به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”،شهردار رفسنجان گفت : سال گذشته ۳۹ میلیارد تومان برای اجرای طرحها و پروژه های این شهر درنظر گرفته شده بود که امسال این اعتبار به ۴۵ میلیارد تومان رسیده است.
محمدرضا حسینی در کنفرانس خبری با اشاره به اینکه پروژه های کشتار گاه ، آرامستان جدید ، شهرک تلاش ، خانه تاریخی فرحبخش ، مجتمع ورزشی و فرهنگی ویژه بانوان و ورودیهای شهرستان از طرحهای ناتمام سال گذشته هستند گفت : بیش از ۷۰ درصد این طرحها اجرایی شده وبخشی از این اعتبارات صرف تکمیل انها خواهد شد .
وی افزود : در بخش سرمایه گذاری کار عملیاتی و بتن ریزی پروژه پیامبر اعظم (ص) با اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریال انجام شده واولین پروژه تجاری و مشارکتی است که در رفسنجان در حال احداث است حسینی ۳۷ میلیارد ریال از این اعتبار را به عنوان آورده ی شهرداری اعلام کرد .
وی اجرای طرح بورس پسته و احداث شهر بازی سر پوشیده را از اقدامات امسال برشمرد و گفت : قرار است طرح بورس پسته توسط اتحادیه صنف رفسنجان
در بازار قطب آباد راه اندازی شود .
شهردار رفسنجان طرح استفاده بهتر مردم از سکونتگاههای غیر رسمی در مناطق رستم آباد و رحمت آباد از برنامه های امسال نام برد و اضافه کرد : در این مناطق ، کلانتری شماره ۱۵ برای ارتقاء ضریب امنیتی احداث شده و قرار است بازارچه و چند پروژه عمرانی در این محلها احداث شود .
وی در ادامه به بیمه شدن ۸۶ کارگر این شهرداری در سال گذشته اشاره کرد و گفت : سال گذشته ۱۱۶ هزار متر مربع با ۱۴ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت از خیابانها و معابر شهرستان با مبلغ ۲۴۳ میلیارد ریال آسفالت شده است حسینی در پایان به انتخاب شهر دار محله در مناطق ماهونک ، رحمت آباد و رستم آباد ، خلیل آباد و هزار واحدی اشاره کرد. /

تنظیم : رضایی