امام جمعه رفسنجان:

دفاع جانانه از نیروی انتظامی و دستگاه قضا در بحث بی حجابی خواهیم داشت / سیاست ما با اروپای متکبر باید مثل خودشان باشد

  • شناسه خبر: 164583
دفاع جانانه از نیروی انتظامی و دستگاه قضا در بحث بی حجابی خواهیم داشت / سیاست ما با اروپای متکبر باید مثل خودشان باشد

امام جمعه رفسنجان گفت: نیروی انتظامی به مرقانون عمل می کند و حرف کسی را هم گوش نمی کند کسی که بی حجاب بود با او برخورد می کنند و ما مردم از نیروی انتظامی و دستگاه قضا جانانه دفاع خواهیم کرد.

خانه » سیاسی » دفاع جانانه از نیروی انتظامی و دستگاه قضا در بحث بی حجابی خواهیم داشت / سیاست ما با اروپای متکبر باید مثل خودشان باشد

به گزارش خانه خشتی ، حجت الاسلام رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر رفسنجان با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوی الهی ، حدود و مقررات و اصلاح ذات البین با گرامیداشت روز شورای نگهبان اظهار داشت: این نهاد انقلابی اساس کار نظام است و اسلامیت، جمهوریت و انقلاب اسلامی را حافظ بوده و مانع ورود افراد ضددین و ضدانقلاب به دستگاههای کلیدی نظام همچون مجلس و ریاست جمهوری است.
وی افزود: شورای نگهبان بر کار شوراهای شهر و روستا نظارت نمی کند و همیشه شاهد آبروریزی هایی از سوی شوراها در سطح کشور هستیم این شوراها بیشتر حزبی و سلیقه ای است در حالیکه در مجلس و ریاست جمهوری و خبرگان با نظارت شورای نگهبان گرفتاری ها کمتر است.
رمضانی پور با قدردانی از زجمات نیروی انتظامی به ویژه در کنترل بی حجابی بیان داشت: بدحجابی که کنترل نکردیم که اگر در وهله های اول کنترل میشد به بی حجابی نمی رسیدیم با این حال نیروی انتظامی به مرقانون عمل می کند و حرف کسی را هم گوش نمی کند کسی که بی حجاب بود با او برخورد می کنند و ما مردم از نیروی انتظامی و دستگاه قضا جانانه دفاع خواهیم کرد.
خطیب جمعه رفسنجان از سالگرد پذیرفته شدن قطعنامه ۵۹۸ یاد کرد و گفت: آن روزها ارتش عراق یک تهاجم گسترده از خود نشان داد، عملیات مرصاد در همین ایام را با حضور منافقین انجام دادند و فکر میکردند ایران در یک ضعف قرار گرفته دشمن اینطور است فکر و توهم کند اقدام می کند.

وی افزود: درست است یکسری ها غفلت ها وجود داشت اما رزمندگان بلافاصله خودشان را جمع کردند تمام ادوات جنگی انها بمباران شد غافل بودند که نظام و نیروهای نظامی در کمین انها هستند.
رمضانی پور گفت: آمریکایی ها امروز به دنبال تطهیر منافقین هستند و آنها را به عنوان معترضین جامعه مدنی ایران تلقی می کنند و جای شهید و تروریست را عوض می کنند، دنیا اینگونه ظلم و تبلیغ می کند و ما مردم ایران درد هایی از منافقین و سخن های ناگفته  ای داریم.
وی با گرامیداشت سالروز آغاز بکار دولت شهید رجایی در سال ۶۰ بیان داشت: شهید رجایی با کمک دکتر باهنر به عنوان نخست وزیر چنان زیبا دولتی را رقم زدند که بوی خوش خدمت ان پس از ۳۸ سال هنوز در ذائقه مردم است و اگر دولت های پس از ایشان می خواستند خوب باشند می توانستند مثل این شهدا باشند اما متاسفانه بد عمل کردند.

خطیب جمعه رفسنجان خاطر نشان کرد: شهید رجایی حقوق وزرایش را کاهش داد اما الان حقوق ها را بالاتر میبرند  خیال می کنند درب بیت المال تنها بر روی این ویژه خورها باز شده است آقای رئیس جمهور آقای وزیر بیایید یک ماه به اندازه یک کشاورز و کارگر از خزانه بردارد و مابقی را به حساب بیت المال بریزند ببینند آیا با ۸۰۰ هزار تومان می توانید زندگی کنید مسلما نمی توانید اما ادعا دارند که به درد مردم نمی خورد .
وی تصریح کرد: مردم صبور هستند و پای انقلاب ایستادند باید هوشمند باشید ادم هایی انتخاب کنید که مثل شهید رجایی عمل کند باید انتخاب شایسته داشته باشید تا مجلسی کارآمد به دست مردم برسد و امور به انتخاب ما مردم درست خواهد شد.
حجت لاسلام رمضانی پور از چهل سالگی نهاد نماز جمعه یاد کرد و گفت: نماز جمعه به فرموده امام(ره) نمایشی از قدرت سیاسی انقلاب و مرکز و قلب فرهنگی هر شهری است.
وی افزود: با شما مردم یک پیمان میبندیم خصوصا جوان های انقلابی تا در گام دوم انقلاب نماز جمعه ای در طراز گام دوم انقلاب داشته باشیم از فکر و نظر شما بهره میگیریم.
رمضانی پور بیان داشت: نماز جمعه باید رویکرد انقلابی داشته باشد قاطبه ی مردم انقلابی در این فریضه ی عبادی و سیاسی حضور خوب و گرم دارند، امیدوار بودن و امید دادن رسالت نماز جمعه است، انتقاد در نماز جمعه جنبه ی اصلاحی دارد نه عقده گشایی و خدا می داند اینطور نیست و انتقادها از سر دلسوزی و حمایت قاطبه ی مردم است.

وی با محکوم کردن عملیات های خبیث منافقین در مرزهای ایران و عراق در روزهای اخیر تصریح کرد: سپاه در دریا ، خشکی، آسمان و هرکجا لازم باشد به خوبی عمل می کند دشمن هم این را خوب می داند ولی نظام حافظ خلیج فارس و منطقه است ،صلح طلب است و آرامش را برای منطقه خواسته است.

خطیب جمعه رفسنجان خاطر نشان کرد: سیاست ما با اروپای متکبر باید مثل خودشان باشد خوش و بش نباید داشته باشیم اروپایی ها به این دولت دلبستند ، ۱۴ ماه از خروج آمریکا از برجام میگذرد کاری انجام ندادند اما حالا می گویند شما صبر کنید چقدر شما پرور هستید برای چه بمانیم چرا اصلا گام اول، دوم و سوم گذاشتید باید اقتدار خود را زودتر نشان میدادیم تا کی کشور را معطل کنیم.
وی تصریح کرد: اقتصاد کشور منهای نفت درست می شود، خام فروشی یعنی ذلت، باید درست مدیریت کنیم می توانیم فرآورده های نفتی صادر کنیم این توان در کشور وجود دارد.
انتهای پیام/

برچسب ها:
امام جمعه رفسنجان نماز جمعه رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان