استقبال از کتاب «عباس دست طلا»

  • شناسه خبر: 43592
استقبال از کتاب «عباس دست طلا»

۳هزار نسخه دیگر از چاپ چهارم کتاب «عباس دست طلا» با همان ویرایش و طرح جلد قدیمی از سوی نشر فاتحان منتشر و روانه بازار نشر شد.

خانه » آخرین اخبار » استقبال از کتاب «عباس دست طلا»

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از  فارس، چندی پیش نشر فاتحان خبر از انتشار چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» را داده بود که به دلیل نگارش مقدمه دوم و بازنگری مجدد آن توسط «محبوبه معراجی‌پور» نویسنده این اثر، چاپ و انتشار آن به تعویق افتاد.

در این راستا انتشارات فاتحان به دلیل پرمخاطب بودن کتاب «عباس دست طلا» مجبور به انتشار ۳ هزار نسخه از چاپ چهارم این کتاب شد که اکنون این کتاب با همان قیمت قبلی و با ارائه تخفیفاتی منتشر و روانه بازار نشر شده است.

به گفته حسین مؤذن مدیر بازرگانی نشر فاتحان، استقبال از کتاب «عباس دست طلا» بسیار خوب است به گونه‌ای که انتظار کشیدن برای چاپ پنجم با اصلاحات و افزودن مقدمه دوم نویسنده را برای مخاطب جایز ندانستیم؛ به همین منظور ۳ هزار نسخه دیگر از این کتاب را منتشر و به مخاطبان این عرصه، ارائه کردیم.

13930303000962_PhotoL

بر اساس این گزارش، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره کتاب «عباس دست طلا» به بیان مطلبی پرداختند که در پشت جلد این کتاب آورده شده است که در ذیل از خاطرتان می‌گذرد: این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه‌کاری‌ها خاطرات می‌گیرند، این هم کار خیلی خوبی است.

ما دو جلد از این کتاب‌های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات (گفته) خواندم. خیلی خوب بود انصافاً، مخصوصاً کتاب ایشان، هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می‌دید. خداوند انشاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر (ص) محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد.»

13930317000653_PhotoL

گفتنی است، نشر فاتحان چاپ چهارم کتاب «عباس دست طلا» داستانی از زندگی حاج عباس علی باقری را برای دومین بار در ۲۷۲ صفحه و با قیمت ۶۰۰۰ تومان منتشر و روانه بازار نشر خواهد کرد.

برچسب ها:
عباس دست طلا
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان