مهمترین شاخصه در ماه رمضان برخورد با روزه خواری و بی حجابی است

  • شناسه خبر: 97517
مهمترین شاخصه در ماه رمضان برخورد با روزه خواری و بی حجابی است

دادستان رفسنجان گفت: در ماه مبارک رمضان مهمترین شاخصه برخورد با روزه خواری و بی حجابی است و هر دوی اینها در این ماه به لحاظ حرمت آن از سوی مردم و فرد خاطی پذیرش بیشتری دارد.

خانه » آخرین اخبار » مهمترین شاخصه در ماه رمضان برخورد با روزه خواری و بی حجابی است

به گزارش خانه خشتی، حسین رئیسی نژاد در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رفسنجان با بیان اینکه در سال گذشته رفسنجان بیشترین برخورد را با روزه خواران داشته است تصریح کرد: ضروری است برای مقابله با اینچنین مسائلی اقدامات عملیاتی صورت گیرد و حضور و نظارت نیروی های بازدارنده در جامعه افزایش یابد.

وی خاطر نشان کرد: قرار است در این ماه مبارک با کمک نیروی انتظامی و بسیج از طریق تذکر لسانی در بحث روزه خواری اقدام عملی صورت گیرد و مجوز لازم از سوی مراجع قضایی صادر می گردد،این امر نیازمند امکانات و حمایت سایر سازمان نیز می باشد.

رئیسی نژاد با بیان اینکه در اوایل ماه مبارک رمضان می توان با روزه خواری برخورد شدید داشت تصریح کرد: پذیرش مردم در این ماه نسبت به سایر ایام بیشتر است و نباید گذاشت که عده ای گستاخانه در محیط عمومی دست به روزه خواری بزنند.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رفسنجان

وی افزود: در زمینه اغذیه فروشی ها و مکان های عرضه موارد خوراکی اصناف می تواند در کنار مقرارت خاص نظارت را افزایش دهد تا نتیجه بخش باشد.

دادستان رفسنجان تصریح کرد: نیاز نیست در ماه مبارک تمامی اغذیه فروشی ها باز باشند بلکه برای رفع نیاز مسافرین و کسانی که غذر دارند می توان مراکز عرضه محدودی آن هم به دور از چشم عابرین فعالیت نمایند.

وی با بیان اینکه اولین عیب بر میگردد به خود ما که نظارت کاملی را انجام نمی دهیم خاطر نشان کرد: ممکن است برای انجام دهنده کار منکر مهم نباشد و مردم هم شاید هراس دارند هرچند در قانون حمایت از آمران به معروف یکسری مزایا در نظر گرفته شده است که شامل حمایت مراجع مختلف است و می طلبد که مسئولین مربوطه نظارت ها را بیشتر کنند.

وی یاداور شد: در ماه مبارک رمضان مهمترین شاخصه برخورد با روزه خواری و بی حجابی است و هر دوی اینها در این ماه به لحاظ حرمت آن از سوی مردم و فرد خاطی پذیرش بیشتری دارد.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • یاحیدر

    سلام اینها همه حرف است تا آشیخ محمد وکیل در توکیل بود کسی جرات میکرد روزه بخورد مثل ژنرالهای ارتشی یک مانتویی تو رفسنجون پیدا نمیشد.روحش شاد و یادش گرامی
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان