حجت الاسلام رمضانی پور در گفت و گو با خانه خشتی انتخابات را امری مقدس دانست و از مردم ولایی شهرستان رفسنجان برای حضور گسترده پای صندوق های رای در فردا 29 اردیبهشت ماه دعوت نمود.

وی اظهار داشت: انتخابات فرصتی است که اگر از دست برود ممکن است دیگر زمانی برای جبران آن نباشد.

رمضانی پور ادامه داد: شایسته است همه افراد واجد الشرایط پای صندوق های رای حاضر شوند و همراه با آگاهی رای خود در صندوق ها بیاندازند.

امام جمعه رفسنجان انتخاب فرد اصلح را هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم شوراهای اسلامی شهر و روستا ضروری برشمرد و بیان داشت: مردم باید دقت کنند فردی را انتخاب کنند تا تنگناهای بوجودآمده و مشکلاتی را که بوجودخواهد آمد برای کشور بگشاید و فردی را انتخاب کنند که مبانی و معیارها مدنظر رهبر فرزانه انقلاب را بیان کرده باشد.

وی تصریح کرد: افراد با انتخاب فرد اصلح به دور از اغراض سیاسی حزبی و قومی حجت را میان خود و خدای خویش تمام می کنند.

رمضانی پور خاطر نشان کرد: شایسته است تا افراد کارآمد و توانمند برای ریاست جمهوری و شوراهای انتخاب شود.

امام جمعه رفسنجان گفت: مردم با حضور حماسی و اگاهانه خود موجب اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی و خوشنودی قلب امام زمان(عج) و رهبر فرزانه انقلاب و روح بلند امام راحل و شهدا خواهند شد.

وی به فرمایشات روز گذشته رهبر فرزانه انقلاب در جمع هزاران نفری مردم اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند انتخابات باید همراه با امنیت صلابت و اقتدار نظام باشد همه باید این معنا را درک نمایند؛ هرکس از صندوق های رای بیرون می آید همه باید قانون را تمکین کنند و نتیجه را بپذیرند.

رمضانی پور با بیان اینکه نیروهای انتظامی نظامی و امنیتی مراقب هر حرکت فتنه انگیزی هستند خاطر نشان کرد: ملت ایران از فتنه 88 درس بزرگی گرفت و دیگر اجازه فتنه انگیزی به هیچکس را نخواهد داد.