دولت جدید مصر تا ساعتی دیگر سوگند می‌خورد/اقتصاد و امنیت اولویت‌های دولت قندیل

  • شناسه خبر: 10252
دولت جدید مصر تا ساعتی دیگر سوگند می‌خورد/اقتصاد و امنیت اولویت‌های دولت قندیل

خانه خشتی:در حالی‌که قرار است،‌ دولت جدید مصر ساعتی دیگر سوگند بخورد، نخست وزیر جدید مصر اقتصاد و امنیت را از جمله مهمترین اولویت‌های دولت خود برشمرد و تاکید کرد، اعضای کابینه‌اش بر اساس نظام سهمیه‌بندی انتخاب نشده‌اند. خانه خشتی به نقل از فارس، قرار است، دولت هشام قندیل ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی پس […]

خانه » آخرین اخبار » دولت جدید مصر تا ساعتی دیگر سوگند می‌خورد/اقتصاد و امنیت اولویت‌های دولت قندیل

خانه خشتی:در حالی‌که قرار است،‌ دولت جدید مصر ساعتی دیگر سوگند بخورد، نخست وزیر جدید مصر اقتصاد و امنیت را از جمله مهمترین اولویت‌های دولت خود برشمرد و تاکید کرد، اعضای کابینه‌اش بر اساس نظام سهمیه‌بندی انتخاب نشده‌اند.

خانه خشتی به نقل از فارس، قرار است، دولت هشام قندیل ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی پس از معرفی در برابر “محمد مرسی”،‌ رئیس جمهوری مصر سوگند بخورد.

در این راستا همچنین قرار است،‌ محمد مرسی تا دقایقی دیگر از “کمال الجنزوری”،‌ نخست وزیر دولت پیشبرد امور مصر به خاطر خدماتش تقدیر و تشکر کند.

اما هشام قندیل، نخست وزیر جدید مصر طی سخنانی در کنفرانسی خبری فقدان عدالت را یکی از علل انقلاب مصر دانست و درباره تشکیل کابینه جدید به ریاست خود گفت، تلاش کرده است که افراد مناسب را برای پست‌های وزارتی انتخاب کند.

نخست وزیر جدید مصر با اشاره به اینکه اعضای کابینه بر اساس نظام سهمیه‌بندی انتخاب نشده‌اند، گفت: هنوز وزرای دو وزارتخانه هواپیمایی و ورزش مشخص نشده‌اند.

قندیل با تاکید بر ضرورت بازگشت سریع نظم و انضباط به جامعه افزود: برقراری مجدد امنیت فقط وظیفه نیروی پلیس نیست و پلیس باید بین اجرای قانون و رعایت آزادی شهروندان توازن برقرار کند.

هشام قندیل برقراری امنیت در جامعه را از جمله مهمترین اولویت‌های دولت خود برشمرد و گفت: مسئله اقتصاد نیز در راس اولویت‌های دولتش قرار دارد.

وی با تاکید بر این که ظرف یک‌صد روز نمی‌توان همه مشکلات را حل کرد، تاکید کرد که دولتش تلاش خواهد کرد که مردم مصر بهبود اوضاع را احساس کنند.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان