فرماندار رفسنجان در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب و مطبوعات تأکید کرد:

پیشرفت بیشتر حاصل ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین توسط رسانه هاست

 • شناسه خبر: 84862
پیشرفت بیشتر حاصل ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین توسط رسانه هاست

ملانوری ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین را کار اهالی رسانه دانست و آن را در استفاده بهتر از منابع و پیشرفت بیشتر مؤثر خواند.

خانه » آخرین اخبار » پیشرفت بیشتر حاصل ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین توسط رسانه هاست

ملانوری فرماندار رفسنجان در حاشیه برپایی نمایشگاه کتاب و مطبوعات در گفت و کو با خبرنگار “خانه خشتی“، با ابراز خرسندی از فرصتی که برای توسعه فرهنگ مطالعه ایجاد شده است، از اداره ارشاد، اهالی رسانه و مطبوعات و همه کسانی که در برگزاری نمایشگاه همکاری کردند، تشکر کرد.

وی در بیان نظر خود نسبت به پایگاه خبری “خانه خشتی“، با بیان اینکه فضاهای مجازی و الکترونیکی و سایت ها به حوزه اطلاع رسانی و مطالعه کمک می کنند، اظهار کرد: سایت “خانه خشتی“، در یکی دو سال اخیر که توفیق خدمت در رفسنجان و آشنایی با آن را دارم ، الحمدالله تلاش خیلی زیادی برای حضور در همه محافل و اطلاع رسانی به مردم دارد و مخاطبین خوبی هم جذب کرده است.

فرماندار رفسنجان از فعالیت شفاف، صحیح و با اخلاق حرفه ای همه پایگاه ها و نشریات و اهالی رسانه در انعکاس واقعیات اجتماع به مردم ابراز امیدواری کرد و افزود: هر چه مردم از اقدامات اطراف خود اطلاع بیشتری داشته باشند، به نظام، حکومت و خدمتگزاران خودشان اعتماد بیشتری کرده و به نظام امیدوارتر می شوند.

نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۴)

حمید ملانوری شفاف سازی و بیان واقعیات در حوزه خبر را بسیار مهم تلقی کرد و گفت: رسانه ها، نشریات و پایگاه های خبری می توانند مردم را با قوانین و مقررات آشنا کرده و در مقابل خدمتگزاران مردم، دولت، دستگاه های اجرایی و سازمان ها و نهادهای مردمی را با خواسته ها و انتظارات مردم آشنا کنند.

وی ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین، نهادها و مجریان و نهادهای خدمتگزاری و کار اهالی رسانه دانست و آن را در استفاده بهتر از منابع و پیشرفت بیشتر مؤثر خواند و تصریح کرد: قطعاً مردم اگر صداقت و شفافیت ببینند، اعتماد بیشتری پیدا کرده و خودشان پای کار می آیند.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه نظام امروز بیشتر از هر زمان به حضور باشکوه مردم نیاز دارد، به دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان اشاره کرد و گفت: یکی از نمادهای حضور باشکوه مردم عرصه های انتخابات است که نشان دهنده پشتیبانی مردم از نظام بوده و باعث نابودی دشمنان می شود.

ملانوری خواستار تلاش در حوزه آماده سازی فضاهای رقابتی و انتخاباتی برای برگزاری سالم انتخابات شد و افزود: باید در جهت اعتمادسازی تلاش کنیم و برای حضور باشکوه مردم در هفتم اسفند ماه پای صندوق های رأی در آن ها انگیزه ایجاد کنیم تا حماسه سیاسی بزرگ توسط ملت خلق و برگ زرین دیگری بر افتخارات مردم افزوده شود؛ نقش رسانه ها در این قضیه خیلی مهم است.

برچسب ها:
انتخابات خانه خشتی رسانه رفسنجان فرماندار کتاب مطبوعات
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مردمی

  مردم که خودشان را ثلبت کرده اندهانده که مسولین که خواسه مردم را در یابند مثل جاده نوق-رفسنجان ۲-راه آهن سراسری

  امید

  خبر ده روز پیش و میزارین این که دیکه خبر سوخته حساب میشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اخبار تازه و دقییق خخخخخخخخخختتتتتتتت بهتره بکین کهنه و فرسوده خخخخخخخخخخخخ
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان