نشست صمیمی رئیس کمیته امداد کشور با کارکنان کمیته امداد امام(ره) رفسنجان / تصاویر

  • شناسه خبر: 129486
نشست صمیمی رئیس کمیته امداد کشور با کارکنان کمیته امداد امام(ره) رفسنجان / تصاویر

ظهر امروز نشست صمیمی رئیس کمیته امداد کشور با مسئولین شهرستان رفسنجان در محل کمیته امداد امام(ره) این شهر با حضور پرسنل کمیته صورت گرفت.

خانه » اجتماعی » نشست صمیمی رئیس کمیته امداد کشور با کارکنان کمیته امداد امام(ره) رفسنجان / تصاویر

به گزارش خانه خشتی ،ظهر امروز نشست صمیمی رئیس کمیته امداد کشور با مسئولین شهرستان رفسنجان در محل کمیته امداد امام(ره) این شهر با حضور پرسنل کمیته صورت گرفت.

امیر حسینی رئیس کمیته امداد امام (ره) رفسنجان در این نشست اظهار داشت:رفسنجان با جمعیت ۳۱۱ هزار نفر ، ۸۲ هزارو ۱۱۰ خانوارو ۷۰ هزار اتباع افاغنه  شهرت دارد .

وی به حضور فعال رفسنجانیها در اول انقلاب اشاره کرد و  تصریح کرد :مردم رفسنجان از بعد سیاسی و اجتماعی همیشه و همه وقت از اول انقلاب فعال بودند ،کمکهای مردم و همچنین مرحوم شیخ محمد هاشمیان در جنگ تحمیلی مشهود است .

امیرحسینی با بیان اینکه هزار شهید در رفسنجان وجود دارد گفت :۴ هزار و ۲۷۵ خانوار مددجو و ۶۰۳ نفر دانش اموز و ۱۳۱ نفر دانشجو و طلاب تحت پوشش کمیته داریم و رفسنجان سومین شهرستانی است که کلیه اعتبارات بانکی را جذب کرده است .

در ادامه مهندس انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان به وجود مثمر ثمر خیرین دراقدامات عمرانی شهرستان اشاره کرد و گفت :وجود خیرین در ساخت سازهای شهرستان ستودنی است و این فعالیتها  از گذشته تا به امروز از خودشان،فرزندان انها و نسلهای بعدی انهاانتقال داده می شود.

وی افزود :شرایط اقلیمی حاکم و وجود تک محصولی بودن این شهرستان باعث شده است که ما سخت ترین شرایط تولید را در شهرستان داشته باشیم .

انارکی بیان داشت:مردم رفسنجان مردم مطالبه گری نیستند ما انتظار داریم در بحث کمیته امداد و مددجویان به این شهرستان کمک شود .

وی ادامه داد :شهرستان انار را میتوان با وجود مددجوی کم به عنوان پایلوت شهر بدون مددجو انتخاب کنیم و مطمنئا با وجود شما تحولات عده ای در این شهرستان صورت می گیرد .

 

 

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان