رئیس پلیس راهور رفسنجان:

با سرویس مدارس متخلف برخورد می شود

  • شناسه خبر: 153709
با سرویس مدارس متخلف برخورد می شود

رئیس پلیس راهور رفسنجان گفت: با رانندگانی که در طرح ساماندهی سرویس مدارس شرکت نکرده اند برخورد قانونی خواهد شدو در صورت نداشتن برچسب ماشین آنها توقیف می گردد.

خانه » آخرین اخبار » با سرویس مدارس متخلف برخورد می شود

به گزارش خانه خشتی ؛ جانشین فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان و رئیس پلیس راهور رفسنجان روز گذشته به مناسبت هفته ناجا با کارکنان و مسئولین آژانس های شهرستان رفسنجان در سالن اجتماعات شهرداری دیدار کردند .

سرهنگ علی اکبر سنجری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در این جلسه ضمن تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان اظهار داشت :قریب ۱۰۰ راننده در طرح ساماندهی سرویس مدارس شرکت کردند و برچسب دریافت نموده اند .

وی بیان داشت :رانندگان این طرح ،باید گواهی نامه پایه دوم داشته باشند و با رانندگانی که در این طرح شرکت نکرده اند برخورد قانونی خواهد شد  در صورت نداشتن برچسب ماشین آنها توقیف می گردد .

سرهنگ سنجری تصریح کرد :بحث سرویس دهی مدارس یکی از طرح های ما در رفسنجان است که به شدت پیگیر ان هستیم و این طرح تا ساماندهی کامل ادامه خواهد داشت .

وی افزود :از روز شنبه ۲۰ مهرماه بحث معاینه فنی رانندگان به شدت پیگیری می شود در صورت نداشتن معاینه فنی جریمه خواهند شد .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رفسنجان گفت :رانندگان در شهر، بهتر از پلیس می توانند خدمت کنند لذا رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای عموم مخصوصا رانندگان آژانس الزامی است .

در پایان این جلسه از خانم فاطمه رضایی و آقایان اسماعیل کرمی زاده ،حسین نوش آبادی ،محمود چاقو زاده و علی جعفری به عنوان رانندگان نمونه شهرستان رفسنجان با اهدای لوح ،تقدیر به عمل آمد .

 

 

برچسب ها:
تخلف رئیس پلیس راهور رفسنجان راهنمایی رانندگی سرهنگ سنجری سرویس مدارس
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان