واکنش نماینده مردم رفسنجان در مجلس به اظهارات توهین آمیز رهامی:

شما بروید سراغ همکارانتان در مجلس ششم/با تهمت نمیتوانید نماینده شوید/چهره ی واقعی خود را به مردم نشان دهید

 • شناسه خبر: 74116
شما بروید سراغ همکارانتان در مجلس ششم/با تهمت نمیتوانید نماینده شوید/چهره ی واقعی خود را به مردم نشان دهید

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: نفاق را کنار بگذارید، اگر صادقانه به مردم بگویید که دنبال تضعیف رهبری و شورای نگهبان و شورای کردن رهبری هستید آن وقت ببینید با برملا شدن واقعیت ها چه کسی به شما رای خواهد داد.

خانه » آخرین اخبار » شما بروید سراغ همکارانتان در مجلس ششم/با تهمت نمیتوانید نماینده شوید/چهره ی واقعی خود را به مردم نشان دهید

حسین آذین نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با “خانه خشتی“، در واکنش به اظهارات توهین آمیز محسن رهامی رئیس کمیته انتخابات اصلاح طلبان، به مجلس و خانه ملت، نمایندگان این دوره مجلس شورای اسلامی را از پاکدست ترین نمایندگان دانست و گفت: ما هم قبول داریم نماینده دزد نمی تواند وارد مجلس شود، نماینده ای که نظام را قبول ندارد و فتنه گری می کند، نماینده ای که در برهه ای از زمان نظام را به کف خیابان آورد نمی تواند به مجلس برود.

وی افزود: نماینده ای که وارد مجلس شده از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده است و دیگر این اتهامات جایگاهی ندارد، نمایندگان مجلس مورد تایید رهبری هستند.

آذین خاطر نشان کرد: با اتهام زنی نمی شود به نمایندگی مجلس رسید ، آقایان اگر دل در گرو نظام دارند اخلاق را رعایت کنند و خدمات خود را بگویند نه اینکه تهمت بزنند، مردم به خدمات و اعتقادات در زمینه منافع ملی و در خط رهبری رای می دهند.

وی تصریح کرد: این حضرات قافیه را باختند و در انتخابات وضعیت خوبی ندارند و می خواهند با فرار رو به جلو کسب رای کنند و تنها معاندین نظام به دنبال خطی فکری آنها هستند .

آذین خطاب به رهامی گفت: شما بروید و بگویید در مجلس ششم چه اقداماتی انجام دادید، آنهایی که الان خارج نشین هستند و فساد اخلاقی کردند را معرفی کنید بروید سراغ همکارانتان در مجلس ششم و ببنیند چه کارهایی کردند.

وی افزود: شما بهتر است به سابقه رفقای خودتان که مفاسد اقتصادی داشتند مراجعه کنید و آنها را به مردم معرفی کنید شما بروید امثال فاضل خداداد و شهرام جزایری را دریابید که به چه کسانی کمک کردند؟ ببینید چه کسی در فتنه ۸۸ از عربستان پول گرفت و یا بنیاد سرس از کجا ها کمک مالی گرفت؟

وی ادامه داد: صادقانه بگویید که در وجودتان چه می گذرد نه با نفاق پیش روید؛ اگر صادقانه به مردم بگویید که دنبال تضعیف رهبری و شورای نگهبان و شورای کردن رهبری هستید آن وقت ببینید با برملا شدن واقعیت ها چه کسی به شما رای خواهد داد.

نماینده مردم رفسنجان با اشاره به رسوخ نوعی نفاق در بعضی افراد و سیاسیون تصریح کرد: این نفاق مانع از ابراز مکنونات آنها می شود، اگر تفکراتشان ابراز شود قطعا مردم جور دیگری با انها برخورد خواهند کرد و طرفدارانشان سلطنت طلبان و از این دست گروه ها خواهند بود.

وی یادآور شد: هر چه به انتخابات نزدیکتر می شویم این صحبت ها شدت پیدا می کند و ما به آنها می گوییم که با اخلاق پیش روند و با اتهام زنی به جایی نمی رسند، آنها بیایند توانمندی های خودشان را بیان کنند نه اینکه الفاظ توهین آمیز بکار برند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • شهروند دلسوز

  ۱۴ شهریور با تشکر از جناب آقای دکتر آذین نماینده محبوب شهرمان

  فلانی

  درجواب به یه نفر مگر اقای دکتر حرف نادرستی زدند حرف ایشان حق است حالا در بازیهای سیاسی چه تعبیر می شود نمی دانیم واهلش هم نیستیم مهم این است که اکنون واقعیت را گفتند

  ?

  باتشکر از نماینده محترم شهرمان که مواضع صریح خوذ رابیان کردند

  یه نفر

  آقای دکتر امیدوارم چند چیز هیچوقت یادتان نرود: ۱- خلوصتان در ورود به جبهه ها ۲- دیدگاههای شما و هم بندانتان در دوران اسارت و یاد شهدا ۳- ندانم کاریهای صولگرایان با مدیریت احمدی نژاد که شما هم در برهه ای هم سو با آنها بودید ۴- و مهمترین مورد یادتان نرود که با رای چه کسانی به مجلس راه یافتید.اکثریت اصولگرایان رفسنجان به شما رای ندادند.عمده رای شما در غیاب گزینه اصلاح طلبان از جانب اصلاح طلبان و گروههای خاکستری بود جناب دکتر در سلامت اجتماعی و اقتصادی شما هیچکس شکی نیست.ایمان خود را بخاطر کسانی که با سیاسی کاری شما را در انتخابات گذشته فروختند و جانب دیگران را گرفتند ضایع نفرمایید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان