سردار ابوحمزه در همایش پرچم داران بصیرت رفسنجان عنوان کرد:

فتنه ۸۸ برای براندازی نظام طراحی شد / حصر حداقل اقدام جمهوری اسلامی / حزب کارگزاران به مردم پاسخگو باشد

  • شناسه خبر: 136430
فتنه ۸۸ برای براندازی نظام طراحی شد / حصر حداقل اقدام جمهوری اسلامی / حزب کارگزاران به مردم پاسخگو باشد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:عده ای می خواهند بحث فتنه سال ۸۸ را کوچک کنند و می گویند اختلافی بود بین اصولگرا و اصلاح طلبی اینها نبود ان چیزی که در پرسه ده ساله برنامه ریزی کردند بحث براندازی نظام بود.

خانه » سیاسی » فتنه ۸۸ برای براندازی نظام طراحی شد / حصر حداقل اقدام جمهوری اسلامی / حزب کارگزاران به مردم پاسخگو باشد

به گزارش خانه خشتی ، سردار ابوحمزه عصر امروز در همایش پرچم داران بصیرت شهرستان رفسنجان در دو بخش الویت های ماموریت بسیج و تحلیلی از بحث فتنه سال ۸۸ بهسخنرانی پرداخت.

وی در بخش اول سخنان خود با بیان اینکه بسیج به دنبال تعدیل برنامه های خود است اظهار داشت: باید حجم برنامه ها را به نقطه روشن و قابل قبولی برسانیم، بخشی از الویت ها در سال ساری و بخشی در سال آینده اجرایی خواهد منتها بستر سازی آن در سال  ۹۶ صورت میگیرد.

سردار ابوحمزه از آغاز گشت های محله محور توسط بسیجیان از اول بهمن ماه در سطح استان خبر داد و گفت: در عین حال که برادران عزیز ما در نیروی انتظامی و پاسگاه ها زحمات زیادی را متقبل می شوند و تلاش های ارزنده دارد به جهت گستردگی کار در جلسات مشترک با دوستان قضایی و انتظامی استان مقرر شد تا گشت محله محور بسیج در تمام حوزه ها و پایگاها محلات وعشایر از اول بهمن ها آغاز گردد.

وی خاطر نشان کرد: قریب به ۲۷۰۰ پایگاه مقاومت و ۲۱۴ حوزه مقاومت در سطح استان برای این برنامه پای کار می ایند تا زمینه انسجام میان بسیجیان و کمک به نیروی انتظامی و ایجاد امنیت با ثبات در سطح شهر و محلات بوجود آید.

سردار ابوحمزه ادامه داد: در حوزه آسیب های اجتماعی ۲۰ نقطه در سطح استان مشخص شده و در دستور کار قرار میگیرد به نوعی که آسیب های اجتماعی که دغدغه مردم است با کمک سپاه و بسیج حل شود؛ مجموعه باندهای فساد ،مواد مخدر و هر چیزی که حالت باندی داشته باشد اطلاعات سپاه می تواند وارد شود و با هماهنگی لازم با اطلاعات استان اقدام کند.

وی تصریح کرد: در برابر تمامی حرکات و سکناتی که در مقابل نظام و انقلاب بایستند در کنار نیروهای انتظامی و امنیتی، سپاه و بسیج هم نقش خود را ایفا کند.

سردار ابوحمزه از استمرار اردوهای جهادی در طول سال و بصورت ماهانه خبر داد و گفت: بدینوسیله با هر پروژه ای که به اتمام رسد هم  زمینه بهره برداری آن بوجود آید و از طرفی ناقص نمی ماند.

وی همچنین از حضور گروه های درمانی در مناطق محروم با هزینه سپاه و بسیج در طول سال و تشکیل صندوق های قرض الحسنه اشتغال زا خبر داد و بیان داشت: این صندوق ها توسط مردم شکل میگیرد توسط مردم اداره می شود و توسط مردم خدمات به مردم محل می دهند نقش سپاه تنها هدایت گری است.
وی به عنوان شعار سال ۹۶ اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: رهبری بارها اقصاد مقاومتی را کلید موفقیت اقتصاد کشور دانستند مسئولین پایان امسال باید گزارش دهند به مردم و رهبری که امسال کار تولید و اشتغال بود چه کردند.
وی افزود: مردم ما باید مطالبه گر باشند و مسئولان باید پاسخگو باشند این باید فرهنگ شود ، شان فقط خدمت و خدمت گزاری است کارهایی را که بسیج و سپاه در سطح استان شروع کرده برای اجرای منویات حضرت آقاست، سپاه اگر بخواهد مشکل مردم را حل کند مشکل اصلی مردم اقتصادی قرهنگی و اجتماعی است.

سردار ابوحمزه خاطر نشان کرد: در زلزله کرمانشاه ، کوهبنان و راور سپاه و بسیج در کنار مسئولان در حال کمک رسانی است چون نقش یاری دادن و کمک به مردم است مردم عزیز و فهیم و متعهد صبور و نجیب و متدین و انقلابی ؛ این رسالتی است که همه در هر جایگاهی باید انجام دهند، منتی بر سر کسی نداریم این وظیفه ماست ما را برای مسئولیت همین چیزها گذاشتند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در بخش دوم سخنان خود با تحلیلی بر بحث فتنه ۸۸ و به دنبال ان قیام مردم در یوم الله ۹ دی اظهار  داشت: نفوذ، استحاله و براندازی سه مرحله دشمن برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: در دولت سازندگی حزب کارگران سازندگی شکل گرفت افکار و اندیشه این حزب به نوعی بود که با ارزش های متعال اسلام وانقلاب منطبق نبود درعرصه سیاسی قائل به ارتباط با آمریکا هستند در عرصه اقتصادی اقتصاد آزاد را قبول دارند در عرصه فرهنگی دنبال تعامل فرهنگی و تبادل فرهنگی هستند.

سردار ادامه داد: حزب سازندگی که با اصطلاح به انان تکنوکرات می گویند که اینها اهمیت ویژه ای به تخصص می دهند و ان را کافی می دانند چنین دیدگاهی زمینه را فراهم کرد تا افرادی که در دهه اول انقلاب به اروپا و آمریکا رفتند و مدارج عالی علمی را گرفتند در بدنه نظام حضور پیدا کردند که برخی هیچ اعتنایی به ارزش های نظام نداشتند، در عرصه های مختلف علمی، ورزشی ،اجتماعی و اقتصادی وارد شدند و متاسفانه نفوذ در بدنه جامعه در این شرایط ایجاد شد.

وی با بیان اینکه مرحله استحاله در دولت اصلاحات شکل گرفت اظهار داشت: بنده از اصلاح طلبها می پرسیم تا کنون سران اصلاحات و عناصر منتسب به اینها پاسخ ندادند اینکه تعریف این شعارهایی که شما مطرح کردید چیست تعریف اصلاحات چیست آزادی حقوق بشر این شعارها شعارهای خوبی است اما از منظر لیبرا دموکراسی یک معنی و از منظر اسلام ناب محمد و رهبری یک تعریف دارد شما قائل به کدام تعریف هستید برگرفته ازکدام دیدگاه است؟

سردار افزود: جبهه مشارکت از سوی وزارت کشور منحل اعلام شده و حضرت امام نهضت آزادی و جبهه ملی را مرتد اعلام کرد در حالی که اینها خود را اصلاح طلب می دانندشما مواضعتان چیست نسبت به اینها تایید می کنید یا رد؟

وی ادامه داد: چرا در دوران اصلاحات ارزش های اسلامی زیر سوال رفت چه پاسخی دارید بحث غدیر، کربلا ،عصمت ائمه، امام و ولایت فقیه ،دوران دفاع مقدس ارکان نظام مثل شورای نگهبان و سپاه و بسیج زیر سوال رفت چه پاسخی دارید آقایان اصلاح طلب؟

وی تصریح کرد: چون پاسخی داده نشد هرکسی در دوران اصلاحات به زعم خودش افکار و اندیشه اش را عملیاتی کرد و بحث استحاله شکل گرفت.

سردار ابوحمزه با حوادث سال ۷۸ و قائله کوی دانشگاه تهران در ۱۷ تیرماه ان سال اشاره کرد و گفت: در ان زمان همه آقایان دولت و مجلس پشت قضیه بودند  این سوال مطرح می شود که چرا تحصن کردید در مجلس و چرا ۱۲۷ نفر نامه نوشتید به رهبری که جام زهر بنوشید چرا از قائله دانشگاه دفاع کردید و کار به جایی رسید که نخست وزیر آمریکا و صهوینسم تبریک گفتند بر اندزای نظام و شکل گرفتن نظام دموکراتیک را.

وی ادامه داد: برنامه ریزی ده ساله تا سال ۸۸ شد اعضا گروهها جریانات افراد حقیقی و حقوقی که به دنبال براندازی بودند وصل شدند به اقای جرج سورس طراح انقلاب های رنگین در گرجستان ، در فتنه ۸۸ علیه جمهوری اسلامی ۵۵ میلیون دلار سنا آمریکا ، ۱۵ میلیون دلار انگلیس و کشور عربستان سرمایه گذاری کردند برای براندازی و ایجاد اغتشاش در نظام جمهوری اسلامی ، هدف تغییر نظام اسلامی تغییر رهبری ایران و رئوسای جمهور و مجلس بود.

سردار ابوحمزه بیان داشت: ابتدای سال ۸۸ بحث تقلب کلید خورد شروع کردند و گفتند اگر کاندیدای مورد نظر ما رای آورد درست است اگر نه تقلب شده، انتخابات برگزار شد بعضی آقازاده و عناصر وابسته با جریان چه سران چه ساکتین رفتند رای دادند گفتند باید مواظب بود در انتخابات تقلب نشود هنوز تمام نشده آقای موسوی مصاحبه کرد که من برنده انتخابات هستم.

وی ادامه داد: روز بعد که کاندیدای مورد قبول مردم رای بیشتری آورد اینها گفتند نگفتیم تقلب شده با ۱۱ میلیون اختلاف رای هرچه دلسوزان نظام گفتند شما نمی توانید کنترل کنید این موج را علیه نظام گفتند یک راه بیشتر دارد یا کل انتخابات را باطل می کنید یا مردم را می کشانیم به سنگ فرش های خیابان.

سردار ادامه داد: ۸ ماه مردم را کشاندند به خیابان و دستورات جرج سورس اجرایی شد حمله به نیروهای انتظامی، بسیج، اتش زدن مساجد ، تعدادی را شهید و مجروح کردند ، به اموال مردم هجوم آوردند، اهانت به ساحت مقدس سید الشهدا و توهین به عکس امام و رهبری.

وی خاطر نشان کرد: عده ای می خواهند بحث فتنه سال ۸۸ را کوچک کنند و می گویند اختلافی بود بین احمدی نژاد و موسوی یا بین اصولگرا و اصلاح طلبی اینها نبود ان چیزی که در پرسه ده ساله اینهمه هزینه و برنامه ریزی کردند بحث براندازی نظام بود.

سردار ابوحمزه تصریح کرد: اینها باید تشریح شود نیاید برخی آقا زاده طرح آشتی ملی را مطرح کنند می گویند چرا حصر هستند چرا ممنوع التصویر هستند اینها خیانت کردند می فهمید و این حرفها را می زنید خیانت کردند به مردم ۸۵ درصد مردم امدند پای صندوق ها بیش از ۴۰ میلیون نفر بی سابقه بود شما همه را چوب حراج زدید و الان دنبال طرح اشتی ملی هستید می فهمید که چه می گویید؟

وی بیان داشت: کسانی که در فتنه ۸۸ حضور داشتند اگر مسئولیت میگیرند صلاحیت ندارند باید مطالبه کنیم تا این جابجایی صورت گیرد چرا که رهبری فرمودند فتنه ۸۸ خط قرمز نظام است ، نمایندگان مجلس که نامه می نویسند و تقاضای حصر سران فتنه را دارند اگر نمی دانید مطالعه کنید اگر می دانید چرا این کارهای را می کنید،حداقل کاری که جمهوری اسلامی می توانست انجام دهد حصر خانگی و ممنونع الخروجی بود.

سردار ابوحمزه خاطر نشان کرد: مردم را باید اگاه کرد همانگونه که نقش خودشان را در ۹ دی ایفا کردند ۹ دی تجلی اگاه سازی و بصیرت افزایی امام خامنه ای عزیز است ۸ ماه ایشان تلاش کرد قشرهای مختلف را آگاهی داد و این ۱۳ میلیون را مرحله مرحله به دامان انقلاب برگرداند.

وی افزود: تکلیف امروز آگاه سازی است بزرگترین جهاد تبیین موضوعات برای مردم است نقش خواص هدایت جامعه و بیدار کردن مردم است، الان دشمن به دنبال این است که این حرفها زده نشود چرا که در اینده فتنه ای دیگر رقم بزنند اینها در عرصه نظامی و امنیتی هیچ کاری نمی توانند بکنند.

سردار ابوحمزه گفت: مهمترین نقطه ضعف امریکایی ها رژیم غاصب صهیونیستی است که تحت کنترل است ؛ تحت تاثیر موج انها قرار نیگیرید اسرائیل اینقدر قدرت نداشت که از یک مردم بی پناه مثل غزه شکست خورد اینها میخواهند جمهوری اسلامی را از پای در آوردند؟ پرونده سیاه امریکا در عراق و افغانستان هم که مشخص است.

وی تصریح کرد: بیشترین کار در داخل کشور است بعد از تبیین وحدت و انسجام با نیروهای ارزشی متدین وانقلابی، نیروی انقلابی خودش را بدهکار انقلاب می داند و نیروی غیر انقلابی خودش را طلبکار انقلاب می داند انقلابی با تمام توان از امامت و ولایت جامعه دفاع می کند چه به ضرر باشد چه به نفعش باشد و نیروی غیر انقلابی می گوید ما خودمات مشکلات داریم چرا باید کمک کنیم به سوریه.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه تدبیر رهبری این است که نیروهای انقلابی باید تلاش کنند تا نیروهای غیر انقلابی را انقلابی بار بیاورند تصریح کرد: انقلابی اهل عمل مخلصانه و به موقع است غیر انقلابی به دنبال عمل محافظه کارانه است وحدت با همه کس نداریم برخی اصلا انقلاب را قبول ندارند.

وی بیان داشت: باید مدبرانه تکلیف گرایانه و هوشمندانه حرکت کنیم تا بتوانیم رسالتمان را به درستی انجام دهیم.

سردار ابوحمزه در پایان سخنان خود در پاسخ پرسشی پیرامون اقدامان هنجارشکنانه محمود احمدی نژاد گفت: تاریخ مصرف احمدی نژاد گذشته است و نظام جمهوری اسلامی با کسی تعارف ندارد و با هرکس که بخواهد موازین نظام را زیر سوال ببرد برخورد قوی خواهد داشت.

وی همچنین به اقدامات حزب کارگزاران در سطح استان کرمان اشاره کرد و بیان داشت: بیایند بگویند برای مردم استان چه کردند موسسه مولی ۱۲ هزار میلیادر تومان گردش سرمایه دارد اینها دست کیست کجا سرمایه می شود ۷ باغ علوی زمین های بیت المال پولش کجاست چرا پاسخ نمی دهند بعضی ها را فرستادن سراغ ما که توضیح می دهیم، شما باید به مردم توضیح دهید در حضور اصحاب رسانه و تا این لحظه طفره رفتند و پاسخ روشنی ندادند.

برچسب ها:
براندازی سردار ابوحمزه فتنه 88 فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان همایش پرچم داران بصیرت شهرستان رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • امیر

    سلام سردارخوب کوبیدی ان اصلاح طلبهای فتنه گرو فدای قامت سبزتان سبزپوشان حافظان حریم امن ولایت
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان