مدیر کل کمیته امداد امام استان کرمان مطرح کرد:

کمیته امداد 7 هزار 800 شغل پایدار ایجاد کرده است

  • شناسه خبر: 161174
کمیته امداد 7 هزار 800 شغل پایدار ایجاد کرده است

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت :از ابتدای سال 96 تا کنون کمیته امداد 7 هزار 800 شغل پایدار ایجاد کرده است که این رقم نشان می دهد که از برنامه اشتغال استان جلوتر هستیم

خانه » رفسنجان » کمیته امداد 7 هزار 800 شغل پایدار ایجاد کرده است

به گزارش خانه خشتی ؛ یحیی صادقی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری رفسنجان اساسی ترین موضوع کشور را اشتغال دانست و اظهار داشت :در استان کرمان 102 هزار 500 خانوار مددجو کمیته امداد وجود دارد که از این تعداد 65 درصدشان  سرپرست خانوار خانم هستند .

وی بیان داشت :رفسنجان جزو شهرستان های برخوردار ،بافرهنگ و باسابقه دیرینه ای است و نگاه خیرخواهانه مردم و خیرین در این شهرستان زبانزد است .

صادقی با بیان اینکه مهمترین کار و برنامه کمیته امداد توانمندسازی خانواده هاست تصریح کرد :از ابتدای سال 96 تا کنون کمیته امداد 7 هزار 800 شغل پایدار ایجاد کرده است که این رقم نشان میدهد که از برنامه اشتغال استان جلو تر هستیم .

وی افزود :به ازای هر نفر اشتغال ،20 میلیون تومان وام قرض الحسنه به کارفرما اعطا می شود ،قریب 90 مسکن به مددجویان داده می شود به غیرمددجویان هم در زمینه جهیزیه ،وام اشتغال و هزینه های دانشگاهی و درمانی خدماتی ارائه شده است .

مدیر کل کمیته امداد استان تاکید داشت :20 میلیارد تومان به نیروهای معوق پرداخت شده است و 2 میلیارد تومان بدهی  اقساط معوقه مددجویان کمیته امداد رفسنجان بوده است که پرداخت کردیم .

وی یادآور شد :500 نیروگاه خورشیدی 5 کیلو وات در رفسنجان به صورت دو منظوره برای کسانیکه خانه و شغل ندارند ایجاد خواهیم کرد .

 

 

برچسب ها:
جلسه شورای اداری مدیرکل کمیته امداد استان کرمان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان