رئیس جمهور تنخواه ۴۱ هزار میلیاردی بهاره را ابلاغ کرد

  • شناسه خبر: 16378
رئیس جمهور تنخواه ۴۱ هزار میلیاردی بهاره را ابلاغ کرد

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، قانون بودجه سه دوازدهم کل کشور برای ۳ ماهه اول سال ۹۲ را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد. به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”وبه نقل از فارس ،مجلسی‌ها بیست اسفند ۹۱ ، کلیات لایحه بودجه سه دوازدهم کل کشور برای سه ماهه نخست سال ۹۲ را با استناد به قانون بودجه ۹۱ […]

خانه » آخرین اخبار » رئیس جمهور تنخواه ۴۱ هزار میلیاردی بهاره را ابلاغ کرد
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، قانون بودجه سه دوازدهم کل کشور برای ۳ ماهه اول سال ۹۲ را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.
به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”وبه نقل از فارس ،مجلسی‌ها بیست اسفند ۹۱ ، کلیات لایحه بودجه سه دوازدهم کل کشور برای سه ماهه نخست سال ۹۲ را با استناد به قانون بودجه ۹۱ تصویب و ۲ روز پس از آن نیز جزئیات آن را مصوب کردند.

شورای نگهبان این مصوبه را به دلیل کافی نبودن بودجه نظارت بر دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها که قرار است در سال جاری برگزار شود، رد کرد.

پس از اصلاح و رفع ایراد شورا توسط مجلسی‌ها و اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان بودجه به امر نظارت بر انتخابات ۹۲، شورای نگهبان لایحه بودجه سه دوازدهم را تائید کرد.

نمایندگان ملت در جلسه علنی ۲۷ اسفند خود برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۰ میلیارد تومان برای وزارت کشور و ۵۵ میلیارد تومان برای شورای نگهبان اختصاص دادند و به منظور برگزاری انتخابات شوراها نیز ۲۵ میلیارد تومان برای مجلس شورای اسلامی بعنوان نهاد نظارتی در این انتخابات در نظر گرفتند.

علی لاریجانی رئیس مجلس در تاریخ ۲۷/۱۲/۹۱ ، قانون بودجه سه دوازدهم کل کشور در سال ۹۲ را به رئیس جمهور ابلاغ کرد و محمود احمدی‌نژاد نیز این قانون را روز پنجم فروردین‌ماه جاری برای اجرا ابلاغ کرد.

براساس قانون بودجه سه دوازدهم، دولت در سه ماهه اول امسال مجاز به دریافت و پرداخت ۴۱ هزار میلیارد تومان شد.

برچسب ها:
رئیس جمهور تنخواه ۴۱ هزار میلیاردی بهاره را ابلاغ کرد
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان