موسس اسناد انقلاب اسلامی:

هاشمی فکر می کند اگر نتواند افراد سازش طلب را وارد مجلس کند همه چیز را می بازد/ هدف از حمله به شورای نگهبان وارد کردن افراد سوسول به بدنه نظام است

 • شناسه خبر: 89020
هاشمی فکر می کند اگر نتواند افراد سازش طلب را وارد مجلس کند همه چیز را می بازد/ هدف از حمله به شورای نگهبان وارد کردن افراد سوسول به بدنه نظام است

مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: هاشمی رفسنجانی و افراد وابسته به او فکر می کنند اگر در این انتخابات نتوانند نیروهای سازش طلب ، تسلیم طلب و افراد وابسته به بیگانگان را در مجلس شورای اسلامی و در مراکز حساس …

خانه » آخرین اخبار » هاشمی فکر می کند اگر نتواند افراد سازش طلب را وارد مجلس کند همه چیز را می بازد/ هدف از حمله به شورای نگهبان وارد کردن افراد سوسول به بدنه نظام است

به گزارش “خانه خشتی” ، سید حمید روحانی در گفت و گو با  بوتیا در واکنش به تهدید هاشمی رفسنجانی در خصوص رد صلاحیت برخی از افراد توسط شورای نگهبان مبنی بر اینکه “شیرینی رد صلاحیت‌ها را بر کامشان تلخ می‌کنیم” گفت: با تجربه ای که از جریان فتنه ۸۸ داریم به خوبی می دانیم که هاشمی رفسنجانی در راس فتنه بودند و در حقیقت با نامه بی ادبانه و گستاخانه ی او به مقام معظم رهبری کلید شروع فتنه را زده شد.

هاشمی رفسنجانی و ایادی او به دنبال این هستند که با آمریکا کنار بیایند

مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی ادامه داد: هاشمی رفسنجانی و ایادی او به دنبال این هستند که با آمریکا کنار بیایند و برای این امر و برگرداندن آمریکایی ها به کشور نیاز دارند که سلسله سدهایی را که در جلوی آن ها قرار دادر از میان بردارند چرا که با وجود آن ها نمی توانند راه نفوذ آمریکا را در کشور هموار کنند.

روحانی تصریح کرد: یکی از این سدها مقام معظم رهبری هستندکه مانند کوهی استوار در برابر نقشه ها و ترفند های بیگانه پرستان ایستاده است و اجازه نمی دهند تا پای بیگانگان به این کشور باز شود.

وی مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان را از دیگر سدهای مقابله با نفوذ دشمن خواند و افزود: یکی دیگر از این سدها مجلس شورای اسلامی است که مانند کوهی اجازه نمی دهد خلافکاری ها و قانون شکنی ها انجام بپذیرد و شورای نگهبان  هم که طبق قانون اجازه نمی دهد افراد فرصت طلب و بی اعتقاد به انقلاب،  سازش کار و منحرف به بدنه نظام راه پیدا کرده و رخنه کنند.

این مورخ انقلاب اسلامی اذعان کرد: یکی یگر از سدهایی که این افراد در مقابل خود می بینند نیروهای حزب اللهی،  انقلابی و بسیجی هستند، بنابراین تمام تلاش آن ها این است که این سدها را در هم بشکنند و از سر راه خود بردارند و لذا می بینید که هر روزی یک سازی می زنند و جوی ایجاد می کنند.

هاشمی فکر می کند اگر نتواند افراد سازش طلب را وارد مجلس کند همه چیز را می بازد

روحانی با اشاره به تهدیدات و جوسازی های هاشمی رفسنجانی و ایادی ایشان در بحبوحه انتخابات و هجمه علیه شورای نگهبان، خاطر نشان کرد: اصل قضیه این است که این افراد در مرز مرگ و زندگی قرار گرفتند و فکر می کنند اگر در این انتخابات نتوانند نیروهای سازش طلب ، تسلیم طلب و افراد وابسته به بیگانگان را در مجلس شورای اسلامی و در مراکز حساس کلیدی وارد کنند همه چیز را باختند و تمام نقشه های گذشته آن ها نقش برآب خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد: آن ها به شدت وحشت کرده و سعی می کنند با تهدید و رجز خوانی مسئولین متعهد کشور را بترسانند و نگران سازند و با جنگ روانی برای ایادی خود آوانسی بگیرند.

مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی تصریح کرد: گاهی خود هاشمی رفسنجانی همه مقدسات را زیر سوال می برد و به شورای نگهبان می تازند  که چرا به قانون عمل کرده است و چرا در قانون تبصره تعیین نشده که نورچشمی ها، آقا زاده ها و آدم های سوسول را استثناء قرار دهد؟!

هدف از حمله به شورای نگهبان وارد کردن افراد سوسول به بدنه نظام است

روحانی با بیان اینکه افرادی مثل هاشمی رفسنجانی از این ناراحت هستند که چرا قانون درمورد آقازاده های ان ها اعمال شده است، ابراز داشت: آن ها برای توجیه کارهای خود مراکزی مثل صدا و سیما، سپاه و نمازجمعه که سد راه آن ها هستند را  مورد حمله قرار داده تا از این طریق بتوانند جو را برای یک سلسله فتنه گری و آشوب ها فراهم کنند و از آن طرف مسئولین متعهد را مرعوب سازند و به عقب نشینی وا دارند.

وی تشریح کرد: آن ها همه این چیز ها را در سال ۸۸ تجربه کردند، هم تهدید کردند و هم رجز خوانی، هم اغتشاش آفریدند و هم فتنه به وجود آوردند ولی دیدند که چگونه با هدایت های رهبری و درایت و بصیرت مردم تمام نقشه های آن ها نقش بر آب شد.

مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تهدید و رجز خوانی آن ها تاثیری در مردم ایران ندارد، بیان کرد: در حال حاضر هم نه تهدید و نه اغتشاش آفرینی آن ها نمی تواند ملت ایران را از راه امام و انقلاب باز بدارد چرا که ملت با بصیرت ایران همیشه در صحنه حضور دارند.

تهدید و رجز خوانی ایادی هاشمی زمینه را برای رسوایی خودشان فراهم می کند

روحانی اظهار کرد: این گونه تهدید ها و رجز خوانی ها زمینه را برای رسوایی خودشان فراهم می کند که همه بدانند آن ها نه به قانون، رهبری و امام و نه به انقلاب و اسلام راستین اعتقادی  ندارند بلکه آن ها به دنبال قدرت، ثروت و مقام پرستی  هستند.

وی تاکید کرد: این افراد از آن جایی که می دانند در میان ملت ایران جایگاه و اعتباری ندارند سعی می کنند هر چه بیشتر به بیگانگان وابسته شوند، همانطوری که رژیم شاه این کار را کرد چرا که می دید در بین ملت ایران اعتباری ندارد و می خواست با پشتیبانی آمریکا سلطنت خود را قدرتمند تر کند در حالی که اشتباه کرد و مردم رژیم او را سرنگون کرده و از ایران بیرون کردند.

هاشمی رفسنجانی بداند که جدا کردن راه خود از راه ملت ایران باعث تباهی او خواند شد

مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی تصریح کرد: هاشمی رفسنجانی و ایادی وابسته به او بدانند که اگر راه خود را از ملت ایران جدا کردند که جدا کردند باید منتظر تباهی خودشان باشند و فکر نکنند که آمریکا برای آن ها می تواند پشتیبان مورد اعتمادی باشند.

روحانی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم که متنبه شوند و دست از این فتنه گری ها و جوسازی ها بردارند و به راه ملت برگردند و با آن ها همسو شوند که سعادت دنیا و آخرت همه ما در همین همصدایی با ملت است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
واسط کالا - خرید ماشین در رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ماشو

  سید حمید روحانی در زمان انقلاب و جنگ چه مسئولیتهایی داشته است. که به هاشمی ایراد می گیره.

  ماشو

  اگر هاشمی نبود هنوز اسرای ما در عراق بودند. بعد از هزاران شهید با عراق رفیق شدیم. اخر هر جنگی صلحه.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان