رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب مطرح کرد :

وجود خیرین در دانشگاه علوم پزشکی بسیار ارزشمند است/ تصمیم داریم همه بخشهای بیمارستان تغییر پیدا کند.

  • شناسه خبر: 113769
وجود خیرین در دانشگاه علوم پزشکی  بسیار ارزشمند است/ تصمیم داریم همه بخشهای بیمارستان تغییر پیدا کند.

دکتر مظفری گفت :تجهیز دستگاه های بیمارستان با مشارکت مردم انجام شده است قریب ۳۰۰ میلیون هزینه شده است .همراه سرا هم با خیر مرحوم نجم الدینی به بهره برداری می رسد .دستگاه دوم انژیوگرافی نصب خواهد شد .اقدامات خرید ان انجام می شود .وجود خیرین در دانشگاه بسیار ارزشمند است چرا که در هزینه ها بسیار کمک می کنند .

خانه » اخبار ویژه » وجود خیرین در دانشگاه علوم پزشکی بسیار ارزشمند است/ تصمیم داریم همه بخشهای بیمارستان تغییر پیدا کند.

به گزارش خانه خشتی ؛دکتر علی مظفری رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بخش داخلی زنان را بهسازی کردیم و بخش داخلی مردان اتاقهایش دو تخته هستند اظهار داشت :.۴۲ تخت برای اطفال و ۹ تخت ای سی یو اطفال در این بخش مجهز می شوند

وی افزود :کل نقدینگی بیمارستان نسبت به مراجعه کنندگان اکثر ۹۵ درصد بیماران بیمه هستند .بخشی از  هزینه های بیمارستان مختص افراد بی صاحب یا بهزیستی و یا تیرخورده هستند که اخیرا هم صد میلیون هزینه افراد تیرخورده شد که متاسفانه همچنان ۵۰ میلیون ان ماند براینکه ما متولی نداشتیم با جلساتی که با مسئولین داشتیم عملا هیچ اتفاقی نیفتاد و هزینه این بیماران جبران نشد .

دکتر علی مظفری رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب صبح امروز در جمع خبرنگاران

دکتر علی مظفری رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب صبح امروز در جمع خبرنگاران

دکتر مظفری گفت :قریب ۱.۵ میلیارد در بخش اطفال هزینه می شود .تمام لوله های فاضلاب عوض شده اند تمام زیرساختهای بیمارستان عوض شده است .در بخش ان ای سی یود قریب ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه می شود و برای تجیهزات ان معادل همین مبلغ هزینه می برد که پیگیری جهت اخذ این اعتبارات در دستور کار می باشد .

وی ضمن درخواست از خیرین جهت کمک به بیمارستان تصریح کرد : تخت های بیمارستان به۵۵۰  تخت افزایش می یابد .بخش انکولوژی ۳ میلیارد تومان هزینه در بر دارد با توجه اینکه در این بحث ما اعتبار نداریم از کسانیکه نذر و خیراتی دارند هر کسی می تواند یک مبلغی را به حساب بیمارستان واریز کند تا بخش راه اندازی شود .

وی ضمن درخواست از رسانه ها جهت اطلاع رسانی خیرین نسبت به مشارکت با بیمارستان اظهار داشت :

:دو طبقه وی ای پی اگر بخواهیم بسازیم ۴.۵ میلیارد تومان هزینه در بردارد .وهمچنین افتتاح اورژانس بیمارستان که تا شهریور سال اینده  صورت می گیرد برای تکمیل ان  ۵ میلیارد تومان اعتبار لازم است .

دکتر مظفری بیان داشت :برای راه اندازی بخش اسکیلپ (جایی هست که مهارتهای دانشجو را بررسی و ارزیابی می شود ) قریب ۳۶۰ میلیون هزینه در بردارد و معادل همین مقدار هزینه برای تجهیزات ان لازم است .

دکتر مظفری ساخت بانگ خون و طب تصویری را از جمله فعالیتهای در دست اقدام دانست و گفت :یک دستگاه ۱۶ اسلاید داریم که ارائه خدمت می کند و داشتن رزیدنت از دیگر اقدامات خوب ما است .

وی بیان داشت :در رابطه با هزینه های پیش بینی شده برای بخش رادیولوژی ۵۰۰ میلیون تومان می باشد .که فاز یک ان ایجاد شده است .

دکتر مظفری گفت :برای  اضافه شدن دو اتاق عمل در بیمارستان قریب  ۴۰۰ میلیون تومان نیاز است با حضور دکتر اقاجانی باعث تخصیص نصف  اعتبار شد و یک امبولانس هم اضافه گردید .

وی افزود :تجهیز دستگاه های بیمارستان با مشارکت مردم انجام شده است قریب ۳۰۰ میلیون هزینه شده است .همراه سرا هم با خیر مرحوم نجم الدینی به بهره برداری می رسد .دستگاه دوم انژیوگرافی نصب خواهد شد .اقدامات خرید ان انجام می شود .وجود خیرین در دانشگاه بسیار ارزشمند است چرا که در هزینه ها بسیار کمک می کنند .

دکتر علی مظفری رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب صبح امروز در جمع خبرنگاران

دکتر علی مظفری رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب صبح امروز در جمع خبرنگاران

دکتر مظفری خاطرنشان کرد :لابی داخلی مجهز خواهد شد که قریب ۳۰۰ میلیون هزینه در بردارد .در قسمت بیرونی پیش بینی برای لابی خارجی یک میلیارد و دویست میلیون تومان هزینه بر است که از سرمایه گذران تقاضای کمک و سرمایه گذاری داریم .

وی افزود :بحث سرد خانه به سمت جنوب بیمارستان هدایت می شود .چندین پروژه در بیمارستان کار می شود و جا دارد از همین جا عذرخواهی کنم از مردم به خاطر کمبود تخت ها که بیماران مجبور بودند در بخشهای دیگر بستری شوند و همچنین سر و صداهای ناشی از ساخت و ساز .تصمیم داریم همه بخشها تغییر پیدا کند.

وی با بیان اینکه وظیفه رسانه هاست که اطلاع رسانی کنند تا خیرین کمک خود را به بخش بیمارستان بدهند گفت :ما به مردم اطمینان می دهیم که خودشان مشارکت داشته باشند .

برچسب ها:
اتاق عمل اسکیلپ انژیوگرافی بانگ خون خیر مرحوم نجم الدینی دکتر علی مظفری رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب رادیولوژی سرد خانه
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محمدرضااکبری

    راحتی و اسایش بیماران و مردم. نشان دهنده رضایت مردم از شما و بیمارستان علی ابن است . این تلاش مدیون شما و تیم مدیریتی بیمارستانه خسته نباشین
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان