مدیر کل امور مالیاتی استان مطرح کرد :

ضرورت استفاده از کارت خوان در محل کار پزشکان

  • شناسه خبر: 165671
ضرورت استفاده از کارت خوان در محل کار پزشکان

مدیر کل امور مالیاتی استان گفت: پزشکان،داروسازان و دندان پزشکان تا 15 شهریورماه باید از دستگاه کارت خوان در محل کار خود استفاده کنند و اطلاعات خود را باید در سامانه سازمان مالیاتی درج نمایند در غیر اینصورت فرار مالیاتی محسوب شده و جرایم انها غیر قابل بخشش و جرم تلقی می شود.

خانه » رفسنجان » ضرورت استفاده از کارت خوان در محل کار پزشکان

به گزارش خانه خشتی؛ محمد سلمانی صبح امروز در جلسه شورای اداری رفسنجان اظهار داشت: افراد هر سالی که اظهار نامه ارائه ندهند مشمول مالیات می شوند ولو اینکه ماده 133 قانون مالیاتی آنها را معاف کرده باشد، از سال 95 معافیت با نرخ صفر است.

وی تصریح کرد: طبق  تبصره 6 بودجه 98 پزشکان،داروسازان ، دندان پزشکان و پزشکان تا 15 شهریورماه باید از دستگاه کارت خوان در محل کار خود استفاده کنند و اطلاعات خود را  در سامانه سازمان مالیاتی درج نمایند در غیر اینصورت فرار مالیاتی محسوب شده و جرایم آنها غیر قابل بخشش و جرم تلقی می شود.

سلمانی بیان داشت:قبلا کسانی که کل معوقه های مالیاتی خود را پرداخت می کردند  100 جرایم آنها بخشوده می شد ولی امسال برای کسانی که تا پایان مهرماه معوقه های مالیاتی خود را بپردازند 100 درصد جرایم آنها بخشیده می شود ولی بعد از 30 مهر به ازای هر ماه افراد دارای پروانه بهره برداری دو درصد هزینه و غیر دولتی ها، چهار درصد هزینه ها از جریمه شان اخذ می شود.

وی افزود:طی چهار ماه اول سال جاری 20 میلیارد و 600 میلیون تومان از محل ارزش افزوده به شهرداری تزریق شده  تا پایان مردادماه 4 میلیارد و 300 میلیون تومان واریز می شود.

سلمانی خاطرنشان کرد: شهر بهرمان در چهار ماه سال جاری 695 میلیون تومان ارزش افزوده تزریق و درماه جاری 140 میلیون تومان واریز می شود، سرچشمه 784 میلیون تومان در چهار ماه سال جاری و  156 میلیون تومان در ماه  آینده واریز،صفاییه در چهار ماه سال جاری 343 میلیون پرداختی و در ماه جاری 65 میلیون واریز می شود و برای کشکوئیه یک میلیارد تومان ارزش افزوده پرداخت شده و 200 میلیون تومان در ماه جاری به آنها پرداخت می شود.

وی افزود :به کل دهیاریهای شهرستان رفسنجان 11 میلیارد و 350 میلیون تومان و به فرمانداری شهرستان جهت روستاهای فاقد دهیاری 524 میلیون و 500 هزار تومان جهت عمران و آبادانی پرداخت شده است.

در این مراسم حسین ابولی سرداری به عنوان مدیر امور مالیاتی شهرستان رفسنجان معرفی شد.

 

خبر از منیژه نوروزی   

 

برچسب ها:
جلسه شورای اداری رفسنجان رفسنجان مدیرکل مالیاتی استان کرمان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان