گفت و گوی “خانه خشتی” با جوان ترین عضو شورای اسلامی رفسنجان

  • شناسه خبر: 37898
گفت و گوی “خانه خشتی” با جوان ترین عضو شورای اسلامی رفسنجان

در حاشیه همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران شهرستان؛ خبرنگار “خانه خشتی” با جوانترین عضو شورا نیز گفتگو کرد. مهدی فتحعلی زاده عضو شورای اسلامی روستای عیش آباد و هم اکنون ۲۶ سال دارد. وی در سن ۲۵ سالگی در شورا نام نویسی کرده و هم اکنون دانشجوی رشته الهیات است. وی […]

خانه » آخرین اخبار » گفت و گوی “خانه خشتی” با جوان ترین عضو شورای اسلامی رفسنجان

در حاشیه همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران شهرستان؛ خبرنگار “خانه خشتی” با جوانترین عضو شورا نیز گفتگو کرد.

مهدی فتحعلی زاده عضو شورای اسلامی روستای عیش آباد و هم اکنون ۲۶ سال دارد. وی در سن ۲۵ سالگی در شورا نام نویسی کرده و هم اکنون دانشجوی رشته الهیات است.

وی در خصوص انگیزه حضور در شورا گفت: من بخاطر جوانان روستا آمدم و فکر میکنم پتانسیل آن را داشته باشم که هر کاری از دستم برآید برای این مردم انجام دهم.

P1080747

جوان ترین عضو شورا علت انتخاب بعنوان عضو شورا را سروکار داشتن با مردم عنوان کرد و اظهار داشت: شوراهای قبل برای این روستا زحمت کشیدند ، اما در حدی نبود که مشکلی حل شود.

مهدی فتحعلی زاده مهم ترین مسئله در روستا را شغل افراد دانست و افزود:  حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد مردم این روستا مشغول زغال سوزی هستند و تنها مشکل آنان این است که منابع طبیعی، زمین در اختیارشان قرار نمی دهد و وقتی زمین نباشد کسی نمی تواند امرار معاش کند.

وی با اشاره به بزرگترین مسئله رفاهی که آب روستا می باشد گفت: چندین سال است که این مشکل حل نشده و کسی کاری انجام نداده است.

مهدی فتحعلی زاده در پایان در خصوص مهم ترین کار در سال اقتصاد و فرهنگ گفت: هنوز تصمیم جدی نگرفته ام.

برچسب ها:
جوان ترین عضو شورا خانه خشتی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مهران

    با سلام خیلی خوشحالم از اینکه ی جوان با استعداد و کاری تو روستا داریم خداوند نگهش داره واسه ما و پدر مادرش.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان