جوانان و ورزشکاران با بصیرت تمام در انتخابات شرکت می‌کنند

  • شناسه خبر: 520
جوانان و ورزشکاران با بصیرت تمام در انتخابات شرکت می‌کنند

خبرگزاری فارس: وزیر ورزش و جوانان گفت: جوانان و ورزشکاران با بصیرت تمام و همت قوی در انتخابات شرکت می‌کنند. به گزارش خبرگزاری فارس، محمد عباسی در مراسم افتتاح نمایشگاه حماسه حضور که به منظور ارتقای حضور حداکثری جوانان برپا شده است، اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموند مسئولان، مردم و تمامی اقشار […]

خانه » اجتماعی » جوانان و ورزشکاران با بصیرت تمام در انتخابات شرکت می‌کنند

خبرگزاری فارس: وزیر ورزش و جوانان گفت: جوانان و ورزشکاران با بصیرت تمام و همت قوی در انتخابات شرکت می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، محمد عباسی در مراسم افتتاح نمایشگاه حماسه حضور که به منظور ارتقای حضور حداکثری جوانان برپا شده است، اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموند مسئولان، مردم و تمامی اقشار جامعه باید تلاش کنند تا بستر حضور حداکثری در انتخابات فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ملت شریف ایران خصایص بسیار نیک و مردانگی برجسته تاریخی را در ابعاد متعدد به خود اختصاص داد و یکی از ویژگی های این مردم عزیز بصیرت آن‌ها نسبت به نیازهای داخلی کشور و همینطور در پاسخ به دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: امام راحل در تاکیدات خود، وحدت‌آفرینی و نقش وحدت‌آفرینی انتخابات را به عنوان امر همیشگی و راهبردی به ملت ارائه فرمودند و از آن زمان تاکنون، ما حدود ۳۳ انتخابات برگزار کردیم و ملت در تمامی این سال‌ها به خوبی توانست حماسه حضور خود را قوی، گسترده، امیداور‌کننده و با بصیرت نشان دهد.

عباسی گفت: ما برجستگی انسانی ملت مان را در افق بلند بینش جوانان مان می بینیم و انشاالله در انتخابات این دوره نیز جوانان و ورزشکاران ما با بصیرت تمام و همت قوی در انتخابات شرکت خواهند کرد و پاسخ دشمنانی را که قاتلان جوانان دانشمند هسته‌ای ما هستند و همچنین یاوه‌گویانی که در آستانه هر انتخاباتی تلاش دارند ملت ما را مایوس کنند، به خوبی می‌دهند.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: قطعا جوانان ایرانی مثل همیشه توفنده ظاهر می‌شوند و بار دیگر درخشش و حماسه‌آفرینی آنها در کشور نمایان خواهد شد.

برچسب ها:
جوانان و ورزشکاران با بصیرت تمام در انتخابات شرکت می‌کنند
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان