امام جمعه رفسنجان مطرح کرد :

فتنه گران را میدان ندهید اینها نمک می خورند و نمکدان میشکنند

  • شناسه خبر: 114810
فتنه گران را میدان ندهید اینها نمک می خورند و نمکدان میشکنند

امام جمعه رفسنجان گفت: فتنه گران را میدان ندهید و تحویل نگیریداینها نمک می خورند و نمکدان میشکنند برخی نمی خواهند بفهمند که باید اینها در حاشیه قرار گیرند که مانند خوارج در زمان علی (ع) هستند باید با انها برخورد شود.

خانه » سیاسی » فتنه گران را میدان ندهید اینها نمک می خورند و نمکدان میشکنند

به گزارش خانه خشتی ، حجت الاسلام رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر رفسنجان با اشاره به یوم الله ۹ دی و حضور پرشور مردم در مراسم گرامیداشت این روز اظهار داشت: از ورود افراد فتنه گر و سیاست باز دروغین به عرصه های مختلف جلوگیری کنیم.

وی تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی نباید اجازه داد افراد مخرب دین حضور و ورود پیدا کنند و به دین فرزندان ما ضربه بزنند دشمن قصد تخریب روحیه انقلابی جوانان ایران اسلامی را دارد.

وی ادامه داد: در آیه ای از قرآن کریم آمده است که ، افراد گنه کار کسانی هستند که مغفرت را می فروشند و عذاب الهی را می گیرند هدایا را می فروشند آتش را به جان می خرند.

رمضانی پور بیان داشت: به هر حال باید مواظبت کنیم و امر به معروف و نهی از منکر را رواج دهیم . تذکر لسانی هم جوابگو است لازم نیست حتما عمل کند باید تکرار کرد. کار خوب را باید زیاد کرد و تذکر لسانی بسیار اهمیت دارد، اگر گناهی و معصیتی را مشاهده می کنید تذکر دهید.
امام جمعه رفسنجان ضمن گرامیداشت روز درگذشت حجت الاسلام حاج شیخ عباس پورمحمدی بیان داشت: روحانیت پشتوانه نظام و انقلاب است و در رفسنجان این روحانیت شایسته بوده و از انقلاب به خوبی این روحانیون دفاع کردند، عالم مبارز و رفیق شفیق رهبر انقلاب حجت الاسلام پورمحمدی است که در دوران انقلاب در رفسنجان پایگاه انقلابی تشکیل دادند.

وی به سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام راحل به گورباچف رهبر شوروی سابق اشاره کرد و افزود: امام راحل این پیام را به وسیله آیت الله جوادی آملی و مرحوم مرضیه دباغ ارسال کردند و موجب شد انجا شوروی هیمنه اش بشکند.

رمضانی پور تصریح کرد: هیمنه پوشالی اتحادات متحده آمریکا و انگلستان نیز در هم خواهد ریخت، آنها در برابر مسلمانان باید تسلیم شوند.

وی یاد و نام شهدای هویزه و شهدای دانشجو را گرامی داشت و گفت: این شهدا با استقامت در برابر دشمن ایستادگی کردند و رهبر فرزانه انقلاب فرمودند دانشگاهی که نبض انقلاب در ان نزند تضعیف کننده آینده است لذا باید نبض انقلاب در دانشگاهها بزند.

رمضانی پور ادامه داد: از فعالین دانشگاهها که با روحیه انقلابی به بصیرت افزایی می پردازند تشکر می کنیم  و آنها جلوی هر پدیده بدی را در دانشگاهها می گیرند.

وی به فتنه گران اشاره کرد و گفت: سی نفر از این فتنه گران به امریکاییها نامه دادند تا تحریم ها را علیه ایران تشدید کنند،  اینها علیه ایران تلاش می کنند، برجام که می گویند اقتصاد مملکت را نجات می دهدلذا ما اعتقاد داریم برجام اقتصاد ایران را خراب کرد. این فتنه گران را میدان ندهید و تحویل نگیریداینها نمک می خورند و نمکدان میشکنند برخی نمی خواهند بفهمند که باید اینها در حاشیه قرار گیرند که مانند خوارج در زمان علی (ع) هستند باید با انها برخورد شود.

رمضانی به عملکرد دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: برخی عناصر فتنه اخیرا طلبکارانه به پرونده هاشان پرداختند و اعتراض کردند که امید می رود دستگاه قضا با قاطعیت با آنها برخورد نماید.

وی به فساد اقتصادی اشاره کرد و بیان داشت: این امر جامعه را به فساد می کشد برخی جوانان ما حقوق اندکی دارند و برخی از مسئولان ما چند صد میلیون تومان درامد دارند  و وزیر اقتصاد هم گفته اهمیتی ندارد.

رمضانی پور ادامه داد: برای والدین که رنج فرزندان بیکارشان را می کشند اهمیت دارد. نظام اینها را نمی خواهد اما آنها خود را چسباندند به نظام، رهبری اینها را نمی خواهد. حضرت رنج می خورند که با این مسئولانی که اینجور بی تفاوتند. با این کسانی که حقوق های نجومی می گیرند امید است که برخورد شود ؛ رهبر این دریافت حقوق نجومی را خیانت می دانند.

وی به اقامه نماز باران در رفسنجان اشاره کرد و گفت: خواسته مردم است که نماز باران بخوانیم شرط آن این است که امادگی داشته باشیم وسه روز مستحب است که روزه بگیریم، ساعت ۱۵ عصر دوشنبه در مصلی نماز باران خوانده می شود.

برچسب ها:
فتنه فتنه گران
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • آزاد

    مرگ بر فتنه و درود بر امام جمعه ولایی و شجاع
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان