به گزارش خبرنگار “خانه خشتی” مهندس امینی زاده فرماندار رفسنجان در نمازجمعه این هفته شهرستان بین دو نماز حرف هایی را با جنس متفاوت بیان داشت.ایشان با اشاره به این نکته که 5 سال پیش سعادت داشتم تا ابلاغ نوکری خود برای مردم رفسنجان از دست وزیر کشور آقای پور محمدی صادر شود، افزود از آن لحظه تا کنون خدمت صادقانه و بی منت انجام دادم.

امینی زاده گفت همه تلاشم این بوده است تا خدمت صادقانه و بی منت به این مردم کرده باشم تا توشه ای برای آخرت خود کسب کرده باشم.

وی افزود روزی که به رفسنجان آمدم سه محور کاری را برای خود انتخاب کردم، محور اول خدمت صادقانه و بی منت، محور دوم وحدت و سومین محور هم کار و تلاش شبانه روزی و رفسنجانه به کارگاه تولید کار و تلاش تبدیل شده و مردم خوب قضاوت می کنند و فرق خادم و خائن را می دانند.

فرماندار رفسنجان در ادامه مردم را به وحدت دعوت کرد و از آنان خواست متحد باشند و بین صفوف متحد خود اجازه نفوذ ندهند.

امینی زاده خطاب به مردم رفسنجان گفت ممنونم از اینکه من را پذیرفتید و من جز خدمت کردن و نوکری کردن لباسی نپوشیدم و به این افتخار هم می کنم و از هیچ کس هم گله ای ندارم اما امید عفو دارم و از شما مردم عذر خواهی می کنم و امروز آمدم حلالیت بطلبم.

وی گفت از سه گروه خیلی سپاسگزارم، گروه اول مردم که شبانه روز با ما همکاری کردند و ممکن است نتوانسته باشیم خواسته های به حق آنان را براورده کنیم و امیدواریم عفو کنند، ایشان افزود در این 5 سال تا پای جان ایستادم و نگذاشتم حقی از مردم رفسنجان در هیچ جای کشور ضایع شود، گروه دوم همکاران خودم که از آنها هم سپاسگزارم و گروه سوم کسانی که درباره من دانسته و ندانسته حرف زدند، دیوار نویسی کردند، کسانی که شب نامه نوشتند و دل مردم را آزردند و واقعا از مردم عذر خواهی می کنم، از گروهی که حرف هایی درباره من زدند، تهمتی زدند تشکر می کنم شاید این تهمت ها گناه من را کم می کند و آنهایی که نفهمیدند و در مورد من حرف هایی زدند خدایا می بخشم  اما تو هرگونه که صلاح است برای آنها حاصل داشته باش.

ایشان این نکته را هم متذکر شدند که نوز زمان رفتنشان مشخص نیست.

مهندس امینی زاده از مردم رفسنجان خواستند که با فرماندار آینده هم کمال همکاری را داشته باشند و سخن خود را با شعر زیر پایان بردند:

اگر بار گران بودیم و رفتیم/ اگر نامهربان بودیم و رفتیم/ شما با خانمان خود بسازید/ که ما بی خانمان بودیم و رفتیم

فایل صوتی پیوست:امینی زاده