مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مهارت رفسنجان مطرح کرد :

رفسنجان میزبان اولین جشنواره “اشتغال جهادی ،مهارت و همدلی”

  • شناسه خبر: 155791
رفسنجان میزبان اولین جشنواره “اشتغال جهادی ،مهارت و همدلی”

مدیر موسسه کاریابی مهارت رفسنجان گفت : جشنواره”اشتغال جهادی ،مهارت و همدلی ” برای اولین بار در کشور با حضور مسئولین شهرستانی و استانی از ۵ تا ۸ آذرماه در حسینیه علی اباد رفسنجان برگزار می شود

خانه » اقتصادی » رفسنجان میزبان اولین جشنواره “اشتغال جهادی ،مهارت و همدلی”

مژده سرچشمه پور مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مهارت در گفتگو با خانه خشتی از برگزاری جشنواره “اشتغال جهادی ،مهارت وهمدلی “برای اولین بار در کشور خبر داد و اظهار داشت :این جشنواره با حضور مسئولین شهرستانی و استانی از ۵ تا ۸ آذرماه در حسینیه علی اباد رفسنجان برگزار می شود .

وی هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش اشتغال در رفسنجان عنوان کرد و گفت :نرخ بیکاری در رفسنجان افزایش یافته است با برگزاری این جشنواره افراد با فرصت های شغلی مناسب آشنا می شوند و زمینه خود اشتغالی برای آنها فراهم می شود .

سرچشمه پور تصریح کرد :این جشنواره با همت موسسه کاریابی مهارت وآموزشگاه پیام مهارت شهرستان برگزار خواهد شد .

وی اضافه کرد :افراد جویای کار با استعداد یابی و براساس مهارتی که دارند مشغول کار خواهند شد و افراد فاقد مهارت هم با آموزش دوره های مهارت ،مهارت های لازم را فرا می گیرند .

مدیر موسسه کاریابی مهارت رفسنجان بیان داشت :بیشتر وامهایی که سالیانه برای اشتغال به رفسنجان اختصاص می یابد جذب نمی شود برخی افراد از این وامها آگاه نیستند با اطلاع رسانی به عموم مردم و همکاری که با ادارات مختلف داریم افراد می توانند این وامها را دریافت نمایند .

وی ادامه داد:کسانیکه بخواهند چنین وامهایی را برای راه اندازی شغل دریافت کنند ازطریق مشاوره تخصصی و آموزش مدیریت کسب و کار مورد بررسی قرار می گیرند و زمینه اشتغال برایشان فراهم خواهد شد .

سرچشمه پور خاطرنشان کرد: همچنین کارفرمایان می توانند از یک سری تسهیلات بانکی استفاده نمایند راه های مختلف را برای آنها پیشنهاد می دهیم و یک سری طرح مشوق بیمه ای برای آنان در نظر داریم.

مدیر موسسه کاریابی مهارت رفسنجان با بیان اینکه باید با رویکرد جهادی ،همراه و همدل در راه اشتغال شهرستان گام برداریم تا اشتغالی پایدار داشته باشیم گفت:برخی ادارات مانند اداره کار شهرستان و مجموعه فنی و حرفه ای و شهرداری در برگزاری این جشنواره با ما تعامل دارند .

سرچشمه پور بیان داشت :در کنار این جشنواره یک سری پلان های تخصصی اشتغال در خصوص کارآفرینی و کسب و کار، اشتغال های پایدار ،پلان ترویج کشت جایگزین در رفسنجان ،صنایع دستی و تولید کارهای تلفیقی برای ورود به بازار کار و مشاغل خرد به صورت خانگی ،پلان جشن تولد شهدا ، همچنین پلان آموزش شهروندی به همت شهرداری و بازیهای بومی و محلی برگزار خواهد شد .

 

 

 

برچسب ها:
اشتغال پایدار جشنواره اشتغال جهادی موسسه کاریابی مهارت
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان