تصاویری از محل تیراندازی و گروگانگیری در ویسکانسین آمریکا

  • شناسه خبر: 10464
تصاویری از محل تیراندازی و گروگانگیری در ویسکانسین آمریکا

“خانه خشتی”: در حادثه تیراندازی و گروگان‌گیری در ایالت ویسکانسین آمریکا دست‌کم ۷ نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی شدند، شمار زیادی نیز گروگان گرفته شد‌ند.   به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، شبکه خبری راشاتودی خبر داد در حادثه تیراندازی و گروگان‌گیری در یکی از معابد سیک‌ها در نزدیکی شهر میلواکی ایالت ویسکانسین آمریکا […]

خانه » آخرین اخبار » تصاویری از محل تیراندازی و گروگانگیری در ویسکانسین آمریکا
“خانه خشتی”: در حادثه تیراندازی و گروگان‌گیری در ایالت ویسکانسین آمریکا دست‌کم ۷ نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی شدند، شمار زیادی نیز گروگان گرفته شد‌ند.
  به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، شبکه خبری راشاتودی خبر داد در حادثه تیراندازی و گروگان‌گیری در یکی از معابد سیک‌ها در نزدیکی شهر میلواکی ایالت ویسکانسین آمریکا دست کم ۷ نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی شدند.

راشاتودی افزود: بسیاری از افراد داخل این معبد نیز گروگان گرفته شدند.به گفته مقامات پلیس، حال سه فرد بزرگسال که از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌اند، وخیم گزارش شده است.یک افسر پلیس هم که چند بار مورد اصابت گلوله قرار گرفته است تا کنون از این حادثه جان سالم به در برده است.

این حادثه در حالی در یکی از معابد «سیک‌‌ها» در نزدیکی شهر میلواکی ایالت ویسکانسین آمریکا رخ داد که بیش از ۱۰۰ نفر در این معبد برای انجام آیین‌های مذهبی جمع شده بودند. دو هفته پیش از این نیز در یک حادثه تیراندازی در سالن سینمایی در منطقه آورورا ایالت کلورادوی آمریکا دهها نفر کشته و زخمی شدند.

یک افسر عملیات در حال قرار گرفتن در موقعیت خود

خودروهای عملیات پلیس مستقر در محل تیراندازی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:
تصاویری از محل تیراندازی و گروگانگیری در ویسکانسین آمریکا
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان