قوانین آزادی بیان در رفسنجان مستقل از بقیه کشور است!!!!

 • شناسه خبر: 54237
قوانین آزادی بیان در رفسنجان مستقل از بقیه کشور است!!!!

اگر انتقاد و انتشار متنی غیر واقع و غیرقانونی است باید در همه کشور غیرمجاز باشد و اگر مطالب در چارچوب مجاز انجام می گیرد، رفسنجان و غیر رفسنجان ندارد.

خانه » آخرین اخبار » قوانین آزادی بیان در رفسنجان مستقل از بقیه کشور است!!!!

به گزارش “خانه خشتی“، سایت دکتر قدیری ابیانه  نوشت: بنده را برای سخنرانی در 9 دی به رفسنجان دعوت کردند. در مراسم نشریه ای توزیع گردید که نقدی بر اقدامات آقای هاشمی، همسر و فرزندانش در جریان فتنه بود.

اولا تلاش کردند نشریه را جمع کنند. ثانیا بعد از آن روز ناشرین و توزیع کننده کنندگان را احضار کردند و توجیهشان این بوده که هرچند انتشار این مطالب در رسانه های گروهی در سایر نقاط کشور مجاز است اما در رفسنجان چون زادگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی است نباید این مطالب منتشر می شد.

با این اوصاف قانون در رفسنجان جدای از قوانین در سایر نقاط کشور است. خوب است قوه قضائیه و مجلس به این امور ورود پیدا کند.

اگر انتقاد و انتشار متنی غیر واقع و غیرقانونی است باید در همه کشور غیرمجاز باشد و اگر مطالب در چارچوب مجاز انجام می گیرد، رفسنجان و غیر رفسنجان ندارد.

تصاویر نشریه به شرح زیر است:

برچسب ها:
اخبار رفسنجان خانه خشتی رفسنجان قدیری ابیانه قوانین آزادی بیان در رفسنجان مستقل از بقیه کشور است!!!!
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • من

  رهبر هم پشتیبان هاشمیان است خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  کمال

  هاشمی اگر پشتوانه رهبری بود و رهبر پشتیبان هاشمی، بعد از فتنه خبرگان رهبری او را از ریاست خبرگان بر نمی داشتند. رهبر خیلی به او لطف کرد تا یک فرصت دیگر به او بدهد تا حداقل در جایگاه ریاست تشخیص مصلحت بتواند جبران کند. اگر به سرنوشت منتظری و حمایتش از مهدی هاشمی دچار نشود!!! امان از مهدی هاشمی!!!!

  همشهری

  هاشمیان ستون نظام و انقلابند. ما کاری به هاشمیان نداریم اصلا هاشمیان این وسط کیست شما آدمها را نمیشناسی و اونوقت نظر میدهید که کی ستون است و کی استوانه؟؟؟؟؟ بحث همه هاشمی !!! است و فرزندانش!!!

  محسن ميرزابيگي

  خيلي ممنون از جناب آقاي رها كه خودشان را خانم جا زدند و تشكر از مطالب طنز كه ما را شبي خندانديد ً رهبري پشتيبان هاشميان است ً

  رضایی

  اگر رهبر پشتیبان هاشمیان نیست پس چرا رئیس مجمع است و رهبر اگر می خواست وی را عزل می کرد چون قدرت این را دارد که.مگر نه این است که رهبر در رأس مملکت قرار دارد و تام الاختیار .

  رها

  خانه خشتی چرا شما به مسائل، بصورت پر و پیمان می پردازی و دوست داری ته و توی قضیه را درآوری و همه جا جار بزنی، تا حالا سه خبر در این موضوع نوشتی و فکر کنم بازهم پشتکار این موضوع را داشته باشی و شاید ده تایی دیگر خبر در چنته تان باشد که منتشر خواهی کرد.بذار اطلاعات و مسئولین کار خودشونو بکنند اگر قضیه ای پشت پرده باشد و اگر درست باشد که اشخاص باید جواب خلافاشونو پس دهند و اگر نا درست باشد قاعدتا خطری این اشخاص را تهدیدشون نمی کنه. قبول کن که سیاسی خطری هستی و در واقع دنبال مقصر هستی ، برخلاف این هستی میگی ولایی هستی اگر ولایی هستی و به رهبرمان معتقد هستی پس قبول کن که رهبر هم پشتیبان هاشمیان است چون تدبیر رهبر فرزانه حتما راه به جایی خوب دارد که از هاشمیان دفاع می کند. هاشمیان ستون نظام و انقلابند. باتشکر
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان