بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در واکنش به استعفای وزیر بهداشت

 • شناسه خبر: 157885
 بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در واکنش به استعفای وزیر بهداشت

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در واکنش به استعفای قاضی‌زاده هاشمی بیانیه‌ای خطاب به رئیس جمهور صادر کرد.

خانه » سیاسی »  بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در واکنش به استعفای وزیر بهداشت

به گزارش خانه خشتی ، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در واکنش به استعفای قاضی‌زاده هاشمی بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسمه تعالی

امروز صحبت کردن در مورد استعفای وزیر بهداشت هنوز برای عده ای قابل باور نیست. ستاره دولت تدبیر و امید.
پس از سالها انتقاد از طرح وارداتی از پیش معلومی که بدون ارزیابی کارشناسی عمیق و متناسب با ساختار و توان اقتصادی کشور به سرعت مسیر طراحی و تدوین واجرایی شدنش را سپری کرد با شکستی مواجه شد که چاره ای جز استعفا برای صاحبانش باقی نگذاشته است.

فرار رو به جلو توسط وزیر بهداشت مانند دیگر وزیران مستعفی دولت، که گویا وقتی زمزمه هایی از استیضاحشان به گوش می رسد قرار است به سنت و بدعتی در دولت تبدیل شود، برگ برنده ای برای منتقدین دلسوزی است که از روز اول با صراحت و دقت نظر خود را اعلام کرده بودند.

وزارت خانه ای که با بلع درآمدهای کشور امروز بدون رخداد اتفاق مثبتی در جامعه بهداشت و درمان در قبل هزینه هنگفتی که در این سالها صرف کرد جز ایجاد توهم نسبت به جامعه پزشکی در جامعه ثمر دیگری نداشته است.
باید برای آینده کشور نگران بود که با تصوری که از جامعه علوم پزشکی در جامعه ایجاد کردید چنان فضای مسمومی در آموزش و پرورش ایجاد شده است که نخبگان فنی و مهندسی و علوم انسانی ما را وادار به شرکت در کنکور تجربی کرده است و چنان وانمود شد که حضور در جامعه پزشکی مساوی با ثروت است. اما معلوم نیست بعد از شکست طرح تحول سلامت چه پاسخی به این اشتهای کاذب باید داده شود.

جناب آقای رئیس جمهور سالها پیش که تمام منتقدین را محکوم به بی سوادی می کردید باید به امروزی فکر می کردید که #ستاره_پرفروغ_کابینه_تان که حرف اول و آخر افتخاراتتان در بسیاری از مراسمات و شعارهایتان گشته بود.

البته این مدیریت از مردانی که مدعی بودند مردم را چنان سرشار از درآمد کنند که از یارانه انصراف بدهند و خود را مدعیان نجات نامیدند اما به وقت عمل با همه شناختی که از وضعیت کشور داشتند با فرار از واقعیت دلبسته #مذاکرات معلوم الحالی شدند که نتیجه آن بعد از چند سال شده است #بی_ارزش_شدن_پول_ملی_مردمی که با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند تا خون شهیدانشان پایمال نشود.

اقای رئیس جمهور استعفاهای دولتتان بیش از آنکه تداعی گر تدبیر و امید باشد نشان از #بی_تدبیری_و_ناامیدی است.

در شرایطی که هربار مخالفان خود را با طعنه و کنایه خطاب می کنید اما در برابر پاسخ به انتقادهایشان که همگی یکی پس از دیگری امروز و متاسفانه یا خوشبختانه درستی ادعاهایشان برای مردم اثبات شده است، شعار وحدت ملی می دهید، حتی حامیان خودتان اولین کسانی هستند که شما را ترک کرده اند و البته این اتفاقات دور از ذهن نیست.
مدیران مرفهی که زندگی اشارفیشان طاقت سختی روزهای مدیریت را از آنان گرفته است تحمل استیضاح شدن و پاسخ گفتن به اشتباهاتشان را ندارند. گام های مثبتی هم که برداشته اید که اگر همراه به روحیه انقلابی و جهادی دولتتان نباشد به ثمر نخواهد نشست.

والعاقبه للمتقین
#بسیج_دانشجویی_دانشگاه_علوم_پزشکی_رفسنجان

برچسب ها:
استعفای وزیر بهداشت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بیانیه
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  چرا واقعا؟؟؟؟

  سید علی

  باسلام.دلسوز باشید نه محافظ کار و جناح باز. 1:مشکلات اشتغال را از مس جویا باشید نه سیاه نمایی نمایشگاه برای دهان مردم بستن.پیگیر باشید چرا نیروهای جدید هم از شیرلز و سیرجان و اردبیل و بیرجند مس می گیرد نه کتاب و بازی در اوردن 2:چرا شیر پاکتی (یارانه قدیم )700گرم بوده بودن خاصیت و ارزش غذایی الان باید بشود 2300 3:پیگیر باشید چرا علی رغم اینکه دولت گفته افزایش قیمت نان نداشته ایم ولی نون 400 شده 500 و600سنگگ شده 750 البته با پوشش افزایش وزن که دروغه 4:چرا مرغ باید در شهرستان هر روز جهاد قیمت غیر منصفانه بزند 5:چرا سرطان در خانم های رفسنجان بیشتر از متوسط کشور هس علت کارخانه مس یا سموم باغی غیر استاندارد یا هر دو 6:چرا افاغنه ها بیش حد ساکن منازل شهر و روستاه شده اند 7:چرا و چرا...رسالت خبر نگاری داشته باشید نه حزبی و هندونه ای
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان