به قلم سردبیر؛

احداث میدان جدید برای رفسنجان سوژه جدید آقایان سیاسی کار بعد از زباله ها / درد مردم یا رای مردم مسئله کدام است؟!

 • شناسه خبر: 116654
احداث میدان جدید برای رفسنجان سوژه جدید آقایان سیاسی کار بعد از زباله ها / درد مردم یا رای مردم مسئله کدام است؟!

باز هم عده ای سیاسی کار دست به قلم شدند و سوژه ای جدید را برای تخریب پیدا کردند …

خانه » اجتماعی » احداث میدان جدید برای رفسنجان سوژه جدید آقایان سیاسی کار بعد از زباله ها / درد مردم یا رای مردم مسئله کدام است؟!

به گزارش خانه خشتی ، مدتی است که خبری مبنی بر احداث میدانی بعد از میدان امام حسین(ع) در تقاطع سه راهی ورودی شهرک هزار واحدی و انتهای بلوار ولی عصر رفسنجان منتشر شده است.

این خبر که همان مصوبه شورای ترافیک شهرستان است بنا به درخواست اهالی روستاهای کریم آباد و سعادت آباد صورت گرفته است.

فرماندار رفسنجان راجع به چرایی این تصمیم شورای ترافیک شهرستان در جمع خبرنگاران توضیح داد: در ورودی شهر به دلیل مشکلات، انتهای بلوار روبروی پمپ بنزین خروجی شهر دائما دچار حادثه بودیم و همچنین  انتهای شهر روبروی بلوار هزار واحدی ،در چند جلسه کارشناسی و شورای ترافیک تصمیم گرفته شد که تقاطع روبروی پمپ بنزین بسته شود و یک دور برگردان ابتدای میدان امام حسین احداث شود و انتهای بلوار مرز نهایی شهر یک میدانی احداث شود تا رفت امدهایی که در خروجی شهر انجام می شود با احداث این میدان هیچ خطری برای ترددشدگان نباشد.

کار احداث این میدان از همان روزهای ابتدایی این مصوبه آغاز شد.

اما در این میان باز هم عده ای سیاسی کار دست به قلم شدند و این اقدام شورای ترافیک شهرستان را زیر سوال برده و ان را به سازمان خاصی نسبت داده و خواستار احقاق حق بیت المال شدند و گمان می کنند که می توانند با مردم مردم کردن به هدف سیاسی خود جامه عمل بپوشانند.

عده ای هم که نام خبرنگار را بر خود گذاشتند به جای پرداختن به مشکلات مردم و خرسند بودن از رضایت انان از این تصمیم، سعی می کنند با پخش تصاویر و مطالبی این موضوع را به انتخابات ربط دهند تا با تخریب رقیب خود، ان را از صحنه به در کنند.

این آقایان بریده شدن درختان چند ساله و دلسوزی برای محیط زیست را بهانه می کنند در حالیکه ابوطالبی مسئول فضای سبز شهرداری رفسنجان در این باره توضیح داد: درختان خانواده ی کاج و سرو اگر عمرشان از ۵ سال بگذرد در صورت جابجایی درخت، احتمال احیای ان صفر است، درختانی که در قسمتی از این میدان در حال احداث قرار دارند کاج هستند.

وی افزود: می گویند درختان قربانی شدند در حالیکه ما بیشتر دلمان برای محیط زیست میسوزد، مواردی را داشتیم که درختان نارون ۵۰ ساله و یا زبان گنجشک و … را با جرثقیل جابجا کردیم اما این کار برای درخت کاج بی فایده است.

حال جای سوال است کسانی که دم از جواب پس دادن می زنند و فکر می کنند که فقط مسئولین باید یک روزی پاسخ دهند آیا نمی دانند که خود  نیز باید پاسخ قلمی را که بر کاغذ روان کرده تا برای رسیدن به هدف، چهره ای را تخریب ، خدمتی را نادیده و حقی را ضایع کنند، بدهند.

مردم به خوبی خوب و بد را تشخیص می هند بد نیست که عده ای سیاسی کار نخواهند با یکسری به اصطلاح روشن سازی این سیاست بازی را تکمیل نمایند.

در حال نزدیک شدن به انتخابات هستیم و چند ماهی به ان نمانده ،نمی شود از هر تلاشی در این راه گذشت یک روزی زباله، سوژه تخریب می شود یک روزی سگ و امروز احداث میدان، آقایان سیاسی کار خدا قوت …

نوشته از مریم مرادی

 

 

برچسب ها:
احداث احداث میدان در رفسنجان انتخابات درد مردم رای سیاسی کاری میدان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علی

  ار خدا وکیلی حرف درست زدید خیلی جالب که خیلی از این آقایان مثلا خبرنگار خودشون کلی مقید بچه ارزشی هیئتی میدون بعد دنبال حق نا حق کردن هستند برید تحقیق کنید ببیند آیا این مطالب و عکس که منتشر میکنید درست یا نادرست آمدید فریاد وا مصیبتا سر میدید بنده خدا کمی انصاف داشته باشید از اون حقی که مردم دارن دم میزند یکم حداقل ارزش قائل بشید این میدان فقط بخاطر آسایش و راحتی مردم نه اون چیزی که شما دنبالش هستید

  معین

  هر کی از راه رسیده ی دوربین گرفته دستش فقط دنبال اهداف شخصی و گروه خاصی خیلی جالب اونوقت دم از مردم حمایت از مردم میزنند خدایش اگر مردم نبودن چکار میکردند به بهانه حق مردم دنبال تضعیف و خراب کردن هستند

  بیطرف

  آقایان سیاسی کار بگزارید مسئولین کاروشون انجام بدن هرروز هر روز دنبال ی مسئله هستید ی نگاهی به خودتون بندازید خودتون دیگر نقص ندارید جمع کنید این بساط را خانه خشتی خدا قوت

  شهروند

  دست مسئولین درد نکنهبخاطر احداث میدان جدید و ضمن آرزوی موفقیت و تسریع کار اما امیدواریم عجله نکنند و دقت را فدای سرعت نکنند.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان