مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان مطرح کرد :

بدهی ۸ میلیاردی باشگاه مس رفسنجان / سعی کرده ایم باشگاه مس بدون حاشیه باشد

 • شناسه خبر: 162497
بدهی ۸ میلیاردی باشگاه مس رفسنجان / سعی کرده ایم باشگاه مس بدون حاشیه باشد

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان  گفت :بدهی باشگاه ۸ میلیارد است که ۵۰ درصد آن به خاطر افزایش قیمت ها رقم خورده است این موضوع نه تنها برای ما بلکه وضعیت همه باشگاه ها است .

خانه » ورزشی » بدهی ۸ میلیاردی باشگاه مس رفسنجان / سعی کرده ایم باشگاه مس بدون حاشیه باشد

به گزارش خانه خشتی ؛ نشست خبری مجید زیندینی مدیرعامل و محسن ارسلان رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان روز گذشته  با حضور جمعی از خبرنگاران شهرستان برگزار گردید.

مجید زیندینی با بیان اینکه ما به دنبا ل این هستیم که سیاست هیات مدیره را اجرا کنیم اظهار داشت :با توجه به ناعادلانه برخورد کردن در بودجه های باشگاه مس رفسنجان سعی کرده ایم باشگاه مس حاشیه ای نداشته باشد .

وی بیان داشت :با توجه به جمعیت ۲۵۰ نفر در رده ها از ۶تا ۱۳ سال می طلبد که فکر اساسی تری بکنیم لذا با تغییر سرمربی و گرفتن چند بازیکن خوب در صدد هستیم به سمتی برویم که جایگاه تیم در جدول ارتقا یابد .

مدیرعامل  باشگاه مس رفسنجان ضمن اظهار امیدواری جهت بهبودی وضعیت باشگاه مس تصریح کرد :تصمیم گرفتیم بخشی از مسئولیتها را به تیم های محلات و روستاها واگذار کنیم در صدد هستیم بیشتر وقت را برای آموزش بازیکنان بگذاریم .

زیندینی بر استفاده از ظرفیتهای باشگاه مس تاکید داشت و در خصوص سوال اینکه اقای زبردست می روند گفت : زبردست به عنوان یک سرمایه هستند شاید مسئولیت آقای زبردست عوض شود ولی اینکه کلا از فوتبال رفسنجان حذف شود بعید می دانم لذا باید از ظرفیتهای دوستان استفاده کرد .

محسن ارسلان هم با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی مس در امر ورزش امری مسلم است بیان داشت :مجتمع مس همیشه نشان داده شده که در بحث های فرهنگی و اجتماعی کار کرده است  وقتی جایگاهی به عنوان مشاور فرهنگی تعریف می شود باید انجام وظیفه خود را بر اساس رسالتی که شرکت مس دارد انجام دهد .

وی تصریح کرد :شرکت مس به عنوان معین اقتصادی است و جایگاهش مشخص است وقتی مجموعه بزرگی چون مجتمع مس سرچشمه جزو مجتمع های کلیدی شرکت صنایع مس ایران است ۷۰ درصد ثروت و معادن در این شرکت است نگاه در این حوزه باید بلند باشد .

ارسلان پیاده سازی و بومی سازی هیئت مدیره را مهم دانست و گفت : توجه به مسئولیت اجتماعی مهم است الان سه عضو هیات مدیره سکان داران پشتیبانی و جایگاه فرهنگی مجتمع مس است و این یک ترکیب خاص است ،این مطالبه گری مردم باید باشد ،نگاه کم لطفی به وضعیت شهر اشتباه است همه ما می دانیم اولویت سرمایه گذاری ورزش مس باید در پایگاه بومی خودش باشد ،دو تیم در یک جایگاه هستند نگاه خوب مردم به تیم ،انگیزه مضاعف به ما می دهد ،روند نگاه فرزندان مس باید نگاه متعادل باشد و بزرگان ما باید نقش کلیدی خودشان را با چشم یکسان داشته باشند با توجه به حساسیتی که داریم اصلا راضی نبودیم که بازیکن بومی از شهرمان خارج شود .

ریئس هیات مدیره باشگاه مس ضمن تشکر از همه مسئولین و نماینده گفت : همسویی و همفکری بین مسئولین باعث می شود شرایط باشگاه روز به روز بهتر شود .

مدیرعامل  باشگاه مس رفسنجان خاطرنشان کرد :نگاه ها به رفسنجان در برخی جاها خوب نبوده است رفسنجان در تفکرات سیاسی چه در جبهه اصولگرایی یا اصلاح طلبی یا میانه رویی دارای شخصیت های بزرگی بوده است جایگاه رفسنجان در استان به عنوان شهر بزرگی است ولی نگاه ها در مرکز استان به رفسنجان شاید با بی مهری باشد و اینکه ما رفسنجانیها مطالبه گر نیستیم .

وی افزود :اشتغال در رفسنجان نسبت به شهرهای مجاور کمتر است الان نگاه قوی تری وجود دارد و مسیر خوبی برای باشگاه رقم می خورد.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجساسن گفت :علی‌رغم بی‌مهری از سوی داوران چه در بازی‌های داخلی و چه خارج از شهرستان اما نتایج خوبی گرفتیم که اگر این نتایج  در نیم‌فصل کسب می‌شد جزء مدعیان صعود به لیگ برتر بودیم.

زین الدینی بیان داشت :برای پرورش بازیکنان و بومی سازی باید امکاناتی چون زمین چمن را به سمت روستاها و تابعه ببریم  تا  استعدادها از جایگاه پرورش پیدا کنند .

وی عنوان داشت :با همدلی که وجود دارد و اتفاقات خوبی که در سطح مدیریت شهرستان اتفاق افتاده و همسویی بین مسئولین شهرستان ،امام جمعه ، نماینده ،شهردار ، شورای شهر و فرماندار جدید وجود دارد توجه به مسئولیت های اجتماعی و ورزشی بهترو  پویاتر می شود.

زین الدینی در پاسخ سوال اینکه چرابه مدیران بومی توجه نمی شود گفت :۶۰ تا ۷۰ درصد مدیران باشگاه مس رفسنجانی شده اند و نگاهشان به رفسنجان عوض شده است موقعیت خوبی است که ما از این فرصت استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه باشگاه مس کرمان بیش از دو برابر مس رفسنجان بودجه دارد چون توزیع‌کننده بودجه مدیرعامل باشگاه مس کرمان است عنوان داشت :ما قبل از سال جدید از اعتبار شغلی و کاری هزینه کردیم و مسائل و مشکلات باشگاه را برطرف کردیم.

زیندینی در خصوص حمایت های نماینده از محمودی نیا در خصوص ماندن وی گفت : محمودی‌نیا مدیرعامل سابق باشگاه به یکباره از باشگاه جدا شد در حالی که می‌خواستند از خارج از شهرستان مدیرعامل انتخاب کنند و نماینده مردم رفسنجان هم از محمودی‌نیا حمایت کرد که بماند اما او حتی جواب ما را هم نداد.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان از ایجاد مدرسه فوتسال بانوان جهت استعدادیابی در سال جدید خبر داد و یادآور شد : راه‌اندازی تیم شماره ۲ فوتسال بانوان در استان و سرمایه‌گذاری روی تیم فوتسال بانوان برای لیگ برتر از برنامه های ماست .

 

وی با اشاره به اینکه با همکاری کارگاه تولیدی خیران گمنام برای تولید لباس باشگاه اقدام کردیم گفت: کیفیت این لباس‌ها به گونه‌ای است که در حد برندهای بزرگ دنیاست و این کار از نظر کار بازرگانی برای باشگاه اهمیت دارد.

زین الدینی  در خصوص اینکه بعد از سه سال تیم به لیگ برتر نرفته و اوضاع باشگاه خوب نیست در خصوص درگیری و حواشی در باشگاه مس ، عدم نظارت بر باشگاه و عدم استفاده از بازیکنان بومی اینچنین گفت :بدهی باشگاه چندین سال است که روی هم شده است ،مسئول کمیته فنی بوده که تصمیم گرفته که بازیکن خوب باشد یانه ،ساز و کار در باشگاه مس اشکال دارد و قبول داریم که باید اصلاح شود،برای هر بازیکن خانه ای گرفته اند مشکلات موجود در باشگاه ناشی از مدیریت تک محوری و اعتماد کاذب بوده است مدیری که برای هر کاری از طرف هیات مدیره تصمیم گرفته است و هرسیاستی که میخواسته اعمال کرده با رویکردی جدیدی که اتفاق افتاده  همت خود را در خصوص  بازسازی و احیای باشگاه انجام می دهیم .

وی بیان داشت :رونق تولید فقط به صنعت نیست ما هم مسئول هستیم قطعا این رویکرد و حساسیت صددرصد مورد توجه ما هست باشگاه باید به جایی برسد که با تغییر مدیر، مدیر جدید میراث دار بدهی و پاسخگوی مدیر قبلی باشد.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان  بدهی باشگاه را ۸ میلیارد عنوان کرد و افزود : ۵۰ درصد آن به خاطر افزایش قیمت ها رقم خورده است این موضوع نه تنها ما بلکه وضعیت همه باشگاه ها است .

زیندینی در خصوص داشتن برنامه برای  حمایت از دیگر هیات های ورزشی رفسنجان اینچنین گفت :در راستای حمایت از هیئت ها ورزشی قرار شده بخشی از هزینه های هیئت های دیگر را پرداخت می کنیم  تصمیم داریم برای هر رشته ای از هیئت ها یک تیم در لیگ کشوری داشته باشیم .

در خصوص سوال اینکه حواشی فوتبال رفسنجان و فضای مجازی و پیجهایی که تشکیل شده است و مسائل انتقادی که مطرح می شود که باعث تشویش اذهان عمومی می شود یا اگر صحیح است توضیح دهید اگر نادرست است چرا برخورد نمی شود چرا به بازیکنان و مدیران بومی توجه نمی شود ؟گفت: ما پیگیر این هستیم که مسائل حقوقی را برخورد کنیم ،هرکس پیجی بگذارد و مطالبش صحت نداشته و باعث ایجاد حاشیه برای باشگاه شود برخورد قانونی می کنیم .

زین الدینی تصریح کرد:از هفته آینده هیچکس در باشگاه مس رفسنجان نه سرپرست هست نه مربی ،تمام کسانیکه ادعای مربی دارند  را تست می گیرند برای رده های مختلف انتخاب می شوند .

وی افزود:بودجه باشگاه رفسنجان سال گذشته ۸ میلیارد تومان بود و که تمام آن محقق شده است و اختلاف ما در بخشی از نیم فصل داده اند و بحثی  اتفاقی که افتاد پولی دادند به چند بازیکن ، و بحث پولی که بابت لباس، بقیه اش کامل گرفتیم و محقق شده است .

مدیرعامل باشگاه مس در خصوص عدم پاسخگویی به تماس های خبرنگاران با مدیرعامل و رئیس هایت مدیره باشگاه بیان داشت : خبرنگاران می توانند از طریق روابط عمومی با ما مصاحبه کنند و هماهنگ شوند در آینده اتاقی ویژه خبرنگاران در ورزشگاه شهدای مس اختصاص داده می شود .

برچسب ها:
باشگاه مس رفسنجان مس رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • نادر

  اینکه دود و سم سرچشمه نصیب رفسنجانیها باشد و کرمانیها بخواهند سودش را بخورند و تازه دو قورت و نیمشان هم باقی باشد دیگه میتواند علتش وارفتگی مسئولان رفسنجان باشد . معلوم نیست مدیر عامل مس کرمان با اون عملکرد مفتضح تیمش به چه حسابی دوبرابر بودجه برای خودشان تصویب میکنن؟ بخوربخور بیداد میکند .

  محمد

  شرکت مس برای پرداخت پول بایستی یک حساب کشی دقیقی از دست اندرکاران باشگاه داشته باشد خصوصا از محسن ارسلان وزین الدینی
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان