یاسر هاشمی درمراسم گرامیداشت زادروز مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی مطرح کرد :

مرگ هاشمی رفسنجانی نقطه عطف زندگی او شد

  • شناسه خبر: 128189
مرگ هاشمی رفسنجانی  نقطه عطف زندگی او شد

یاسر هاشمی گفت : دوران تشییع و مرگ ایشان یکی از دوران های مهم زندگی و نقطه عطف زندگی وی به شمار می اید که ایشان را برای همیشه زنده نگه میدارد .

خانه » اجتماعی » مرگ هاشمی رفسنجانی نقطه عطف زندگی او شد

به گزارش خانه خشتی ؛ یاسر هاشمی فرزند مرحوم هاشمی رفسنجانی روز گذشته در مراسم گرامیداشت زادروز پدرشان ایت الله هاشمی رفسنجانی ضمن بیان ابعاد شخصیتی ایشان اظهار داشت : مرحوم هاشمی رفسنجانی ۷۰ سال عمر را صرف خدمت به مردم ، اعتلای کشور ، رفاه و توسعه مردم  کرده است وی نگاه عالمانه ای به اتفاقات داشتند .

وی تصریح کرد :در طول عمر زندگی وی، به نقاط عطفی میتوان اشاره کرد نقاطی که برای کشور تهدید بود ولی با درایت ایشان ان نقاط به فرصت تبدیل شد و باعث رشد و تعالی کشور شد.

یاسر هاشمی بیان داشت :دوران زندگی ایشان قبل از انقلاب و بعد از انقلاب ، دوران سازندگی ، اصلاحات و دوران اعتدال از مهمترین دوران وی به شمار می اید ولی دوران تشییع و مرگ ایشان یکی از دوران های مهم زندگی و نقطه عطفی در زندگی وی به شمار می اید که ایشان را برای همیشه زنده نگه میدارد .

وی به دوران طلبگی و حضور پدرش در جوار امام راحل تاکید کرد و گفت :وی در دوران قبل از انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب بسیار زحمت کشیدند وقتی ایشان در زندان است به عنوان مفسر قران شناخته می شود،نوشتن کتاب معروف ایشان در زمینه سیاست  در دوران تبعید که توجه دنیا به این کتاب معطوف شد و اثار و خدمات دیگری که از ایشان به جا مانده است ایشان را ماندگار کرده است .

یاسر هاشمی به بینش سیاسی وی اشاره کرد و گفت :وی با تکیه بر مردم و با حضور مردم در همه دورانهای خدمت همیشه موفق بوده است و تنها شخصیت سیاسی بودند که خود را در رای مردم قرار داد و اعتدال را جناح نمی دانست.

وی افزود :امروز ترکیب اسلامیت و محوریت جمهوری مطرح است لذا ترکیب این دو می تواند ما را با اهداف برساند امید داریم با زنده نگه داشتن رهنمودهای  شخصیتهایی چون هاشمی رفسنجانی در جهت ارتقای کشور و توسعه ان قدم برداریم .

 

 

 

 

برچسب ها:
مراسم گرامیداشت زادروز مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی یاسر هاشمی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • دانشجو بیدار است

    به همین دلیل نقطه عطف بود که رییس جمهور حسن روحانی در مراسم تنفیذ و تحلیف نامی حتی نامی از ایشان نبردند؟؟؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان