میدان ابراهیم رفسنجان، بیماری که همگان در انتظار شفای او

 • شناسه خبر: 10330
میدان ابراهیم رفسنجان، بیماری که همگان در انتظار شفای او

مدتیست وضعیت میدان ابراهیم بصورت ناخوشایندی در آمده و نه کسی فکری بر می دارد و نه اطلاعاتی در اختیار مردم قرار می دهند. “خانه خشتی” در این گزارش کمی به وضعیت این میدان با امید تلنگری به مسئولین ذیربط می پردازد. تصاویری که مشاهده می کنید دقیقا همانجایی است که تابلوی به طرف مرکز […]

خانه » آخرین اخبار » میدان ابراهیم رفسنجان، بیماری که همگان در انتظار شفای او

مدتیست وضعیت میدان ابراهیم بصورت ناخوشایندی در آمده و نه کسی فکری بر می دارد و نه اطلاعاتی در اختیار مردم قرار می دهند. “خانه خشتی” در این گزارش کمی به وضعیت این میدان با امید تلنگری به مسئولین ذیربط می پردازد.

تصاویری که مشاهده می کنید دقیقا همانجایی است که تابلوی به طرف مرکز شهر در رفسنجان به آن اشاره دارد. آری این میدان مرکز شهر ما می باشد. همانگونه که مشاهده می کنید یک طرح زیبای ایرانی اسلامی، فضای سبز و آبنمای دلنواز که شما با نگاه به این صحنه برای مدتی غمهایتان را به فراموشی می سپارید!

این وضع میدان مورد اعتراض افاغنه که این نقطه مرکزی شهر ما را تسخیر کرده اند نیز واقع شده! حتما از خود می پرسید چگونه؟! این عزیزان غیر مجاز از این شاکی می باشند که چرا مدتی است حوض این میدان آب نشده تا فرزندانشان در گرمای تابستان تنی به آب زنند. آخر در گذشته ای نچندان دور از این سرویس رایگان استفاده می نمودند، البته ذکر این نکته ضروری می باشد که جوی آب اطراف این میدان در زمان آبیاری درختان خود حوضچه های کوچکی را ایجاد می کند که البته پاسخگو حجم درخواست نمی باشد!

البته لازم به ذکر است که وضعیت نظافت  اطراف این میدان برای کسبه درداور شده است، شب ها که دست فروش ها بساط خود را در این مکان دایر می کنند بعد از پایان بازارچه زحمت می کشند و زباله ها را در جوی آب اطرف میدان رها کرده و فردای آن از بوی خوش این زباله ها همگان را آزار می دهد.

ما و شما بعنوان شهروندان رفسنجان براستی اگر مهمانی از ما این سوال را داشته باشد که چرا وضع این نقطه از شهر شما اینگونه هست چه پاسخی را می توانیم داشته باشیم؟
آن هم شهر رفسنجان با این همه سرمایه های مادی، معنوی و تخصصی بالقوه و بالفعل! چه بگوییم؟ چه پاسخ دهیم؟
شنیده می شود که قرار است این میدان (حالا کی خدا می داند، شاید سال ۱۴۰۴) تغییر نقشه داشته باشد و حال اگر این استدلال را بپذیریم چند سوال پیش می آید. اگر قرار است تغییری رخ دهد چرا هرچه زودتر عملی نمی شود؟ اگر قرار است تغییری رخ دهد چرا روابط عمومی های شهرداری و شورای شهر که می بینند مورد سوال و اعتراض مردم بوده فعال نبوده و در این زمینه اطلاعاتی را در اختیاری مردم قرار نمی دهند؟
اصلا همه ی اینها درست، این میدان در آینده تغییر وضعیت پیدا می کند حال این استدلال درست است که چون در آینده قرار است چنان شود وضع حال این مکان رها شود؟
امیدواریم شهرداری و شورای شهر در این زمینه پاسخگو بوده و هر چه سریع تر به وضعیت این نقطه شهر سامانی ببخشند.

برچسب ها:
میدان ابراهیم،رفسنجان،کثیفی،بیمار،شفا
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسینی

  همی صب میگم درسش کنن هرچی باشه شرداریم مردم توقا دارن

  احمد بیگی

  آقا خدا خیرتون بده بایزم یه سایت پیدا شد بجا سیاسی کاری و تسویه حساب جناحی به اینجور مباحث بپردازد. باز خدا خیر بده که شما آگهی بارون نیستین و کلا در زمان فوت یکی از اقوام یکی از مسئولین شهر تبدیل به صفحه آگهی ترحیم نمی شوید.

  هاشمی

  رنگ رخساره خبر می دهد از سرّ درون...به نظافت یه میدون اونم تو مرکز شهر اینجوری بی اهمیتی می شود حالا شما تا آخرش رو بخونید

  مرصا محمدی

  واقعا آزار دهنده شده است...اصولا مسئولین پاسخگو نمی باشند و قول های آنها برای زمان آینده نا معلوم می باشد

  یک شهروند

  جای تاسف دارد
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان