امام جمعه صفائیه :

حقوق‌های نامتعارف یک منکر داخلی است

  • شناسه خبر: 108421
حقوق‌های نامتعارف یک منکر داخلی است

امام جمعه صفائیه گفت: فساد اداری، رشوه و همچنین بالا بودن آمار طلاق، بیکاری و سوءاستفاده‌های کلانی که از بیت‌المال می‌شود که نمونه‌اش حقوق‌های نامتعارف است همه اینها منکرات داخلی است و باید اتاق فکر به تمام منکرات داخلی و خارجی بیاندیشد و برنامه‌ریزی کند.

خانه » اجتماعی » حقوق‌های نامتعارف یک منکر داخلی است

به گزارش خانه خشتی به نقل از سایت محلی نوق، حجت الاسلام رجب زاده درخطبه های نماز جمعه شهر صفائیه اظهار داشت: قیام عاشورا موجب حفظ اسلام ناب محمدی شد.
وی با اشاره به کینه مستکبران، دنیا پرستان از اسلام ناب،بیان داشت: اگر قیام عاشورا نبود امروز خبری از اسلام ناب هم نبود.
حجت السلام رجب زاده قیام عاشورا را حادثه ای به پهنای تاریخ بشریت خواند و گفت: نهضت عاشورا در ابعاد مخلف زندگی بشر تاثیرگذار است.
وی با اشاره به برخی ویژگی های قیام عاشورا، ابراز کرد: عدالت خواهی و ظلم ستیزی را مهم ترین ویژگی مکتب عاشورایی است.
رجب زاده تاکید کرد: عاشورای حسینی و ماه های محرم و صفر فرصتی است برای می توان از آن برای هدایت افکار جامعه به سمت آرمانهای شهدا و امام حسین(علیه السلام) بهره گرفت.
وی ایام محرم حسینی بویژه روزهای عاشورا و تاسوعا را اوج حزن و اندوه شیعیان خواند و افزود: باید ازفرصت محرم و صفر برای تقویت فرهنگ دینی و اشاعه اسلام ناب محمدی بهره گرفته شود.
محرم و صفر فرصتی برای اشاعه مکتب حسینی است
امام جمعه صفائیه عاشورای حسینی و ماه های محرم و صفر را فرصتی برای نشر تفکر انقلابی عاشورایی دانست و گفت: باید با برنامه ریزی مناسب از این فرصت برای نهادینه سازی و ترویج هر چه بیشتر مکتب حسینی و عاشورایی بهره گرفته شود.
دکتر رجب زاده با اذعان به اینکه تفکر انقلابی تفکر عقب نشینی از ارزشها نیست و شیعه انقلابی زیر بار ظلم و ننگ نمی رود، اظهار کرد: مبلغان و روحانیان باید از فرصت های تبلیغی برای اشاعه تفکر انقلابی بهره ببرند و در این زمینه برنامه ریزی مناسب داشته باشند.
امام جمعه بخش فردوس در ادامه با اشاره به سالروز شهادت سردار سرافراز شهید حاج حسین همدانی در ۱۶ مهر ماه، گفت: امروز دنیای استکبار با ایجاد و حمایت از گروه های تکفیری و تروریستی به جنگ با اسلام ناب آمده است.
سردار همدانی نقش مهمی در تقویت جبهه مقاومت اسلامی داشت
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، افزود: سردار سرافراز شهید حاج حسین همدانی از فرماندهان عالی رتبه سپاه و از چهره های برجسته، شجاع و دلیری بود که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه به شهادت رسید.
او با اشاره به نقش سردار شهید همدانی، افزود: وی در تقویت جبهه مقاومت اسلامی نقش اساسی داشته است.
بدعهدی آمریکا بر کسی پوشیده نیست
خطیب جمعه صفائیه در خطبه‌های نماز جمعه با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، اظهار کرد: عده‌ای امروز از آمریکا ترس دارند و جرات نمی‌کنند منویات رهبری را اجرا کنند.
وی با تاکید بر اینکه آنها حتی در سخنانشان می‌گویند که باید با آمریکا کنار بیاییم، تصریح کرد: نباید به امریکا چشم امید داشت.
وی با تاکید بر این که بزرگترین نهی‌ از منکر، مبارزه باسلطه آمریکاست، تصریح کرد: آل‌سعود، صهیونیستها و داعش ایادی آمریکا هستند.
دکتر رجب زاده با اشاره به رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر «تکیه بر خود» ادامه داد: رهبری بیان داشته‌اند «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، یعنی می‌توانید با تکیه بر توان و امکانات داخلی غنی شوید و حتی از دلارهایی که آمریکا از شما دزدیده است، بی‌نیاز شوید.
وی، با بیان اینکه بزرگترین منکری که باید در مقابل آن بایستیم، سلطه آمریکاست، گفت: آمریکا بر کشورهای ضعیف اسلامی سلطه دارد و برخی از کشورها از آن می ترسند و یا تسلیم می شوند؛ لذا سلطه بیگانه مهمترین و اصلی ترین منکرات جامعه اسلامی است و کشورهای اسلامی را باید بیدار کرد.
امام جمعه بخش فردوس فساد اخلاقی را یکی از منکرات سخت نامید و گفت: فساد اداری، رشوه و همچنین بالا بودن آمار طلاق، بیکاری و سوءاستفاده‌های کلانی که از بیت‌المال می‌شود که نمونه‌اش حقوق‌های نامتعارف است همه اینها منکرات داخلی است و باید اتاق فکر به تمام منکرات داخلی و خارجی بیاندیشد و برنامه‌ریزی کند.
دکتر رجب زاده تصریح کرد: مسئولین فرهنگی باید دست به دست هم دهند، بنشینند فکر کنند که با فساد و بی‌بند و باری چه باید کرد و برای آن برنامه‌ریزی کنند. نباید امت اسلامی فقیر باشد. این فقر است که اکثراً علت این همه مفاسد است.

برچسب ها:
امام جمعه صفائیه حقوق های نامتعارف منکر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • حمید

    این چه تیتری است ؟ خودتان این رو خوندید ؟ حقوق های نامتعارف است یک منکر داخلی است نکنه منظورتون این بوده : حقوق های نامتعارف یک منکر داخلی است خانه خشتی توی همه خبرهات حداقل یک غلط املایی یا نگارشی وجود داره
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان