باشگاه مس رفسنجان ارث پدری کسی نیست؛

 • شناسه خبر: 179982
باشگاه مس رفسنجان ارث پدری کسی نیست؛

در آستانه آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور متاسفانه عدم تجربه مدیران باشگاه مس رفسنجان این روزها آن ها را دچار حواشی بسیاری کرده است که مقصر اصلی آن نیز خود مدیران باشگاه می باشند.

خانه » آخرین اخبار » باشگاه مس رفسنجان ارث پدری کسی نیست؛

به گزارش خانه خشتی، در هفته های اخیر و پس از کنار گذاشتن بسیاری از بومی ها از جمع کادرفنی و بازیکنان مس و انتخاب حتی مدیران اجرایی و رسانه غیر بومی، هجمه های سنگینی علیه باشگاه مس رفسنجان در رسانه های شهرستان و استان به راه افتاده است، بسیاری مقصر اصلی این حواشی را علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان می دانند، علیزاده که در دوران بازیگری سوابق حضورش در تیم های استان فارس بیشتر از مس رفسنجان است، چند فصل قبل و با حمایت محسن ارسلان رییس هیات مدیره باشگاه وارد تیم های پایه مس رفسنجان شد و پس از عملکرد ضعیف و حواشی بسیار در این تیم ها، مربیگری را کنار گذاشت و وارد عرصه سرپرستی شد، او در سال دوم سرمربیگری علی سامره، سرپرست تیم بزرگسالان بود و در کمتر از پنج هفته بنا به گفته سامره آنقدر حاشیه برای او و تیمش به وجود آورد تا باعث اخراج علی سامره محبوب از مس رفسنجان شد، پس از آن و با حضور میشو کرستیچوویچ این مربی در بدو ورود خود علیزاده را به دلیل شناخت کافی از حواشی و رفتارهای وی، از تیم کنار گذاشت، اما چند ماه بعد مجددا با حمایت ارسلان و یکی دو نفر دیگر از چهره های سیاسی شهر، علیزاده به عنوان معاون فنی باشگاه مس رفسنجان انتخاب شد، وی بر خلاف تخصص و جایگاه خود در هر موردی اظهار نظر می کند و خود را تنها دلیل صعود مس و دیگر نتایج فصل گذشته می داند! وی که تا قبل از انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در تمامی عکس ها و مراسمات تبلیغاتی در کنار نماینده سابق بود، پس از عدم رای آوردن نماینده سابق، با تغییر صد و هشتاد درجه ای به سمت نماینده فعلی چرخش کرد! این روزها علیزاده که از حامیان پر و پا قرص سرمربی تیم می باشد و حتی در مقطعی برای حفظ محمد ربیعی در لیگ برتر و نیز حفظ جایگاه معاونت فنی خود که به دلیل برخی اتفاقات حاشیه ای در فصل گذشته و مخالفت بسیاری از ورزشی ها دچار تزلزل گردیده بود، دست به هر کاری زد! از تشویش اذهان برخی از سیاسیون گرفته تا ارتباط با بسیاری از افراد پایتخت نشین! و حتی تخریب مدیران شرکت مس که در واقع عاملین اصلی موفقیتهای فصل گذشته مس رفسنجان بودند! در نهایت اما امیدوارم آقای علیزاده پاسخگوی این سوالات ما باشد:
١- آقای علیزاده داستان تبانی های شهرداری تبریز و محرومیت یک نیم فصلی شما چه بود؟
٢- آقای علیزاده شما چند سال سابقه بازی در مس رفسنجان داشته اید؟ دو سال؟ یا سه سال؟
٣- آقای علیزاده مشکل شما با بازیکنان بومی چیست؟ چرا اصرار دارید آن ها در تیم نباشند؟
۴- آقای علیزاده چرا شما مصر به کنار گذاشتن مهدی محمدحسینی، محمد کریمی، نادر فتح اللهی و رضا یوسفی از تیم بودید و در نهایت موفق هم شدید؟
۵- آقای علیزاده داستان ریخت و پاش های در هتل های تهران و مجموعه بی کیفیت امیرآباد چیست؟ مسئولیت عقد قرارداد با شما بوده است؟
۶- آقای علیزاده شما با چه سابقه ای مسئول مذاکره با بازیکنان این فصل شدید؟
٧- آقای علیزاده برخی از دلال ها و مدیربرنامه ها در تهران چه نسبتی با شما دارند که مدام از آنها حمایت می کردید؟
٨- آقای علیزاده داستان فاکتورهای ساختگی چنده ده میلیونی در برخی از اردوها چیست؟
٩- آقای علیزاده مشکل شما با علی سامره چیست؟
١٠- آقای علیزاده دلیل درگیری فیزیکی شما با چند نفر از مربیان بومی چه بوده است؟
١١- آقای علیزاده آیا محل اقامت تیم در هتل های پایتخت، فقط برای شما خانوادگیست؟
١٢- آقای علیزاده چرا در فضای مجازی علیه شما کمپین به راه انداخته اند؟
١٣- آقای علیزاده دلیل تعدد نفرات کرجی در مجموعه تیم چیست؟
١۴- آقای علیزاده قرارداد مالی و دریافتی شما در فصل گذشته و فصل پیش رو چقدر بوده است؟
و در نهایت اینکه “آقای علیزاده مشکل شما با رفسنجانی ها چیست؟”
شاید ما بتوانیم جواب این سوال را بدهیم، به نظر شما فردی که سابقه بسیار کوتاهی در تیم فوتبال مس رفسنجان به عنوان بازیکن داشته است! تحصیلات دانشگاهی ندارد! از همه مهمتر یک نیم فصل از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل تبانی و فساد محروم شده است، با بسیاری از بازیکنان و مربیان بومی مشکل و درگیری فیزیکی داشته است! و حتی رگه هایی از پایتخت نشینی و غیربومی بودن دارد، آیا این شخص صلاحیت حضور در جایگاه معاونت فنی باشگاه مس رفسنجان را دارد؟
به هر حال این روزها حمایت های تمام قد رییس هیات مدیره غیر فوتبالی و غیر ورزشی باشگاه مس از علیزاده، متاسفانه باشگاه مس را تبدیل به ارث پدری عده محدودی کرده است که چشم خود را در برابر تمام واقعیت ها بستند و زرق و برق لیگ برتر برای این چهار پنج مدیر به ظاهر بومی چیزی فراتر از یک رویا و آرزو شده است و امیدواریم مدیران بالادستی و مسئولین دلسوز و واقعی شهر، تا دیر نشده، فکری برای فوتبال و جوانان این شهر کنند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسین

  واقعا خجالت بکشید منافع شما تامین نشده توشط باشگاه مس چرا مس خواهید زمینش بزنید حتما بازیکنی راغالب کنید علیزاده نگذاشته ولی کوبیدن مسولین باشگاه مس کاردرستی نیست من نه راستی هستم نه چپی

  ali

  کثیف تر از رسانه های رفسنجان هیچ جای جهان نمیشه پیدا کرد دست به دست هم دادیم این تیمو زمین بزنین همونطور که شهردار رو فراری دادین
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان