هم نداده بودند ۷۰ میلیون پول قبل من را ندادند.

وی افزود: به آنها در این جلسه گفتم من دارم میروم و نمیخواهم با این روش کار کنم من به مردم رفسنجان این قول را داده بودم که به لیگ برتر رویم، ولی با این روش ما میرویم لیگ دوم، من بلند شدم و در جمله آخرم به کمیته فنی گفتم خوشحال شدید! من دارم میروم خانه خداحافظ، بلند شدم و به هتل رفتم ، این واقعیت است اگر کسی در روش دیگری صحبت کرده است من خواهش می کنم هرکسی است بیاید رو در رو با من صحبت کند.

با هیچ باشگاهی قرار نداشتم

میشو گفت: آقای زیندینی با اعضای کمیته فنی هم عقیده نیست ولی در مقابل کمیته عقاید خود را به ایشان تحمیل می کند .

وی خاطر نشان کرد: همیشه در رفسنجان حالم خوب بوده است ، اگر کسی صادق باشد می داند که من چه کارهای مثبتی برای باشگاه انجام داده ام، مردم رفسنجان و باشگاه در قلب من هستند.

میشو هر گونه انعقاد قراردادی با سیار باشگاهها را تکذیب کرد و گفت: این یک صحبت بد است که از طرف آدمهای بد مطرح می شود، من نمی خواهم با آنها مقابله کنم میخواهم مردم با واقعیت آشنا بشوند.

سرمربی سابق مس رفسنجان در خصوص اختلافش با باشگاه بیشتر توضیح داد: مشکل واقعی اینجاست که وقتی که من آمدم گفته شد که سجاد کرمی نمی تواند در زمین فوتبال مرا همراهی کند در حالیکه ایشان کسی است که من در ایران به او اعتماد دارم، انها یک برنامه ای داشتند که همه دوستان مرا کنار بگذارند.

وی افزود: درست است که آقای امیرپناهی مشکل قرارداد داشتند و پول بیشتری می خواستند و این موردی طبیعی است ، در چهار روز حضور بنده در رفسنجان عنوان کردم که با امیرپناهی تماس بگیرید و بیاید این قضیه را جمع کند اما گفتند نتوانستیم او را ببینیم و نخواسته که به باشگاه بیاید.

میشو ادامه داد: محمد امیرپناهی سه سال کمک مربی من است ولی آقای کریمی که به عنوان مربی انتخاب شدند رانمی شناسم ، آنچه که رخ داده نشان می دهد یک برنامه ریزی از قبل بوده است، دلیل آن را واقعا نمیدانم؟

وی تصریح کرد: خداوند همه چیز را می بیند قطعا هر کس از خداوند چیزی را می گیرد که بدستش آورده باشد و لایقش باشد.

همه جا گفتند کل بازیکنانی را که میشو میخواسته گرفتیم

میشو به سوء قصد به وی در فصل قبل اشاره کرد و گفت: وقتی نتیجه های خوبی گرفتیم و در نیم فصل دوم نفر اول جدول بودیم، مدیرعامل به من گفت من میخواهم با شما ادامه بدهم فصل بعد کار کنیم پس از ان به جانم سوئ قصد شد، دو نفر با موتور تلاش کردند من را با گرز و شمشیر بزنند.

وی افزود:  بعد از این قضیه تلاش بر پیدا کردن آنها کردم وقتی برگشتم به مدیرعامل گفتم دو چیز را باید رعایت کنید تا من برگردم یکی اینکه اینها پیدا بشوند و بگویند چرا اینکار را کردند و دومی پولم را پرداخت کنید، دادیار پشت این قضیه است و تا این لحظه نتوانستم پیدایشان کنم و اینکه بدهی من را ندادند و این دوتا برای من بد است و این دلیل مجزایی است که دوباره می خواهم بروم.

میشو بیان داشت: واقعا دوست دارم مردم رفسنجان واقعیت را بدانند، متاسفانه این کمیته فنی باشگاه مس عاشق دروغ گفتن هستند و دروغ گفتن را دوست دارند با یک روش بدی میخواهند چیزی را به مردم بخورانند .

آینده ؟

وی گفت: هر دوباری که به رفسنجان آمدم زمانی بود که تیم ته جدول بود، دو سال بدترین بازیکنان را انتخاب کرده بودند ، برای مربی حرفه ای خیلی مهم است که اول فصل بتواند برنامه هایش را پیدا کند تا بتواند بازیکنان را با روش خودش بگیرد، زمان بدنسازی و زمان اردوها را خودش برنامه ریزی کند، این فصل هم با اینکه دو ماه گذشته بود من آمدم .

میشو ادامه داد: وقتی رفتم لیستی از بازیکنان را دادم که میتوانستم بگیرم، ۵ تا از بازیکنان که گفتند نگه داریم از بازیکنان پارسال هستند، از این ۵ بازیکن تنها دو بازیکن را نگه داشتند در حالیکه همه جا گفتند کل بازیکنانی را که میشو میخواسته گرفتیم.

مشکل من تیم و کادرم است و اینکه اجازه بدهند من کار کنم

وی بیان داشت: مشکل من در رفسنجان مدیرفنی و سرپرست نیست، مشکل من تیم و کادرم است و اینکه اجازه بدهند من کار کنم ، آقای زیندینی مشکل من نبوده ما با هم همکاری داشتیم مسئله کمیته فنی باشگاه است که و متاسفانه قدرتشان از مدیرعامل بیشتر است.

میشو گفت: خیلی چیزها هست که بگویم ولی نمیخواهم اینجا وارد بحثشان شوم ، رفتن من یک برنامه از قبل طراحی شده بوده و برای من هیچ مشکلی نیست .

میتوانستیم خوشحالی مضاعفی را به مردم و هوادارانش بدهیم

سرمربی سابق مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که آینده تیم را چطور می بینید بیان داشت: ممکن است الان پول خیلی زیادی بدهند بازیکنان خیلی خوبی بیاورند، دوباره مربی خوبی بیاورند با هزینه های زیاد، واقعا همین لحظه دوست دارم باشگاه به موفقیت دست پیدا کند با هرکس که باشد، درست نیست که قلبا بخواهم این باشگاه به شرایط بدی برسد که من خوشحالی کنم.

وی افزود:  خوشحالم این باشگاه به موفقیت دست یابد، ما در زمان خودش بازیکنان خوبی را جذب کرده بودیم، میتوانستیم خوشحالی مضاعفی را به مردم و هوادارانش بدهیم، با این شرایط میتوانستیم به لطف خداوند به لیگ برتر برسیم.

مهم این است که چه کسی در چه گروهی است

میشو گفت: امروز در تیم مس رفسنجان مهم نیست که چه مربی خوب است و چه مربی بد است ، مهم این است که چه کسی در چه گروهی است و این برای ورزش خیلی بد است این یکی از دیگر دلایل اصلی ام است برای رفتنم .

وی تصریح کرد: کمیته فنی باشگاه مس به دست آدمهایی است که پول و قدرت را دوست دارند، این کمیته برای هدف بزرگتر آمده است، یکی از اعضای ان میخواهد بشود مدیرعامل و دیگری بشود سرمربی، اعضای کمیته فنی الان گروهند ولی زمانی میرسند که آنها تنها به خودشان فکر می کنند و در آخر همدیگر را میخورند.

میشو گفت: با زیندینی مشکلی نداشتم و همه ی دلخوری ام این است که گفته مرا اخراج کرده در حالیکه من قراردادی نداشتم که بخواهند مرا اخراج کنند من خودم رفتم و برای کل باشگاه  بهترینها را آرزودارم.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  چرا سجاد کرمی نمی خواستن کنار میشو باشه باز سوال پیش میاد

  محمد

  نمی شه یک طرفه قضاوت کرد باید خانه خشتی اون طرف قضیه رو هم بازگو کنه
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان