امام جمعه موقت رفسنجان در همایش مبارزه با مواد مخدر مطرح کرد:

مبارزه با هر ضد ارزش از جمله مواد مخدر، جهاد است

  • شناسه خبر: 125273
مبارزه با هر ضد ارزش از جمله مواد مخدر، جهاد است

امام جمعه موقت رفسنجان گفت: مبارزه با هر نوع ضد انقلاب و ضد ارزش ها نوعی جهاد محسوب می شود که مبارزه با مواد مخدر یکی از این ضد ارزش هاست.

خانه » اجتماعی » مبارزه با هر ضد ارزش از جمله مواد مخدر، جهاد است

به گزارش خانه خشتی ، حجت الاسلام سید محمود حسینی در همایش مبارزه با مواد مخدر که امروز به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری رفسنجان برگزار شد اظهار داشت: مبارزه با هر نوع ضد انقلاب و ضد ارزش ها نوعی جهاد محسوب می شود که مبارزه با مواد مخدر یکی از این ضد ارزش هاست.

وی با بیان اینکه شهدای بسیاری در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام و اسلام شده است تصریح کرد: بنا بر تاکید رهبر فرزانه انقلاب همه مردم در کنار نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی بایستی در حوزه مبارزه با مواد مخدر ورود پیدا کنند در اینصورت قطعا راحت تر می شود این معضل اجتماعی را ریشه کن کنیم.

حسینی بحث اعتیاد به مواد مخدر را یکی از منکرات خانمان سوز دانست  بیان داشت: در کنار مقابله سلبی و انتظامی بایستی در حوزه فرهنگ سازی نیز وارد و دستگاههای مختلف به میدان آیند.

وی به برگزاری جلسات متعدد سازمان تبلیغات اسلامی برای این موضوع با حضور کارشناسان اشاره کرد و گفت: اعلام امادگی می کنیم که در این حوزه برای انجام وظیفه از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

 

برچسب ها:
جهاد حجت الاسلام سید محمود حسینی: همایش مبارزه با مواد مخدر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان