شهردار رفسنجان مطرح کرد :

شهرداری در خط مقدم خدمت به مردم است

 • شناسه خبر: 156592
شهرداری در خط مقدم خدمت به مردم است

شهردار رفسنجان گفت: دهیارها و شهرداری ها در خط مقدم خدمت به مردم هستند .

خانه » اجتماعی » شهرداری در خط مقدم خدمت به مردم است

به گزارش خانه خشتی ؛ محمدرضا عظیمی زاده در آیین اولین مجمع مشورتی شوراهای اسلامی شهرستان رفسنجان که روز گذشته با حضور شهرداران ، روسا و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان در سالن شهید هنری دانشگاه ولی عصر(عج) این شهرستان برگزار گردید اظهار داشت :دهیارها و شهرداری ها در خط مقدم خدمت به مردم هستند .

وی بیان داشت :اگر فعالیتهای شهرداری ملموس باشد مردم متوجه خلوص و نیت شهرداری می شوند و تاثیرگذاری مثبتی در مردم خواهد شد و آنها قدردان این زحمات خواهند بود .

عظیمی زاده تصریح کرد :شهرداری می تواند با خدمت رسانی مطلوب رضایتمندی را در مردم افزایش دهد .

وی افزود :باید پروژه های مشترکی در شهرستان تعریف شود و به عنوان ظرفیت و ارزش حمایت شود .

شهردار رفسنجان اذعان داشت :تکیه گاه فعالیتهای ما و محور همه فعالیتها و اقدامات ما مردم هستند باید  به عنوان پشتوانه ارزشمند به آن نگاه شود اگر این دیگاه وجود داشته باشد بسیاری از مشکلات حل می شود .

وی ادامه داد :ایجاد امنیت در شهر بزرگترین خدمت به مردم است و این امنیت فقط در حوزه انتظامی نیست بلکه در همه حوزه ها از جمله امنیت سرمایه گذاری و روانی شهر و ..را شامل می شود باید شهر محل امنیت مردم باشد.

عظیمی زاده تاکید داشت :فضای عمومی شهر امن نیست یا از نظر ترافیکی نقاط امن وجود ندارد و این به امنیت روانی شهر بر می گردد که باید به آن توجه ویژه شود .

شهردار رفسنجان بیان داشت :در بودجه سال ۹۷ به رویکرد امنیت بخشی به شهر نگاه ویژه شده است .

وی به اقدامات فرهنگی در شهرستان اشاره داشت و گفت :اقدامات فرهنگی در چارچوب نیازهای شهر با رویکرد امید بخشی و ایجاد نشاط مهم است .

عظیمی زاده با بیان اینکه زمینه سرمایه گذاری در شهر باید فراهم شود گفت :تنوع در زندگی با متفاوت ساختن پارکها و فضاهای تفریحی و بالا بردن سطح خدمات فرهنگی و درمانی از مهاجرت افراد مهم به دیگر شهرها جلوگیری می کند .

وی عنوان داشت :شهرما برای زندگی در شب مناسب نیست ،وجود سگ های ولگرد ،نبود پارک متنوع ،تاریک بودن خیابانها نمونه هایی است که که نشان میدهد تنوع در زندگی شبانه مردم دیده نمی شود .

شهردار رفسنجان گفت :براساس خاطرات ،برندهایی به وجود بیاوریم و مردم مبلغ این برند خواهند شد .

وی به قشر جیب سوار و ارزش دادن به این قشر اشاره کرد و یادآور شد :اگر به قشر خاصی ارزش قائل می شوید در حقیقت این افراد به مردم و شهر احترام خواهند گذاشت .

شهردار رفسنجان با بیان اینکه باید دیدگاه توسعه اقتصادی داشته باشیم گفت :باید خدمات ارزنده ارائه دهید پول خوب خواهید گرفت و درآمدهای قانونی که برای شهرداری تعریف شده را می توانید جذب کنید .

عظیمی زاده بیان داشت :سرمایه گذاری در کارخانه برای شهرداری سرمایه ایجاد نخواهد کرد اخذ عوارض در قبال خدمات خوب وصول می شود .

 

برچسب ها:
شهرداری شهرداری رفسنجان محمد رضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • شهروند

  در فرهنگ اسلامی و ایرانی شب برای استراحت و آرامش و صله رحم و شب نشینی های خانگی است....

  شهروند

  در فرهنگ اسلمی و ایرانی شب برای استراحت و آرامش و صله رحم و شب نشینی های خانگی است....
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان