دل نوشته علی سامره برای پدر استقلال

  • شناسه خبر: 110833
دل نوشته علی سامره برای پدر استقلال

علی سامره فوتبالیست مطرح رفسنجانی یکی از شاگردان مرحوم منصور پورحیدری بود که توانست با حمایت های وی پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند.

خانه » اجتماعی » دل نوشته علی سامره برای پدر استقلال

به گزارش خانه خشتی سامره در اواخر دهه ۷۰ با درخواست مرحوم پورحیدری به استقلال پیوست و توانست به یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه تبدیل شود. وی با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود به درگذشت منصور پورحیدری پرداخت و اینگونه نوشت:

منصورخان رفت تا آسمان استقلال سیاه شود. شاید روی کاغذ خواندن این خبر آسان باشد اما برای آنها که این مرد والا را می شناختند شنیدن این خبر به مانند پتکی فولادی باشد، در روزهایی که تا دلتان بخواهد اسطوره های پوشالی در اطراف باشگاه های پرطرفدار پیدا شده است! اسطوره واقعی استقلال چشم از دنیای هستی بست تا باشگاه و طرفدارانش را یتیم کند. منصورخان پورحیدری به معنای واقعی کلمه پدر استقلال بود، مردی که هم از لحاظ اخلاقی هم از نظر مرام و معرفت یک انسان به تمام معنا بود و با او همه نسل دهه های اخیر استقلال به فوتبال ایران معرفی شدند. منصورخان پورحیدری سالیان سال هر چه داشت نه تنها برای استقلال بلکه برای فوتبال ملی ایران گذاشت و عرق ریخت تا لحظات شیرینی برای فوتبالدوستان ایران و استقلال رقم بخورد.

سامره در ادامه یادداشت خود اشاره ای هم به اقدامات استاد سابق خود برای زنده ماندن نام و باشگاه استقلال داشت. «کمتر کسی پیدا می شود برای سربلندی و زنده ماندن باشگاهی مثل استقلال از اموال شخصی خود بگذرد اما منصورخان در مقطعی منزل شخصی اش را فروخت تا هزینه زنده ماندن این باشگاه کند، نه منصورخان شما برای ما و استقلالی های واقعی اسطوره ای هستید که هرگز نمی میرید چون همه از شما به نیکی یاد می کنند، منصورخان شما یک استقلالی خاص بودی، نمادی از یک عشق خالص به رنگ آبی، عشقی که نه دنبال جنجال بود نه باعث بی اخلاقی و فحاشی ها، عشقی که نه دنبال باندبازی بود نه نفوذ روی سکوها و لیدرها… همان عشقی که باعث شد تا تیم ملی را رها کنی و استقلال را در بدترین شرایط در دست بگیری و سرو سامان بدهی… ای مرد بزرگ بدرود، راستی منصورخان سلام ما را به همه آبی های آسمانی برسان»
علی سامره در حال حاضر هدایت  تیم فوتبال کیان زاگرس بختیاری در شهرکرد در رقابتهای لیگ دسته سوم کشور را بر عهده دارد.

برچسب ها:
آبی استقلال علی سامره فوتبال منصور پورحیدری
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان