گزارش/

ادامه سوء مدیریت فرهنگی در دانشگاه ولی عصر(عج)/ تناقض گفتار با عمل مسئولان + فیلم

 • شناسه خبر: 97094
ادامه سوء مدیریت فرهنگی در دانشگاه ولی عصر(عج)/ تناقض گفتار با عمل مسئولان + فیلم

مسئله ای که بسیار در سطح دانشگاه ها مهم است مقوله فرهنگ می باشد. این انتظار می رود که مسئولان تصمیم گیرنده هم درک درستی از مسائل فرهنگی داشته باشند و هم شهامت در تصمیم گیری. متأسفانه مسئله فرهنگ بسیار دست خوش سیاست بازی ها شده است .

خانه » آخرین اخبار » ادامه سوء مدیریت فرهنگی در دانشگاه ولی عصر(عج)/ تناقض گفتار با عمل مسئولان + فیلم

 همواره یکی از موضوعاتی که پایگاه خبری خانه خشتی حسایت خاصی بر روی آن داشته است مسائل دانشگاه های شهرستان و علی الخصوص اتفاقات فرهنگی و سیاسی آنها بوده است و برخلاف فضا سازی و شعار مسئولان همواره مورد تهاجم قرار گرفته ایم. در اندیشه بزرگان این نظام آمده است که اگر دانشگاه اصلاح شود جامعه اصلاح می شود همواره دانشگاه را مبدأ تحولات دانسته اند. دانشگاهی مورد نظر است که آمیخته با فرهنگ اسلامی ایرانی بوده و همواره خود مدافع ارزشها و حدود باشد. در این باره بسیار می توان صحبت نمود. و اما مسئله ای که بسیار در سطح دانشگاه ها مهم است مقوله فرهنگ می باشد. این انتظار می رود که مسئولان تصمیم گیرنده هم درک درستی از مسائل فرهنگی داشته باشند و هم شهامت در تصمیم گیری. متأسفانه مسئله فرهنگ بسیار دست خوش سیاست بازی ها شده است تا جایی که شاهدیم بعضی گروه های سیاسی  فرهنگ  را بازیچه سیاست بازی های خود و ابزاری برای رسیدن به اهداف خود کرده اند و تلاش کرده اند با رواج فرهنگ نا درست مردم را از دغدغه ها اصلی خود به دور نگه دارند.

– در ادامه برای روشن تر شدن موضوع  صحبت های رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای مرور می کنیم:

اینکه ما بیاییم دانشجوها را به خیال خودمان برای نشاط بخشیدن به محیط دانشجویی، به اردوی مختلط ببریم یا کنسرت موسیقی در دانشگاه تشکیل بدهیم، جزو غلط‌ترین کارها است. برای تحرّک دانشجویی و تلاش دانشجویی و نشاط دانشجویی، راه‌های دیگری وجود دارد؛ آنها را به گناه نباید کشاند، آنها را به سمت شکستن پرده‌های تقوا -که خوشبختانه جوان متدیّن امروزی بر حفظ آن اصرار دارد- نباید کشاند؛ آنها را به سمت بهشت باید برد، نه به سمت دوزخ. بله، این کارها در دانشگاه‌ها اصلاً وجهی ندارد. امروز نبایست اجازه این کارها داده بشود؛ اینها خلاف آزادی‌خواهی نیست، انجام این کارها نشانه‌ی میل به آزادی و آزادی‌خواهی نیست. اینها همان چیزهایی است که دشمنان جامعه‌ی ایرانی و جامعه‌ی مسلمان و تمدّن اسلامی و دشمنان خصوص دانشجوی ایرانی، دنبال میکنند برای اینکه نگذارند از بین اینها شهریاری‌ها درست بشوند، از بین اینها دکتر چمران‌ها درست بشوند؛ آنها با طهارت زندگی کردند، با تقوا زندگی کردند. ۱۳۹۴/۰۴/۲۰

در جای دیگر ایشان فرمودند:

عزیزان من! فرهنگ از اقتصاد هم مهم‌تر است. چرا؟ چون فرهنگ، به معنای هوایی است که ما تنفّس میکنیم؛ شما ناچار هوا را تنفّس میکنید، چه بخواهید، چه نخواهید؛ اگر این هوا تمیز باشد، آثاری دارد در بدن شما؛ اگر این هوا کثیف باشد، آثار دیگری دارد. فرهنگ یک کشور مثل هوا است؛ اگر درست باشد، آثاری دارد. فرهنگ یعنی باورهای مردم، ایمان مردم، عادات مردم، آن چیزهایی که مردم در زندگی روزمره با آن سر و کار دائمی دارند و الهام‌بخش مردم در حرکات و اعمال آنها است؛ فرهنگ این است؛ این پس خیلی اهمّیّت دارد. ۱۳۹۳/۰۱/۰۱

– در نظر داشته باشید در یک جنگ تمام عیار قرار گرفته اید و دارای یک مرکز مجهز کنترل و فرماندهی جنگ باشید. قرار است در آنجا مستقر شوید. قبل از رسیدن شما دشمن موفق می شود هوای آن مرکز را آلوده کند! چه اتفاقی رخ می دهد؟ ممکن از آن مرکز کارکرد خود را از دست دهد، کارکرد مورد نظر نداشته باشید و یا اصلا جبهه خودی را مورد هدف قرار دهد.

بایستی همواره در جای جای دانشگاه شاهد جاری بودن فرهنگ اسلامی ایرانی باشیم. در کلاس درس، آزمایشگاه، برنامه های مختلف و… . این از الزامات یک دانشگاه اسلامی است. خوب با مقدمه ای که ذکر شد بسیار مشخص است که خطوط قرمز برنامه های فرهنگی به چه معنا است. پیش پا افتاده ترین کار در بحث برنامه های فرهنگی برگزاری جشن هایی با مورد توجه قرار دادن هیجانات جوانی و درست برعکس آنچه که باید اتفاق بیافتد. هیچ کس مخالف نشاط نیست و اما جای تأسف دارد که به اسم نشاط برنامه های تقلبی را به نسل جوان دانشگاهی ارائه شود. برنامه هایی ارائه می شود که هر کسی قابلیت اجرای آن را دارد و نیاز نیست پسوند فرهنگی و کارشناس را یدک کشد.

– یکی از مسائلی که همواره مورد تاکید قرار گرفته بحث موسیقی در دانشگاه و عدم ترویج آن است. عدم ترویج موسیقی خود تعریفی دارد. متآسفانه ما شاهد آن هستیم که بعد از اعلام موضع در باب کنسرت های موسیقی یا اساسا این برنامه نام خود را تغییر داده است و برگزار می شود و یا در قالبی دیگر. باید به این نکته توجه داشت که کنسرت موسیقی خود بخشی از پروژه ترویج موسیقی است و نه همه آن. تفاوتی نمی کند برگزار کنند که باشد. خواه انجمن، خواه جامعه و یا بسیج. آقایان شما یا خودتان را به خواب زده اید و یا اینکه دیگران را قصد پاک کردن صورت مسئله را دارید و شاید بیش از این از دستتان بر نمی آید. البته با ذکر این مسائل به ذهن انسان کم اطلاع و نادان و یا مغالطه می رسد که شما برخورد حذفی به موسیقی در دانشگاه دارید. خیر، بایستی با دقت نظر و با رعایت اصول و عدم زیاده روی و افراط موسیقی انتخاب شود و پخش. استفاده از موسیقی آدابی دارد، کمی توان و اطلاعالت خود را افزایش دهید. در ادامه کلیپ هایی را مشاهده می کنید که با فرهنگ اسلامی ایرانی ما هیچ همخوانی ندارد. اینکه در یک برنامه فرهنگی دانشگاه عروسکی بر روی صحنه برقصد با چه چیز همخوانی دارد؟

 

– دکتر دهقان رییس دانشگاه ولی عصر(عج) در گفت و گو با مهراور بیان نمودند که هر چه در بخش جوانان فعالیت انجام شود کم است زیرا تهاجمات فرهنگی جوانان را نشانه گرفته است. جناب رئیس رقص عروسک بر روی صحنه، استفاده از موسیقی های نا مناسب برای جمع دانشجویی خود بخشی از تهاجم فرهنگی است. این تناقض از گفتار تا عمل شما مشاهده می شود.

در جایی که دیگر شما بیان می کنید که اگر معیار جناحی در جابجایی ها مدنظر قرار داده شود خیانت است و مشاهده می شود که اتفاقا اولین تغییر شما در بین معاونین، معاون  فرهنگی و اتفاقا دلیل آن هم همین جناح و جناح بازی ها و نتیجه آن این می شود که مشاهده می شود. معاون فرهنگی به گفته اکثر متخصصین فرهنگی بی غرض شهرستان مناسب ترین فرد برای آن پست بود. و یا در حراست.

هفته نامه مهرآور رفسنجان-گفت و گو با رئیس دانشگاه ولیعصر

هفته نامه مهرآور رفسنجان-گفت و گو با رئیس دانشگاه ولیعصر

مصاحبه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان با گاهنامه رصد

مصاحبه رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان با گاهنامه رصد

– جناب آقای فصیحی هرندی در موضع گیری روشن عرض کردن که دنبال برگزاری کنسرت نبوده ایم و نیستیم و ضرورتی هم ندارد. بزرگوار بهتر است بدانیم که با عوض کردن نام برنامه، و یا اینکه ترویج به سبکی دیگر و استفاده از موسیقی و برنامه های نمایشی نا مناسب موضوع عوض نمی شود. تناقضی آشکار دیده می شود. همانگونه که ذکر شد، موسیقی بخشی از پروژه غربی ترویج موسیقی در دانشگاه هست.

ایشان در جای دیگر فرمودند که نباید از نقد نشریات ترسید. اما در تناقضی آشکار شاهد این هستیم که تهدید می کنند که اجازه ورود خبرنگار خانه خشتی را به دانشگاه نمی دهیم و در برنامه بعد شاهد این هستیم که از ورود خبرنگار جلوگیری می شود. حال سوال اینجاست که با این عمل مسئله حل می شود؟

البته از ایشان به عنوان یک اصلاح طلب و یا نزدیک به این جریان کمال تشکر را داریم که عرض کردند  بعد از انتخابات ۸۸ عده ای کلمه تقلب را به کار بردند که غلط بود. (منبع: رصد شماره ۷)

مصاحبه معاون فرهنگی دانشگاه ولیعصر با گاهنامه رصد

مصاحبه معاون فرهنگی دانشگاه ولیعصر با گاهنامه رصد

وقتی چنین تناقضات آشکاری دیده می شود به نظر می رسد یا گوینده توان مدیریت ندارد، و یا اینکه به عمداً به رفتار دوگانه دست می زند و شاید تصمیمات در جای دیگری گرفته شده و دیکته می شوند.

– در دانشگاه ها شورایی وجود دارد به نام شورای فرهنگی که خود وظیفه سیاست گذاری، تصویب و نظارت برنامه های فرهنگی دانشگاه را دارد. آقایان دکتر آنجا نشسته اند و بصورت کارشناسانه و تخصصی بررسی می کنند و حال چگونه از دل این بررسی ها اینچنین برنامه های بیرون می آید؟

-شاید این موضوع مطرح شما که برنامه های مذهبی هم در دانشگاه برگزار می شود که برگزار می شود. همانگونه که مشاهده کردید پایگاه خانه خشتی همواره در حد توان انعکاس داده و در آخرین برنامه که به نام مدافعان حرم بود قصد حضور داشت که با ممانعت مسئولین این دانشگاه رو به رو شد. پاسخ این است که اولا جای تشکر دارد، دوماً بفرمایید که کدام برنامه ایده خود مسئولین دانشگاه بوده است(!!!)، و سوماً اگر دانشگاهی که نام منجی عالم بشریت را یدک می کشد و در شهر مذهبی رفسنجان قرار گرفته است چنین برنامه هایی نباشد که بسیار جای تأسف دارد و اما آنجا که بزنگاه هست مسئولین باید خود را نشان دهند که در کلیپ ها مشاهده می شود وگرنه که یادواره شهدا، جلسات سخنرانی مذهبی که خود انجام می شوند. یعنی یک مدیر و کارشناس فرهنگی مهارت، توان و اعتقاد خود را اینگونه وقت ها نشان می دهد. اینکه ما بنشنیم و اساسا بله بگوییم به آن مدیریت فرهنگی نمی گویند. حوزه فرهنگی حوزه حساس و تاثیر گذاری می باشد. ممکن است شما ده برنامه برگزار کنید و اما با یک برنامه و یا حتی آیتم هر ده برنامه را بر باد بدهی و البته اینکه هر برنامه بایستی جزئی از برنامه ریزی فرهنگی و مهندسی فرهنگی باشد.

– و اما طیف مذهبی آن دانشگاه به نظر می رسد در سطحی در انفعال قرار دارند. نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه باید گزارشی بدهد که چه اقداماتی در عدم تکرار یکسری از برنامه ها انجام داده است. بسیج اساتید، رییس قبلی این دانشگاه، معاون فرهنگی سابق و… . با توجه به امکانات و قوانین بنظر می رسد رییس و معاون فرهنگی سابق می توانند موضعی شفاف تر و عملکردی انقلابی تر داشته باشند و شاید فشارهایی از سوی مسئولین وجود دارد و اجازه این کار داده نمی شود. بهتر است اقداماتی انجام شود که شاهد این برنامه ها نباشیم و نه اینکه بعد از آن سوار بر جو شویم و نقی بزنیم.

– تأکید می شود که به دنبال حذف موسیقی نیستیم و اعتقاد داریم استفاده موسیقی در دانشگاه آدابی دارد.

– متآسفانه بعضی وقتی مدیریت فرهنگی و مهندسی فرهنگی این کار بسیار دقیق به افراد سیاسی سپرده می شود و با اداره تامین مالی برنامه ها اشتباه گرفته می شوند. دقت شود بحث تنها موسیقی نیست. و یا همه بحث موسیقی نیست. بحث اصلی ما مدیریت فرهنگ ظرایف و شاخصه های مشخصی است که باید در نظر گرفته شود و یکجا ممکن است خود را در جشن و موسیقی نشان دهد و یک جا در یادواره شهدا.

– تقاضای انتشار فیلم یکسری جشن ها را داریم. قاعدتا در دانشگاه آثار فاخری تولید می شود که می تواند برای جامعه الگویی باشد.

– قابل توجه مخاطبین گرامی، بارها و بعد از هر مطلب از مسئولین این دانشگاه توضیح خواستیم و پیشنهاد دادیم جوابیه بدهند و بدون کم و کاست انتشار می دهیم و زیر بار این موضوع نرفتند متأسفانه و باز هم درخواست می کنیم جوابیه بدهند. اباعی نداریم که اگر اشتباه کرده باشیم اعتراف به اشتباه خود کنیم.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ابوالفضل

  عذرخواهی میکنم لطف میفرمایید این همکارانم همکارانم رو معرفی کنید؟؟ لطفا از همین تریبون پاسخگو باشید

  ابوالفضل

  لطف کنید ریز برنامه هاتون رو بفرمایید

  ابوالفضل

  جناب هرندی میشه تعریفتون رو از بی حرمتی به شهدا بفرمایید؟؟ این شمایید که نباید سر آسوده بر بالین بگذارید

  ابوالفضل

  جایه کارشناس قوی؟؟؟ عزیزان کارشناس خبره فرهنگی رو بدون هیچ دلیلی برداشتن و برای این جا به جایی هیچ دلیلی ندارن اگر درست نگاه کنیم جایه معاون فرهنگیه قوی خالیه

  ابوالفضل

  این انتخاب ها نشان خلاقیت و درایت مسئولان است

  ابوالفضل

  چرا قبل از این اینگونه اتفاقاتی نیفتاد بحث همین جاست دوست عزیز یک مدیر و کارشناس فرهنگی خبره لای قدرت تشخیص داشته باشند باید بدانند که جمع دانشجویی مثل انبار باروته باید بدون که چه گروهی رو دعوت کنن روی سن حرکات موزون انجام نده و مهمتر ازاون باید بتونن احساسات دانشجو رو کنترل کنن

  ابوالفضل

  آقایه هرندی اینه دانشگاه امام زمان (عج) ؟؟؟ خجالت نمیکشین از عملکردتون ؟؟؟ بنده منتظر جواب شما نیستم فقط وفقط بین خود و خدایه خودتون یه حساب کتاب سرانگشتی انجام بدین ببینین آیا به عنوان معاون فرهنگی دانشگاه حاضرین خودتون امام زمان عج رو به برخی جلساتی که برگزار میکنید و یا مجوز برگزاریش رو صادر میکنید ، دعوت کنید و خودتون به عنوان میزبان اونجا حضور داشته باشید؟؟؟

  ابوالفضل

  حاج مجید نیروهای قوی رو قلع و قم کردن الحمدلله هیچ جایه خالی هم احساس نمیکنن چون" همه چی آرومه ....تو به میز دل بستی "

  ابوالفضل

  سلام جناب آقای هرندی آیا حاضر به مناظره هستید؟؟؟

  همشهری

  در ادامه تدابیر فرهنگی این دانشگاه مسئول کارپردازی این دانشگاه در آینده ای نزدیک کارشناس فرهنگی می شود :)))))))))))))))

  دانشجو

  جای خالی یک کارشناس فرهنگی قوی در کنار شما احساس میشه حاج مجید نمی دونم چرا برای جذب اقدام نمی کنید؟

  اگاه

  کریس رونالدو رو هم بخری بیاری تو تیم مربی کاربلد نباشه فایده ای نداره...

  سپید

  چقدر مردم این شهر جالب اند واقعا...آقای جالب معاونت فرهنگی دانشگاه به همه هم جواب میدن!!! با طعنه!!!این مدلی رو ندیده بودیم... ی نصیحت دوستانه اینکه دانشجوهای عزیز نقد منصفانه کنید ....

  کیان

  اقای محترمی که درباره آقای فصیحی هرندی اینگونه اظهار نظر میکنید وقتی که شما هنوز بدنیا نیامده بودید یک مرد از جون خودش گذشت و رفت و از ارزشهایی که شما اسم میبرید دفاع کرد و هشت سال از بهترین روزهای عمرشو تو زندونهای عراق سپری کرد من نه حقوق بگیر آقای هرندی هستم و نه خوش آمد گویشان متاسفانه خیلی راحت تهمت میزنیم و نظر میدهیم بخدا اون دنیا هم هست اگه یک گروه هم اومده و یکی از بازیگرانش رقصی رو انجام داده صد درصد تحت تاثیر تماشاچیان اون حرکت موزون رو انجام داده چون تا اونجایی که اطلاع دارم برنامه های نمایشی قبل از اجرا بازبینی میشوند و این گروه صد درصد این حرکت رو در باربینی انجام نداده است که متاسفانه در داخل شهر ما گروهای نمایشی خنده را با کلماتی معذرت میخوام خر گاو کلپک به زور از تماشاچی میگیرند و گاهی هم میرقصند و نباید ندانسته این کارها رو به اسم آقای هرندی گذاشت چون خیلی دور از معرفت و ادب است اینشاء الله کمی هم بخود بیاییم

  اگاه

  اتفاقا بحث سر این است که ایشان سابقه اسارت خود را خراب نکنند.هرکه را بهر کاری ساختند ملاک وضع حال افراد است مچکر و قدران زحمات و سختی های غیر قابل جبران اسارت ایشان هستیم و اما.... محکم و روشن بیان محکوم کنند بعد هم یک جشن، دو جشن چندین مورد به گونه های مختلف تکرار شده

  21

  خانه خشتیه دیگه.موضوع کم بیاره میره سراغ دانشگاه.

  دانشجوی دانشگاه

  ما که در دانشگاه هستیم و به عینه شاهد موضوعات هستیم علاوه برسو مدیریت در راس مجموعه فرهنگی بیش تر مشکلات را ناشی از ضعف کارکنان و کارشناسان بی تخصص این مجموعه می دانیم واقعا افراد بی تخصصی هستن و اکثر این مشکلات از بی مسئولیتی و بی تدبیری و بی تخصیی اونهاست

  فصیحی هرندی

  سلام برادر و یا خواهر دانشجو آیا واقعا از روی علم و آگاهی از مجموعه برنامه های فرهنگی انجام شده در دانشگاه اینگونه اظهار نظر می فرمایید ؟

  امید

  کاش اقلاً اسم دانشگاه ولی عصر (عج) را برمی داشتن.

  hamid

  واقعا زشت و خجالت آوره که به فاصله ی چند متری قبور شهدای گمنام دانشگا اینجور برنامه هایی برگزار میکنن،دم از شهدا و جنگ میزنن و اینجور کارهایی میکنن

  فصیحی هرندی

  سلام بر برادر حمید دغدغه جنابعالی در خصوص حفظ حرمت شهیدان محنرم و قابل ستایش است . مسلما اگر بی حرمتی به شهدا شده باشد قابل اغماض و گذشت نیست ، اما مهم اینست که صرفا به استناد یک خبر یا برداشت نمی توان این اتهام را به فرد یا افرادی وارد کرد . بررسی فرمایید و اگر به حجت شرعی رسیدید که این اتفاق افتاده و شما به درستی اظهار نظر کرده اید شب با وجدان وخیالی آسوده سر بر بالین بگذلرید . اگر تمایل دارید بنده و همکارانم ریز برنامه های انجام شده را به اطلاع شما می رسانیم و واقعا اگر حجم برنامه های ارزشی که در دانشگاه صورت گرفته را مشاهده بفرمایید یقینا نظرتان متفاوت خواهد شد .

  احمد

  آقای هرندی فضای سالم فرهنگی دانشگاه ولیعصر رو به باد فنا داده اید تا کی میخواهید به این وضع ادامه دهید، شما در آخرت باید جوابگو باشید، ب عنوان یک دانشجو که فضای فاسد فرهنگی این دانشگاه را به چشم دیده ام در آخرت جلو شما را خواهم گرفت. شمایی که توانایی انجام این مسئولیت را ندارید مانده اید که چه کنید، استعفا دهید تا لااقل در برابر شهدایی که دم از همراهی آنها میزنید شرمنده نباشد

  فصیحی هرندی

  سلام برادر احمد شما چرا در آخرت می خواهید جلوی بنده حقیر را بگیرید؟ اگر آگاهانه نقدی بر برنامه های فرهنگی دانشگاه دارید و دغدغه ناسالم شدن فضا شما را وادار به این اظهار نظر نموده بنده و همکارانم منتظر تحلیل مستدل شما از همه برنامه ها هستیم . و اگر نادانسته به دلیل قرار گرفتن در معرض این تحلیل و دیگر تحلیل های خانه خشتی اظهار نظر می فرمایید حاضریم حضورا شما را در جریان برنامه های انجام شده قرار دهیم تا اندکی از بار گناهمان در دیدگاه شما کاسته شود . منظر قدوم شما هستیم .

  دانشجو

  این مشکلات تنها به خود آقای هرندی برنمیگردد متاسفانه بعد از حضور ایشان در فرهنگی جابه جایی هایی در این مجموعه انجام شد که نتیجه ی آن افتضاحات اینچنین در دانشگاه هست، هیچکدام از کارشناس هایی که در این مجموعه فعالیت میکنن تخصص ندارند،دو دانشجو به عنوان کارشناس در این مجموعه درحال فعالیت هستند، و دو کارمند دیگری هم که هستند هیچ تخصصی ندارند. این اشکالات در کنار نگاه سیاسی آقای هرندی به این معاونت این افتضاحات را ب وجود آورده

  فصیحی هرندی

  برادر یا خواهر گرامی شما کهرحتما دغدغه اسلام و انقلاب را دارید ،آیا واقعا از روی علم و آگاهی از مجموعه برنامه های فرهنگی انجام شده در دانشگاه اینگونه اظهار نظر می فرمایید ؟

  محمد

  با عرض سلام بیان این انتقادات در سایت خانه خشتی چه مشکلی را حل می کند شما تمام مسئولین شهر را نقد کنید آیا مشکل حل میشود متاسفانه فضای جشن های حتی در سطح شهر اینگونه هست حتی هیات....که جشن برگزار می کند چنین موسیقی هایی را پخش می کند و بهتر بود شما یک مجموعه را نقد نمی کردید بلکه ارشاد را نقل کنید که چنین گروههایی را تایید می کند .... هرشب چندین مراسم عروسی در سطح شهر است که وضعیت سالن ها تا کاواره تفاوتی ندارد آنها را کی نفد می کند؟ گروه هایی تازه در وقت خواب دیگران تا۲ نصف شب توی کوچه و خیابان بزن و برقص دارند چی؟ آنها مشکلی نیست ؟ فضای فرهنگی شهر را کی قراره نقد کنه ؟ ....گزاشتن فیلم ها کاری غیر اخلاقی است چراشما خانه خشتی؟

  مصطفي

  سایت خانه خشتی برای این موضوع و برای مدیریت شما متاسفم؛ شما کاملا از روی آگاهی ولی با چشمان بسته متاسفانه بازیچه کسانی شده اید که می خواهند از این نمد برای خود کلاهی دست و پا کنند. فقط پیاده نظام هستید، کلاه خود را بالا بگذارید و اطرافتان را بهتر ببینید. من آقای دکتر هرندی را خوب می شناسم و به جرات می توانم بگویم که از ایشان انقلابی تر و ارزشی تر سراغ ندارم. ایشان کسی است که سالهای متمادی از بهترین روزهای عمرش را سر اعتقادات در زندان های بعث عراق شکنجه می شده و حاضر نشده است ذرهای از اعتقادات خود را به امتیازات نانجیبان بفروشد. آبروی مومن مقدس تر از حرمت خانه خداست... والعاقبه للمتقین.

  همشهری

  بفرمایبد خروجی این عملکرد انقلابی چه بوده؟ با عملکرد انقلابی رقص و اواز بدست امده؟ یا ‌شما معنی انقلاب رو نمی دونید یا عملکرد انقلابی سابقه اسارت ایشان بسیار ارزنده اما آن سابقه با این عملکرد همتوانی ندارد مدیریت فرهنگی با بله قربان گو بودن متفاوت است...

  حسین

  با دیدن کلیپ هایی که گذاشتید واقعا متاسف شدم انگار نه انگار که اینجا دانشگاه است. باید بپذیریم که معاون فرهنگی دانشگاه اولا هیچ تخصصی در امور فرهنگی ندارد و ثانیا اصلا برای این معاونت از هیچ نظر آدم مناسبی نیست. اقای دکتر فصیحی پیش از آنکه یک شخصیت فرهنگی باشد یک شخصیت سیاسی است آن هم همه میدانند که از افراطیون جناح اصلاح طلبی است. و روی کار آمدن ایشان فقط بخاطر جناح سیاسی و همسویی فکری با ریاست دانشگاه بود وگرنه همه ی شهر میدانند که دکتر هادوی بهترین شخص برای اداره معاونت فرهنگی بود و انتصاب دکتر فصیحی به جای ایشان یک عمل سیاسی است تا فرهنگی. اینجا تنها چیزی که مهم هست سیاست است نه فرهنگ و نه دین و باید فاتحه ی فرهنگی که سیاست بر آن حکمفرماست را خواند.

  فصیحی هرندی

  سلام برادر حسین بنده اصلا ادعایی در این خصوص ندارم . خوشحال می شوم جنابعالی بفرمایید که در دانشگاه چه نوع کار فرهنگی بایستی انجام شده باشد که ما انجام ندادیم یا مانع انجام آن شده باشیم .

  مصطفی

  خجالت بکشین از رفتار وقیحانون در مورد مسئولین این دانشگاه.چرا آخرت خودتون رو به خاطر دنیای بقیه و حرفای پوچ فدا میکنیین.خدارو شکر که دانشگاه هست تا شما برای کمبود مطلب خودتون از اون سوء استفاده کنید.اینقدر بازیچه دست دانشجویان نشین. انشاالله خداوند به بهترین وجه پاسختون رو بده.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان